korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE - NOWYM PARTNEREM
WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE Sp. z o.o. utworzone zostało w marcu 1993 roku z inicjatywy Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wydaje prace naukowe i popularnonaukowe, czasopisma naukowe, podręczniki akademickie i szkolne oraz literaturę pomocniczą dla nauczycieli.
Dziś w księgarni GANDALF: Rozmówki czeskie
Rozmówki czeskie to praktyczna pomoc dla turystów, uczniów i studentów, a także osób wyjeżdżających za granicę w celach zawodowych. Korzystanie z nich ułatwią poręczny format oraz przejrzysty układ...
Nowość z wydawnictwa PONS: Im Griff. Praxis – Grammatik Polnisch
Najnowsza gramatyka języka polskiego, napisana z myślą o osobach niemieckojęzycznych, uczących się polskiego.
Księgarnia ettoi.pl - kolekcja gier EliKit
Pragniemy zainteresować Państwa serią gier językowych EliKit przeznaczonych na poziom początkujący i ukierunkowanych na naukę podstawowego słownictwa języka francuskiego...
Nowa strona w portalu www.szukaj-lektora.pl - OPINIE LEKTORÓW
Dziękuję bardzo za stronę [www.szukaj-lektora.pl] - naprawdę pomaga...zawsze korzystam z kalendarium i biegam na wszystkie konferencje (w ramach moich możliwości czasowych). Mam nadzieję, że to potem zaowocuje w mojej pracy :)
Nauczyciel w Polsce - raczej mity niż fakty
Krytyka nauczycieli stała się od pewnego czasu nośnym tematem wielu mediów Im bardziej nauczyciele walczą o godne reguły wykonywania zawodu, tym wiecej krytyki ich pracy w mediach. Nie da sie ukryć, w szkołach nie jest dobrze, poziom kształcenia młodych Polaków nie jest zadowalający. Jednak krytycy nauczycieli ze swoimi argumentami trafiają jak kulą w płot.
Ekspresowy kurs języka hiszpańskiego z wydawnictwa PONS
Hiszpański ekspresowy to kurs języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1). Jest to nowoczesny, przyjrzysty kurs z nagraniami i materiałami dodatkowymi.
Zobacz nowy link: księgarnia HUEBER
Można tam znaleźć całą ofertę wydawniczą Hueber Polska, na wszystkie pozycje zakupione w sklepie internetowym udzielamy 15% rabatu.
<<poprzednie [1371] 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 nastepne>>