korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo lubuskie od 26.08.13 do 29.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
MNODN: Planowanie zawodowe nauczyciela. Procedury i praktyka awansu zawodowego, 27.08.13, Kraków.
Celem szkolenia jest pomoc nauczycielowi w pisaniu planu rozwoju zawodowego i jego modyfikacji, a także prawidłowej interpretacji Rozporządzenia w sprawie awansu(...) i innych aktów prawnych, oraz przygotowanie się do przebiegu i dokumentacji stażu.
EDUNEWS.PL: MUZOBUS POJEDZIE W POLSKĘ
Urszula Dudziak, Artur Rojek, Dorota Miśkiewicz to tylko niektórzy ambasadorzy wakacyjnego, ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Muzykoteki Szkolnej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego MUZOBUS, który odwiedzi miasta w całej Polsce i zaprosi do udziału w nowoczesnych warsztatach z zakresu edukacji muzycznej i twórczej pracy z dźwiękiem
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo pomorskie od 27.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Il Ponte & Via Giulia: XX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej od 7.07 do 22.09.2013,Warszawa
Wspaniałe chwile wypełnione muzyką przeżyją tu miłośnicy włoskich artystów. W tym miesiącu usłyszeć będzie można m.in. Letizię Romiti (11 sierpnia) i Carla Tunesi (18 sierpnia).
Dni Macmillana - woj. mazowieckie od 26.08.2013 do 30.09.2013
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
EDUNEWS.PL: FREIDELKANAL
Można uznać, że projekt rozpoczął się wraz z pierwszą lekcją języka niemieckiego w gimnazjum. Tam pierwszy raz zetknąłem się z nowatorskim podejściem do nauki języka z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Były one wykorzystywane w różnych formach i celach. Na lekcjach wykorzystywaliśmy prezentacje stworzone w programie PowerPoint. Prowadzone przez nas (tak, przez uczniów!) zajęcia były nagrywane
Nowela pl: Progetto italiano Junior podręcznik do nauki włoskiego dla gimnazjum.
Progetto italiano Junior to kurs języka włoskiego przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych, od poziomu podstawowego. Składa się z trzech części, z których każda zawiera podręcznik, zeszyt ćwiczeń i płytę CD audio w jednym tomie.
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>