korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
WORLDWIDE SCHOOL zaprasza nauczycieli na kurs języka chińskiego od października 2011r. w Warszawie
Zdobywając zawód przyszłości możesz zostać poszukiwanym specjalistą językowym. Uzyskanie przewagi nad innymi na rynku pracy to zagwarantowanie sobie nowych możliwości zawodowych, dostęp do lepiej płatnej pracy.
Dni Macmillana w księgarniach - 21.09 w Bydgoszczy
...
DOS-TTS: ELTea Masters in Action: Russell Stannard - Connected Cl@ssroom! - 24.09 Kraków, 25.09 W-wa
Internet-based technologies that really work in the modern language classroom
przygotowanie do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego od 15.10 w Łodzi
Szkolenie prowadzone jest przez tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach ustnych i pisemnych. Miło mi dodać, iż ubiegłoroczna edycja kursu zakończyła się egzaminem próbnym, który zdały wszystkie uczestniczki.
Egzamin gimnazjalny 2012! NOWOŚCI W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ NOWELA.PL
Książka przeznaczona jest dla uczniów chcących samodzielnie przygotować się do egzaminu z języka francuskiego. Adresowana jest także do nauczycieli języka francuskiego, którzy mogą wykorzystać ćwiczenia do pracy na lekcjach, jako materiał dodatkowy lub rozszerzający treści nauczania.
NAUKA BEZ GRANIC! CEILI DANCING W PAŹDZIERNIKU 2011!
NAUKA BEZ GRANIC! CEILI DANCING w ramach Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na cykl październikowych spotkań!
Dni Macmillana w księgarniach - 21 i 28 września w Białymstoku
Spotkanie adresowane do nauczycieli szkół językowych. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy oryginalne prezenty na nowy rok szkolny.
ROSETTA - nowa szkoła językowa w Kazinierzu Dolnym - 15.09 - zapraszamy o 17:30 na otwarcie
Otwarcie szkoły połączone z przedstawieniem najnowszych form nauczania języków obcych. Po spotkaniu możliwość dokonania oceny poziomu znajomości języka angielskiego i francuskiego na podstawie tzw. "placement test" oraz rozmowy z metodykiem.
<<poprzednie [971] 972 973 974 975 976 977 978 979 980 nastepne>>