korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Ettoi.pl:L Albero dei Libri - cztery nowe serie lektur w języku włoskim - Serie Gialla.
L'Albero dei Libri - Serie gialla - to wydana przez wydawnictwo La Spiga Edizioni kolekcja pasjonujących historii i opowiadań o tematyce podróżniczej, przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci.
EDUNEWS.PL:O WSPÓŁCZESNYCH WYZWANIACH EDUKACJI OBYWATELSKIEJ
O WSPÓŁCZESNYCH WYZWANIACH EDUKACJI OBYWATELSKIEJ W Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja sieci organizacji pozarządowych i rządowych NECE – Networking European Citizenship Education Siła obywateli – wyrównywanie szans poprzez edukację obywatelską. Jak dotrzeć do grup z ograniczonym dostępem do edukacji?. Wydarzenie to współorganizowały Centrum Edukacji Obywatelskiej, Instytut Spraw Publicznych oraz Federalna Agencja na rzecz Rozwoju Edukacji Obywatelskiej w Niemczech
CHOINKOWO :)
Dobrych dni, tygodni i miesięcy - teraz i w Nowym Roku 2012 - życzy Redakcja www.szukaj-lektora.pl a szczególnie – Edyta Szaciłło
KONKURS: JĘZYKI EUROPY - POTRZEBNE OD ZARAZ
Celem konkursu jest uświadamianie potrzeby uczenia się języków obcych oraz promowanie i wskazywanie korzyści wynikających z ich znajomości w obecnych czasach. Konkurs skierowany jest do dwóch grup wiekowych  osoby w wieku 13-17 lat  osoby w wieku 17+
EDUNEWS.PL :POLSKIE PRZEDSZKOLA POD LUPĄ
Przedstawiciele Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (Organization for Economic Cooperation and Development - OECD) wystawiają (choć jeszcze nieoficjalnie) pozytywne oceny polskim przedszkolom. Potwierdzenie „na piśmie“ możemy otrzymać już w styczniu, gdy ogłoszony zostanie oficjalnie raport na temat edukacji i opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym „Silni na starcie"
Ettoi.pl:L Albero dei Libri - cztery nowe serie lektur w języku włoskim - Serie Oro.
Na wyjątkowy charakter każdej z książek składają się: -atrakcyjna wizualnie okładka pełniąca jednocześnie funkcję dydaktyczną (obrazująca tematykę historii oraz przedstawiająca jej głównych bohaterów), -wciągające opowiadanie napisane prostym i zrozumiałym dla dziecka językiem, -podział tekstu na krótkie rozdziały ułatwiające przerwanie lektury i powrót do niej w dowolnym momencie, -oryginalne i pięknie wykonane ilustracje współgrające z tekstem opowiadania i będące komentarzem wizualnym do prezentowanej historii, -umieszczone w końcowej części książki dodatkowe ćwiczenia, gry i zabawy sprawdzające i ułatwiające zrozumienie przeczytanego tekstu, -zręczne połączenie ciekawej i atrakcyjnej dla dziecka historii z przekazem o charakterze dydaktycznym i wychowawczym.
NAUKA BEZ GRANIC: Ceili Dancing w STYCZNIU 2012. (18.01)
“Forward, two, three, switch, back, two, three, stop!” “Forward two, three…” into the Celtic Ceilí Dancing workshop with Richie Mullaney! Bring your students along to experience a tradition Celtic Ceilí Dance, like the Scots and the Irish, you and your students will try the basic steps to some of the most famous Ceilí tunes!!
Communication Corner: 18.01.2012 w Łodzi - warsztaty: Skuteczne negocjacje biznesowe
Negocjacje towarzyszą Ci każdego dnia. Każdego dnia w sposób mniej lub bardziej świadomy prowadzisz tę grę. Masz do wyboru: naginać się do czyjejś woli i zachcianek lub też opanować zasady gry i zacząć samemu rozdawać karty.
<<poprzednie [971] 972 973 974 975 976 977 978 979 980 nastepne>>