korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
2012 - 200 rocznica urodzin Charlesa Dickensa! Materiały i wydarzenia NaukiBezGranic
And studying English and learning about Dickens will not only be educational, cross-curricular but, above all, great fun!
EDUNEWS.PL: INTERNET W MOJEJ SZKOLE.
Jednym z największych wyzwań stojących przed polską szk ołą wydaje się być zapewnienie stałego i szybkiego internetu. Próbując podsumować sondę w portalu dotyczącą internetu szkolnego, można stwierdzić, że jeszcze mamy w szkołach wiele do zrobienia. Można oczywiście nadal uczyć bez internetu lub ograniczać jego wykorzystanie tylko dla władz szkoły i nauczycieli, ale warto być świadomym, że to raczej zaszkodzi uczniom, niż pomoże
DODN Jelenia Góra: Spotkanie robocze dotyczące realizacji projektu edukacyjnego w gimnazjum, 04.02.
Podzielę się z Państwem spostrzeżeniami z obserwacji kilku grup, zaprezentuję gotowy produkt i kompletną dokumentację wraz ze wzorem oceny opisowej. Nauczycieli zainteresowanych rozpoczęciem działań na szerszą skalę zapoznam z możliwościami, jakie oferuje włączenie się do partnerskich projektów międzynarodowych - E-twinning (omówimy jak szukać partnerów, samemu stworzyć projekt, itd.- na przykładzie realizowanego przeze mnie projektu Travel Agents)
EDUNEWS.PL: MÓZG ZAWSZE PYTA, DLACZEGO MA SIĘ CZEGOŚ UCZYĆ!
Większość ludzi kojarzy uczenie się ze szkołą, wkuwaniem, ryciem, potem i łzami, złymi ocenami, wyczerpującymi klasówkami. Nie okłamujmy się: uczenie się nie ma dobrej opinii. Uważane jest za coś nieprzyjemnego.”– twierdzi niemiecki badacz mózgu Manfred Spitzer (Jak uczy się mózg, PWN, Warszawa 2007). A jednocześnie zapewnia, że powinno być zupełnie inaczej, bo rozumienie tego, czego się wcześniej nie rozumiało, zdobywanie nowych umiejętności i poznawanie nowego pobudza w naszych mózgach ośrodki nagrody i prowadzi do uwolnienia dopaminy, która z kolei aktywuje neurony produkujące endogenne opioidy, naturalne peptydy działające podobnie jak narkotyki...
Zaproszenie na warsztaty metodyczne CLE International w Katowicach20.01.2012
warsztaty metodyczne na temat: Les publications récentes CLE International: manuels et supports, y compris numériques, tous niveaux, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International, p. Adriana Kowalska.
Studying abroad is within reach: What in 21st century makes students eligible... 27.01. w Warszawie
ETS Global Eastern Europe ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne warsztaty: Studying abroad is within reach: What in 21st century makes students eligible for International English programs?
EDUNEWS.PL - PROJEKTOWANIE KSZTAŁCENIA.
Nowe otwarte, społecznościowe i partycypacyjne media na pewno posiadają znaczący potencjał do przekształcenia kształcenia i nauczania. Oferują uczniom i nauczycielom wiele sposobów komunikowania się i współpracy, nawiązywania kontaktów z szeroką siecią współuczestników oraz wyszukiwania i operowania informacjami. Dodatkowo aktualnie istnieje wiele bezpłatnych zasobów i narzędzi edukacyjnych...
Jak mówić świadomie? Warsztat pracy z głosem dla nauczycieli 13.01. w Krakowie
Teoria i ćwiczenia dla osób posługujących się mową zawodową. Celem kursu jest przekazanie wiedzy o błędach fonacyjnych i sposobach ich eliminacji.
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>