korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS, możliwości i zalety współpracy TOEIC i TOEFL, 12.05.2012 Poznań
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacji.
EDUNEWS.PL: NIE MYLIĆ EDUKACJI ZE SZKOŁĄ!
Z prostej sondy, jaką można przeprowadzić w dowolnym miejscu i na dowolnej populacji (i robili to kilkakrotnie moi studenci), jasno wynika, że edukację rozumiemy przede wszystkim jako chodzenie do szkoły, a uczenie – jako przygotowywanie się do lekcji. Takie myślenie nie dziwi. Ale takie myślenie kryje też w sobie pułapki. A nawet niebezpieczeństwa
Wydawnictwo Nowela: rabaty dla szkół i nauczycieli!
Gorąco zachęcamy Państwa do składania zamówień w Księgarni „Nowela”, gdzie nauczycielom oferujemy 20% rabatu od cen detalicznych na pojedyncze egzemplarze książek, natomiast szkołom i bibliotekom udzielamy 15% rabatu od ceny detalicznej, a ponadto pokrywamy koszty przesyłki. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku, gdyby chcieli Państwo zamówić tytuły z zakresu języków romańskich, których nie znaleźli Państwo w naszej ofercie. Jeśli będą dostępne u naszych wydawców za granicą, z przyjemnością sprowadzimy je dla Państwa.
NaukaBezGranic.pl: The British Empire- w maju i czerwcu w Twojej szkole!
John Cudak urodził się w Chicago, mieszka od wielu lat w Polsce. Serce oddał edukacji, szerzeniu tolerancji i sztuce. Pracował jako wykładowca w Kolegium Języka Angielskiego w Chełmie, oraz dyrektor stowarzyszenia Beit Warszawa. Od kilku lat prowadzi warsztaty o charakterze interkulturowym dla NaukiBezGranic.
English for you: Bezpłatnie pomagamy z zadaniem szkolnym!!!
English for you: Bezpłatnie pomagamy z zadaniem szkolnym!!! English for you- Serwis pasjonatów języka angielskiego, serdecznie zaprasza do rejestracji! A co oferujemy w zamian za rejestrację? W pełni bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem. Nasi nauczyciele czekają, sprawdzą zadania domowe, doradzą wybór szkoły,pomogą przed egzaminem. W pełni darmowe konsultacje.
ETS, możliwości i zalety współpracy TOEIC i TOEFL, 27-28.04.2012 Kraków
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacji.
NBG: Szkolenie Drama in ELT Classroom - prowadzenie SIMEON WREN, 12.05.12- Katowice, 19.05.12-W-wa.
Following on from this we will have learnt how a play is really written, through actions which will move us on to text work and using the dreaded role play effectively. We will look at directing the students, teaching them accent for character which will in turn become a tool for pronunciation, play devising workshops and how to use them with the students as an effective communicative tool and even throw in a little Shakespeare for fun, why not?
CLE i Nowela: Les publications...- warsztaty dla nauczycieli j. francuskiego, 11.05.12 Olsztyn.
Wydawnictwa CLE International i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli i lektorów języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych wydawnictwa CLE International: Les publications récentes CLE International, y compris numérique, tous niveaux, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International, p. Adriana Kowalska.
<<poprzednie [911] 912 913 914 915 916 917 918 919 920 nastepne>>