korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
DOS-TTS i British Council Poland zapraszają na:Think Fresh: Technology rules!
A truly unique event: 12 practical workshops to choose from, in three dedicated computer labs, on a whole range of modern technologies: webquests, blogging, wikis, authoring tools, podcasting, moviemaker – to name but a few!
Księgarnia EGIS przedstawia: Telefonieren am Arbeitsplatz
Wytłumaczenie czegoś w języku obcym a używanie języka obcego w pracy to dwie różne rzeczy. Telefonieren am Arbeitsplatz oferuje szybki trening komunikowania się dla tych, którzy chcą porozumiewać się w sposób swobodny, niezależnie od sytuacji i rodzaju wykonywanego zawodu.
Księgarnia EGIS przedstawia: Collins COBUILD Dictionary of Phrasal Verbs Workbook
Collins Cobuild Phrasal Verbs Workbook to publikacja przeznaczona przede wszystkim dla korzystających z Collins Cobuild Dictionary of Phrasal Verbs.
Księgarnia EGIS przedstawia: Słownik nowomowy. Polsko-angielski
W niniejszej publikacji zestawiono hasła nowomowy począwszy od słynnego Roku 1984 George'a Orwella – dzieła z pogranicza science fiction i „realnego świata”. Do orwellizmów dodano nowomowę PRL-u. Odszukano ekwiwalencje wrażeń brzmiących dziwnie, oksymoronicznie (np. „bananowa młodzież”, „patriotyczny obowiązek”, „eksport wewnętrzny”) – jak i słów wskazujących dziwność swoich czasów (np. „stonka ziemniaczana”, „wyrób czekoladopodobny”, „talony na benzynę”).
Nowość w księgarni EGIS: As they Say in Zanzibar
As they say in Zanzibar to imponujący ze względu na obszerną zawartość i mistrzowską redakcję zbiór przysłów świata. Wybitny językoznawca, David Crystal, zebrał w tym niezwykle starannie wydanym dziele ponad 2000 grupowanych tematycznie przysłów ze 110 krajów świata.
Nowość w księgarni EGIS: Dyslexia in the English Classroom. Techniki nauczania języka....
Proponowana publikacja jest pierwszym na polskim rynku przewodnikiem metodycznym przygotowanym z myślą o nauczaniu dzieci z dysleksją rozwojową.
Księgarnia EGIS przedstawia:Matura z języka niemieckiego.Poziom podstawowy
Adresatami książki Matura z języka niemieckiego. Poziom podstawowy są wszyscy maturzyści, którzy chcą solidnie przygotować się do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym
Księgarnia EGIS przedstawia: Matura z języka niemieckiego. Poziom rozszerzony
Adresatami książki Matura z języka niemieckiego. Poziom rozszerzony są wszyscy maturzyści, którzy chcą solidnie przygotować się do matury z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym.
<<poprzednie [1431] 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 nastepne>>