korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Britain: Festivals and Traditions - Wykład z elementem warsztatów, 16.12.13, Poznań.
Festivals are filled with music, singing and dancing and Britain is no different. Like every country it also has a rich source of traditions young and old to draw from. But Britain is also made up of 4 different countries or states each with its own personal identity, customs language and culture which makes it a rich place to examine when thinking of the happy Yule tide ahead of us.
Goethe-Institut: Książki, o których się mówi, Friedrich Lenger
Ponad połowa ludności świata żyje dziś w miastach, będących formą osiedleńczą, której korzenie tkwią we wczesnej historii Orientu i Europy. Nie istnieje żadna powszechnie akceptowana definicja miasta, ale pojęcie to implikuje scentralizowanie gospodarczych, administracyjnych i kulturalnych funkcji jakiegoś dużego obszaru oraz znaczną gęstość zaludnienia. (…)
Nowela.pl: Nowe Edito - nowe ceny! seria do nauki języka francuskiego.
Seria Le Nouvel Édito jest naturalną kontynuacją dla kursu języka francuskiego opartego na metodzie Mobile stosowanej na poziomach A1 i A2, której dwa tomy przewidziane są na trzy lata nauki.
EDUNEWS.PL: O ZWIĄZKACH MIĘDZY KULTURĄ I EDUKACJĄ
Włączanie kultury i sztuki w program nauczania na wszystkich poziomach edukacji szkolnej wydaje się być niezwykle istotne, jeśli chcemy kształcić osoby kreatywne, innowacyjne i otwarte. W Warszawie trwa dwudniowa konferencja „Sztuka edukacji“, której celem jest spotkanie dwóch środowisk: edukatorów/nauczycieli oraz animatorów kultury i dyskusja na temat możliwych form współpracy...
Goethe-Institut: Międzynarodowe Spotkanie Tłumaczy 2014, 9-16.03.14, Berlin.
Zaproszenie adresowane jest do profesjonalnych tłumaczy, zajmujących się przekładami literatury niemieckojęzycznej na swoje języki ojczyste. Jedna część seminarium odbędzie się w Berlinie i będzie poświęcona obszernej prezentacji niemieckiej sceny wydawniczo-literackiej, programów stypendialnych i możliwości doskonalenia zawodowego. Na zakończenie planowana jest wizyta na Lipskich Targach Książki.
EDUNEWS.PL: STWARZAJMY WARUNKI DO EKSPERYMENTOWANIA
Jeśli chcemy kształcić kreatywnych i myślących uczniów i absolwentów szkół, musimy stwarzać im odpowiednie warunki do rozwoju: odkrywania, eksperymentowania, projektowania i tworzenia – uważa prof. Mitch Resnick z Uniwersytetu Technicznego Massachusetts (MIT) w rozmowie z redakcją Edunews.pl. Twórca programu Scratch zachęca do przemyślenia celów dzisiejszej edukacji..
NaukaBezGranic: 15/03/2014 Teaching Styles 4: Multimedia in ELT 2, Bulent Akman.
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001, poz.I i II, 15.12.13, Łódź.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
<<poprzednie [691] 692 693 694 695 696 697 698 699 700 nastepne>>