korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
deDOMO – Angielski dla Rodziców w Masterschool Rzeszów
Z radością witamy w gronie partnerów edukacyjnych projektu deDOMO – Angielski dla Rodziców pierwszą prywatną szkołę językową na Podkarpaciu, czyli Masterschool Rzeszów!
Nowa Era: warsztaty Teraz Niemiecki! Fascynuj, motywuj, ucz! w całej Polsce - sprawdź terminy
Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli języka niemieckiego uczących w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na cykl warsztatów „Teraz Niemiecki! Fascynuj, motywuj, ucz!”. Dowiedz się więcej oraz potwierdź swój udział w spotkaniu!
EDUNEWS.PL: SZKOŁA W EPOCE PŁYNNEJ NOWOCZESNOŚCI (1)
Fenomen współczesnej szkoły polega na tym, że jest to jedna z niewielu instytucji tak bardzo odporna na zachodzące wokół radykalne zmiany dotyczące techniki, kultury, życia społecznego i wszelkich innych sfer życia człowieka. Szkoła, co prawda wpuściła w swoje mury nowoczesne środki, jak komputery czy Internet (bo telefony komórkowe nadal są wykluczone), nie zmieniło to jednak istoty jej funkcjonowania.
Didier i Nowela: warsztaty - Mobile 1 - nowy podręcznik, 27.3 i 3 oraz 13.4.2012,
Wydawnictwa Didier i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w serii warsztatów metodycznych poświęconych nowemu podręcznikowi do nauki języka francuskiego, przeznaczonemu dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Didier, Nicolas Rougier.
Nauka Bez Granic: Easter Time Fun and Games, 2,3,4,11,13.4.2012,Warszawa/Łódź/Katowice/Poznań/Gdańsk
Richie Mullaney has been facilitating games and activities for children aged 8-14 for over the last 6 years. Focusing on traditional British and Irish Easter games, he will run a variety of different games focused on building your students level of teamwork, personal development and creative thinking, while having great “craic (fun)” with a native speaker!
Oxford University Press, Sprawdzian Kompetencyjny Trzecioklasisty
Przykładowy Sprawdzian Kompetencyjny po trzeciej klasie jest już gotowy.
EDUNEWS.PL: COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZWYKŁA PREZENTACJA.
Robi wrażenie na odbiorcach i jest niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze programem do robienia efektownych i efektywnych prezentacji multimedialnych. Mowa oczywiście o Prezi.com, która zyskuje sobie w edukacji coraz większą popularność. To zupełnie nie dziwi – Prezi należy do tego typu wynalazków, bez których – jeśli zacznie się ich używać – nie sposób wyobrazić sobie pracy. Jest to narzędzie tak dalece odbiegające od toporności i skomplikowania nieśmiertelnego programu Power Point, że doprawdy trudno przecenić jego zalety.
Instytut Goethego: Wystawa fotografii tańca, 03.04-06.05.2012, Kraków
"Prezentowane fotografie nie pozostawiają jednak wątpliwości. Nad nimi wszystkimi unosi się bowiem duch wielkiej choreografki. Wszystkie są dogłębnie przesycone osobowością tej wielkiej artystki. Absolutnie Pina!”.
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>