korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test, 04.10.13, Warszawa.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 (Poziom 1), 13.09.13, Warszawa.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Petycja dot. przywrócenia zajęć dodatkowych w przedszkolach
wszystkich którzy są za tym by dzieci uczęszczające do przedszkoli publicznych nadal miały możliwość korzystania z zajęć dodatkowych, lektorzy nie stracili pracy oraz za tym by to rodzice decydowali o swoich dzieciach proszę o złożenie podpisu pod petycją.
Wydawnicto Ettoi: Czasopisma językowe ELI Magazines, język łaciński.
Wydawnicto Ettoi: Mamy przyjemność poinformować, że z końcem września rusza nowy sezon subskrypcyjny czasopism ELI Magazines.
Wydawnictwo Nowela.pl: Club Prisma, podręcznik do nauczania języka hiszpańskiego w gimnazjum.
Kurs umożliwia wyposażenie ucznia w umiejętności i strategie konieczne do komunikowania się w środowisku hiszpańskojęzycznym. W każdej jednostce dydaktycznej zamieszczono informacje o kulturze Hiszpanii i krajów hispańskojęzycznych, ćwiczenia z wykorzystaniem internetu oraz materiały do rozwijania strategii uczenia się, w tym portfolio językowe.
PASE: Trener ma kłopot Czyli o pracy z dorosłym uczniem firmowym, 21.09.13, Warszawa
Szkolenie jest drugą odsłoną serii „Zanurzenie metodyczne w biznesie” - propozycji PASE skierowanej do lektorów szkoleń firmowych.
Italicus: Progetto italiano junior 1, seria podręczników do j. włoskiego nauki w gimnazjum
Progetto italiano Junior 1 e' il primo di 3 volumi di un corso pensato per studenti della scuola media e superiore di livello A1, principianti o falsi principianti.
EDUNEWS.PL: NAUCZANIE I UCZENIE SIĘ PRZYJAZNE MÓZGOWI
W przedwczorajszych szkołach wczorajsi nauczyciele przygotowują uczniów do rozwiązywania problemów, jakie przyniesie jutro. Nakładem Wydawnictwa Naukowego UMK właśnie ukazała się moja książka „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi”
<<poprzednie [691] 692 693 694 695 696 697 698 699 700 nastepne>>