korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Kursy Metodyczne- Classroom Management and Discipline in a Large Class...
Proponowany kurs stanowi swoisty przewodnik dla lektorów – „menedżerów” dużych klas, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje w zakresie zarządzania dużą grupą uczniów i podniesienia skuteczności swoich lekcji.
Promentis: Szkolenie do egzaminów resortowych MON wg STANAG 6001 Poziom 1, 23.07.13, Olsztyn.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: UCZYĆ KORZYSTANIA Z INTERNETU
Pracuję w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim. W pracę z młodymi czytelnikami angażujemy się wszyscy i dlatego nasza oferta zajęć jest szeroka i różnorodna. Od pewnego czasu prowadzimy lekcje z edukacji medialnej, uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu oraz przestrzegamy przed uzależniem od sieci.
Oxford University Press: Professional Development Day, 26.08.13, Szczecin
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
Il Ponte & Via Giulia: Literatura od kuchni; Bogusława Deptuły- książka polecana na lato.
Literatura od kuchni Bogusława Deptuły. Jest to zbiór błyskotliwych felietonów na temat związków słowa pisanego z jedzeniem, a także swego rodzaju książka kucharska. Dowiemy się z niej, w jakich proporcjach połączyć odpowiednie składniki, aby poczuć się jak bohaterowie literackich arcydzieł
Austriackie Forum Kultury: Koncerty kwintetu dętego MAGIC BRASS, 20.08.2013, Stalowa Wola.
W programie: Mozart, Byrd, Czajkowski, Schwarz, McCartney, Gershwin, Venezolano i inne
EDUNEWS.PL: MATERIAŁY AUTENTYCZNE
Spór o to, czy korzystać z materiałów preparowanych czy z materiałów autentycznych, moim zdaniem rozstrzygnięty został już dziesięciolecia temu. W glottodydaktyce niemieckojęzycznej za materiałami autentycznymi opowiedzieli się profesorowie Piepho i Neuner. Obecnie doszedł jeszcze jeden argument: komunikacja dokonuje się w sieci i tu jest przede wszystkim oparta o teksty autentyczne
Dni Macmillana - woj. kujawsko-pomorskie od 23.08.2013 do 16.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>