korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global Eastern Europe: Zaproszenie na XXXIX Konwent HR, 15.06.2012, Warszawa.
Impreza jest doskonałą okazją do uczestnictwa w wykładach doświadczonych praktyków i ekspertów z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Stwarza także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów oraz wymiany opinii wśród specjalistów i decydentów z branży w kwestii sprawdzonych rozwiązań i wdrażania dobrych praktyk w różnych sektorach HR.
ETS: Bezpłatne warsztaty TOEICŸ - 27/06/2012, Warszawa.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących oraz osób poszukujących pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ponad 10 000 firm i instytucji na całym świecie honoruje certyfikat TOEICŸ, polegając na wynikach egzaminu m.in. w procesach rekrutacji, selekcji pracowników na szkolenia za granicą, opracowywania ścieżek rozwoju czy decyzjach o przyznaniu awansu zawodowego.
EDUNEWS.PL: JAK MOTYWOWAĆ NAUCZYCIELA?
Wszyscy prawdopodobnie wiemy, co to jest przechowalnia. Czy szkoła jest przechowalnią? Dziś edukacja to umowa społeczna o przechowalni - rodzice mają gdzie zostawiać dzieci, pod okiem całkiem wykształconych nauczycieli, nauczyciele mają gdzie pracować. Rząd ma świetną przechowalnie dla bezrobotnych: młodzi idą na uczelnie zamiast szlajać się po rynku pracy
deDOMO wyrusza w przestworza-najnowszym partnerem projektu są linie lotnicze BINGO Airways.
deDOMO wyrusza w przestworza – całkiem dosłownie, gdyż najnowszym partnerem projektu są … linie lotnicze BINGO Airways !!! Już niebawem widoczne będą – i to jak! – pierwsze efekty tego partnerstwa, ale to póki co jeszcze niespodzianka... Czytajcie także o deDOMO na kongresie PASE!
Il Ponte & Via Giulia: kurs języka i kultury włoskiej, 13-22.07.2012, Łotwa.
To nowatorskie i bardzo interesujące przedsięwzięcie odbędzie się na Łotwie, a wezmą w nim udział uczestnicy z całego świata. Zajęcia - na wszystkich poziomach zaawansowania - prowadzić będą wykwalifikowani nauczyciele z Włoch.
ECJN: Warsztat poświęcony rozwijaniu umiejętności nauczania przez Internet, 30-31.10.12,Graz Austria
Warsztat będzie poświęcony rozwijaniu umiejętności nauczania przez Internet. Zaproszenie skierowane jest do osoby pełniącej rolę mentora/nauczyciela, który wspiera uczenie się języków w nauczaniu nieformalnym lub pozaformalnym.
Goethe-Institut w Warszawie- recenzja filmu Królewna Śnieżka!
W pierwotnej wersji Królewny Śnieżki, na życie dziewczyny dybała nie macocha, tylko... jej własna matka, zaś wybawicielem okazywał się nie książę na białym koniu, tylko kochający ojciec. Z kolei w baśni o Kopciuszku złe siostry spotykała w finale okrutna kara: gołębie wydziobywały im oczy. Tak przerażające historie były zapewne szalenie interesujące dla etnografów, językoznawców czy kulturoznawców, tyle że do opowiadania dzieciom na dłuższą metę się nie nadawały
EDUNEWS.PL: MAPA PRZEMIAN PO RAZ TRZECI.
Podróżując po kraju, regionie czy nawet najbliższej okolicy widzimy, że Polska zmienia się na naszych oczach. Ale gdyby śledzić tylko doniesienia medialne, można popaść w pesymizm. Ciągle słyszymy, że „wszystko” w Polsce idzie w złym kierunku, że marnujemy środki unijne, że nie potrafimy wykorzystać szansy na rozwój. To nie jest prawda! Uczniowie i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych, którzy włączą się w realizację projektu „Interaktywna Mapa Przemian” udowodnią, że nasz kraj pięknieje i rozwija się!
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>