korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Italiano - Ortografia.
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 23.11.13, Wrocław.
Niezależnie od typu zajęć, które prowadzimy, poziomu zaawansowania i wieku naszych uczniów oraz środowiska, w którym kurs ma miejsce, każda grupa ma jedną wspólną cechę: uczestnicy są zawsze na zróżnicowanym poziomie. I nie chodzi tu jedynie o znajomość języka - zróżnicowany poziom to odmienne zdolności, odmienna historia, ambicje, plany, doświadczenia, dojrzałość.
ZACHĘTA: SZTUKA EDUKACJI. KULTURA W PROGRAMACH NAUCZANIA, 22 i 23.11.13, Warszawa.
Sztuka edukacji nie jest kolejną konferencją dla nauczycieli ani sympozjum edukatorów i animatorów kultury. Zauważamy potrzebę spotkania tych dwóch środowisk, dlatego naszą konferencję kierujemy zarówno do jednego, jak i drugiego, i wspólnie ją opracowujemy.
Promentis: Techniki przygotowania personelu wojskowego do egzaminu wg Stanag 6001, 15.11.13, Gdańsk.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: O ODWRACANIU KLASY, AGAIN
Dyskusja o odwróceniu kształcenia po artykule w Edunews.pl o kształceniu wyprzedzającym (http://www.edunews.pl/nowoczesna-edukacja/ict-w-edukacji/2410-szkola-inaczej-zorganizowana) zamieniła się w dyskusję o nazwie tej metody. Każda z przytoczonych nazw niesie nieco inne znaczenie i chyba tylko "strategia kształcenia wyprzedzającego" jest dobrze określona w książce prof. Stanisława Dylaka, która, jak wiem od Autora, powstawała w tym samym czasie co książka Flip Your Classroom autorów Jonathan Bergmann i Aaron Sams
NaukaBezGranic: Britain’s Got Talent. 07.11.13, Warszawa.
Britain’s got talent and has always had talent. This workshop will give you an overview of selected talented British musicians in the past as well as the present. We will listen to Purcell, Handel, Elgar, Coldplay, The Beatles, Michael Nyman, Mike Oldfield and of course The Beatles.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Come si scrive...?
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Goethe-Institut: „Talent Bałtycki“ Międzynarodowy konkurs dla uczniów, do 05.12.2013r.
Przeprowadzając konkurs pt. „Talent bałtycki“ chcemy w kreatywny sposób zwrócić uwagę na piękno, a zarazem także na problemy ekologiczne Morza Bałtyckiego. Weź udział w Konkursie i wybierz spośród z czterech zadań to, które Ci się najbardziej podoba. Do wygrania są wspaniałe nagrody!
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>