korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
FORTIMA: od 07.07.2012 w Warszawie - Kurs tłumaczenia filmów (kurs przekładu audiowizualnego)
Zajęcia w studiu nagrań, przygotowanie listy dialogowej (lektorskiej), zasady współpracy z lektorem, nagranie próbki tłumaczenia, przygotowanie napisów do filmu, tłumaczenie piosenek dla filmu i teatru!
Goethe-Institut: Seminarium dydaktyczne dla nauczycieli szkół podstawowych, 5-18.08.12, Berlin.
Tematem seminarium, które odbędzie się w Goethe-Institut w Berlinie, jest pedagogika wczesnoszkolna. Punktem programu są m.in. hospitacje w berlińskich szkołach podstawowych oraz wiadomości kulturoznawcze i realioznawcze dotyczące stolicy Niemiec- Berlina.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIELE NA STARCIE.
To, co jest potrzebne w procesie dążenia do bycia idealnym nauczycielem, to przede wszystkim pasja – zauważa dr Dominika Walczak z Instytutu Badań Edukacyjnych. Początkujący nauczyciele mogą mieć pewne braki w praktycznym przygotowaniu do zawodu, ale te mogą być szybko nadrobione w praktyce. Nie może im natomiast zabraknąć pasji...
Ksiegarnia Francuska Edukator: 300 lettres pour tous les jours- nowości wydawnicze, czerwiec 2012.
Un faire-part de mariage à rédiger ? Une réclamation à adresser à son banquier ?... Ce livre de poche offre une aide précieuse à qui souhaite bien rédiger sa correspondance privée en toutes circonstances.
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie i w sieci:Cantiny Marsadri!
Na stronie Cantiny Marsadri, znanej Ci już doskonale z łatwych przepisów kulinarnych, opublikowano artykuł zachęcający do odwiedzenia miejscowości Gardone Riviera i niezwykłego miejsca, jakim jest Vittoriale degli Italiani, czyli posiadłość pisarza Gabriele D'Annunzio. Warto zajrzeć na blog Cantiny i... może zaplanować wycieczkę nad Gardę jeszcze w te wakacje?
EDUNEWS.PL: JAK UCZYĆ POKOLENIE CYFROWYCH TUBYLCÓW? (2)
W związku z rozwojem nowoczesnych technologii należy przemyśleć, w jaki sposób włączyć je do procesu dydaktycznego. Należy przy tej okazji pamiętać o trzech wymiarach Internetu. Dla cyfrowych imigrantów sieć bardzo często jest jedynie źródłem informacji (np. rozkład jazy pociągu), dla innych dodatkowo narzędziem, dzięki któremu można załatwić wiele spraw (np. elektroniczne płatności dzięki internetowym aplikacjom bankowym, program Skype do komunikowania się)...
Niemieckie gazety, tygodniki, czasopisma w bibliotece Goethe-Institut w Warszawie.
W bibliotece Goethe-Institut w Warszawie można wypożyczać czasopisma z wyjątkiem ich aktualnych numerów i dzienników. Gazety codzienne i DIE ZEIT można czytać na miejscu.
CLE INTERNATIONAL: PIXEL Podręcznik dla gimnazjów - Nowości wydawnicze.
Podejście zadaniowe, różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę nauczyciela.
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>