korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Przygotowanie personelu wojskowego do egzaminów resortowych MON wg STANAG -24.05 Katowice
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe-Institut: DOC Film Festival - Pejzaż, 10 i 13.05.13, Kina Iluzjon.
Część jednej z największych atrakcji tegorocznego Planete+ Doc – retrospektywy wybitnego białoruskiego dokumentalisty, a obecnie także twórcy fabuł, Siergieja Łoźnicy, który część swoich filmów nakręcił także pod banderą niemiecką (dzięki wsparciu Ma.Ja.De Filmproduktion). Pejzaż to obraz Rosji już po upadku sowieckiego reżimu, a jeszcze przed putinowskim boomem gospodarczym. Obraz świata obracającego się w ruinę, a przecież aż pięknego w swojej melancholii i brzydocie.
EDUNEWS.PL: GRY W EDUKACJI
Uczę języka obcego. Od wielu lat obserwuję ludzi w różnym wieku, którzy wkładają mniej lub więcej wysiłku w to, aby móc posługiwać się językiem angielskim. Co roku na pierwszej lekcji, gdy spotykam się z nową grupą, oprócz standardowych pytań o pochodzenie i posiadane zwierzaki domowe, zadaję pytanie: “W jakie grasz gry?” Jeszcze kilka lat temu reakcja była zwykle podobna. Duża część dziewcząt się oburzała, że nie mają na takie bzdury czasu. Chłopaki trzymali język za zębami
Nowela i Didier: La compréhension orale et écrite avec des...15.05.13, Gorzów Wielkopolski.
La compréhension orale et écrite avec des exemples tirés de Mobile et Édito które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictw Nowela i Didier, p. Nicolas Rougier.
Wydawnictwo Ettoi: PB3 and the Helping Hands + CD audio- książeczka z kolekcji Young ELI Readers
PB3 i Robin odrabiają swoje ziemskie zadanie domowe, kiedy uświadamiają sobie, że atakuje ich zły OOs. Wygląda na to, że to koniec naszych pozaziemskich przyjaciół, jednak... zgraja dzieci rzuca się im na ratunek! Czy będą w stanie pomóc kosmitom?
EDUNEWS.PL: OCENIANIE - KARTA SAMOOCENY
Ocena bezwzględna, ocena względna, ocena końcowa, ocena procesowa, ocena średnia, średnia ważona, ocena kształtująca? Samoocena! Ona jest w moim przypadku także próbą zbudowania zaufania wobec samego siebie, swoich umiejętności i rozwoju. Z założenia zastępuje wszechobecne ściąganie podczas sprawdzianów, odpisywania zadań domowych, demonizacje oceniania – mylenia wykształcenia z rozdawaniem świadectw i dyplomów
Cambridge University Press: Cambridge Days dla lektorów uczelni wyższych i szkół, 07.05.13, Łódź.
Zapraszamy lektorów uczelni wyższych i szkół językowych na Cambridge Days Sprawdź terminy i miejsca bezpłatnych szkoleń metodycznych!
Goethe-Institut w Warszawie: Daniel Kötter: „Neues Theater“ wystawa, 7-26.05.13.
Daniel Kötter,(ur. 1975) mieszka i pracuje w Berlinie. W latach 2008–2011 tworzy trylogię Arbeit und Freizeit będącą głosem w dyskusji na temat znaczenia pracy w praktykach artystycznych. Stworzone we współpracy z kompozytorem Hannesem Seidlem spektakle muzyczo-teatralne pokazywane były na międzynarodowych festiwalach – m.in. w Wenecji i Madrycie. W 2010 roku rozpoczyna nową serię prac – instalacji, prac filmowych, dyskursywnych – na temat urbanistycznych i socjopolitycznych uwarunkowań performatywności – staats-theater, realizowane m.in. w Teheranie, Lagos i Berlinie.
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>