korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
KAPELUSZE LEKTORA V: WARSZTATY METODYCZNO-PSYCHOLOGICZNE , 03.03.12, Warszawa.
Podczas warsztatu zdiagnozujemy czym jest błąd w nauce języka obcego i jakie postawy wyzwala w uczniu i nauczycielu. Zastanowimy się jak dobierać metody korygowania błędów, aby w optymalny sposób pomóc uczniowi rozwijać jego kompetencje językowe w obszarze mówienia i pisania. Spojrzymy na błąd z perspektywy ucznia. Porozmawiamy o udzielaniu informacji zwrotnej. Przekonamy się, w jaki sposób systematyczna praca nad błędem prowadzi do większego zaangażowania ucznia, rozwijania jego niezależności oraz poczucia sukcesu.
WSzPWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego , 03.03.2012, Warszawa.
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN.
Italicus: Pakiety promocyjne do nabycia w atrakcyjnych cenach!
Cenimy to, co dobre − wciąż pamiętamy o autorach, którzy tworzyli podstawy glottodydaktyki języka włoskiego. Świetne metody się nie starzeją − podręczniki, które dziś przedstawiamy, mają nadal bardzo dużą wartość merytoryczną. A co najważniejsze, są nadal z powodzeniem stosowane i lubiane przez wielu nauczycieli i słuchaczy.
Oxford University Press: Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! 01.03.12, Warszawa.
Jak zawsze zapoznamy się z materiałami w kameralnych warunkach, będzie czas na podzielenie się wrażeniami, otrzymanie materiałów dodatkowych oraz uzyskanie certyfikatu potwierdzającego współpracę edukacyjną z Oxford University Press.
Marcowe konferencje Pearson: LEBEN IST LERNEN.
Jak zmienić nową podstawę programową w praktyczne narzędzie do nauki języka obcego, jak budować sprawności językowe na miarę 21-ego wieku, jak przygotowywać do egzaminów i równocześnie dbać o ogólny rozwój językowy, jak zachęcić młodzież do nauki języka niemieckiego.
Oxford University Press: Repetytoria egzaminacyjne 30% taniej.
OSTATNIA SZANSA ŻEBY ZDĄŻYĆ PRZED EGZAMINEM! Doskonałe do nauczania zarówno w szkołach jak i kursach językowych!
WSzPWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego , 03.03.2012, Wrocław.
How to LET them learn... Seminarium dla nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej poprzedzone prezentacją podręcznika Hello! How to work with the 1st graders from different backgrounds and at different stages of mother tongue development, sometimes even at different ages… Before we start doing anything with them, we need to think carefully about their physical development, social skills, interests and about how they learn best in order to plan our work accordingly. Challenging, isn’t it? Let’s learn how.
Zaproszenie na warsztaty metodyczne CLE International w Gliwicach 01.03.2012
Wydawnictwa CLE International i Nowela we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gliwicach serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych na temat: Les publications récentes CLE International: manuels et supports, y compris numériques, tous niveaux, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International, p. Adriana Kowalska. Dla każdego z uczestników przewidziano bezpłatny egzemplarz podręcznika i certyfikat uczestnictwa.
<<poprzednie [911] 912 913 914 915 916 917 918 919 920 nastepne>>