korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: MOBILE A2 do nauki języka francuskiego- numer MEN!
MOBILE A2 jest drugą częścią podręcznika dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla dorosłych, którzy chcą kontynuować naukę języka francuskiego.
Dni Macmillana - woj. podlaskie od 26.08.2013 do 05.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
EDUNEWS.PL: AKCJA I REFLEKSJA
Wakacje to czas, kiedy można odpocząć i pomyśleć. Pomyśleć, zastanowić się i nawet zadumać. Wakacje sprzyjają refleksji. Akcja i następująca po niej refleksja są koniecznymi częściami uczenia się. Po akcji powinna nastąpić refleksja. Jeśli nauczycielki i nauczyciele mają tyle pracy, że nie brakuje im sił i czasu na myślenie, to uczenie się nie zachodzi. Dlatego wykorzystuję wakacje do przemyślenia danego roku szkolnego i przygotowanie roku następnego. To jedna z form szkoły odwróconej.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. zachodniopomorskie od 26.08.13 do 29.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
Il Ponte & Via Giulia: koncert muzyki wczesnobarokowej "Msza dla Władysława IV", 03.08.13.
Kolejną gratką dla melomanów jest wydarzenie planowane na najbliższą sobotę (3 sierpnia). Stowarzyszenie Musica Humana i zespół La Tempesta zapraszają na koncert muzyki wczesnobarokowej "Msza dla Władysława IV". Wykonane zostaną kompozycje sakralne Claudio Monteverdiego oraz kompozytorów polskich pierwszej połowy siedemnastego wieku. Wśród wykonawców usłyszymy Julitę Mirosławską (sopran), Wojciecha Parchema (tenor), Michała Janczaka (bas) oraz zespół wokalno-instrumentalny La Tempesta pod dyrekcją Jakuba Burzyńskiego.
Oxford University Press: Professional Development Day, 27.08.13, Bydgoszcz.
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
EDUNEWS.PL: PROFIL NAUCZYCIELA XXI WIEKU
Od czasu uczestnictwa w konferencji INSPIRACJE 2013 organizowanej przez Edunews.pl, chodzi za mną pomysł na tę krótką refleksję dotyczącą cech i kompetencji nauczyciela XXI wieku. Wiele mówi się dziś o uczniach, o tym jakie kompetencje powinni posiadać, a przecież podstawą procesu nauczania jest modelowanie.
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo zachodniopomorskie od 26.08.13 do 29.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
<<poprzednie [741] 742 743 744 745 746 747 748 749 750 nastepne>>