korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w księgarni prus24.pl: ENGLISH IN MEDICAL PRACTICE
Jest to wyjątkowa książka - przewodnik, przygotowana przez zespół lekarzy brytyjskich i polskich dla lekarzy i studentów medycyny wyjeżdżających do pracy lub na studia medyczne do jednego z krajów anglojęzycznych.
PEARSON LONGMAN poleca NEW FRIENDS
New Friends to nowa edycja bestsellerowego kursu języka angielskiego, który od początku zdobył uznanie nauczycieli klas 4 – 6, a teraz w konsultacji z nimi został odświeżony i uzupełniony. Nowe wydanie kładzie jeszcze większy nacisk na rozwój wszystkich sprawności językowych.
EDUNEWS.PL: Edukacja medialna w stołecznych podstawówkach
Problematyka edukacji medialnej traktowana jest w Polsce w sposób marginalny. Nie ma odpowiednich regulacji prawnych, wiedzy, umiejętności, a także przygotowania metodycznego i merytorycznego u osób kształcących w tej kwestii dzieci i młodzież. A na studiach pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim wręcz zlikwidowano specjalności poświęcone edukacji medialnej
Austriackie Forum Kultury zaprasza 25.04-26.04.2009 w Warszawie na warsztaty kreatywności
Austriackie Forum Kultury zaprasza na warsztaty kreatywności z cyklu „Stworzenie Świata” Temat 3 spotkania: Odkryj w sobie Klowna! - stopień II
księgarnia Gandalf poleca: Euromowa. Słownik terminologii Unii Europejskiej
Brukselski żargon unijny jest często niezrozumiały dla wielu obywateli a nawet dziennikarzy nie specjalizujących się w tematyce unijnej. Euromowa zawiera podstawowe terminy, zwroty i określenia.
IL PONTE poleca: dla lubiących promocje: POMPEJE
Filmy na DVD za 5zł kojarzą nam się z kiepskiej jakości papierowymi pudełkami i łóżkami polowymi w przejściach podziemnych. Merlin.pl postanowił walczyć ze stereotypami i zaproponował swoim Klientom kilkadziesiąt tytułów za symboliczną monetę 5-złotową. My wypatrzyliśmy wśród promocyjnych produktów nakręcone z rozmachem „Pompeje”
Nowość z księgarni Edukator: De Serge Gainsbourg à Gainsbarre - 3 CD audio
De Serge Gainsbourg à Gainsbarre - 3 CD audio 60 najbardziej znanych piosenek z lat 1958-1987 Serge'a Gainsbourg'a, niezapomnianego kompozytora, piosenkarza, aktora, skandalisty, twórcy przeboju "Je t'aime...moi non plus".
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza germanistów na warsztaty metodyczne 29.04 w Bydgoszczy
Salonik metodyczny kreatywnych nauczycieli języka niemieckiego - Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatne materiały dydaktyczne, egzemplarze gratisowe podręczników oraz certyfikat uczestnictwa.
<<poprzednie [1281] 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 nastepne>>