korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: DLACZEGO SZKOŁY NIE ODPOWIADAJĄ NA WYZWANIA ŚWIATA?
Aleksandra Pezda ogłosiła swoją książką koniec ery kredy, a ostatnia książka dr Marzeny Żylińskiej „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi” jest początkiem budowy nowego modelu edukacji. Poddając krytyce tkwiący w feudalnych strukturach system, przedstawia powody, dla których szkoła musi się zmienić. Obie prace dokonują zmiany w myśleniu o uczeniu się i nauczaniu. Zmieniają świadomość kreując nowy paradygmat edukacji
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEFLŸ iBT, warsztat, 29.11.13, Warszawa.
Jeśli przygotowujesz studentów do TOEFLŸ iBT, albo masz zamiar zacząć, poznaj zasady tworzenia i oceniania testu, którego wynikom zaufało już ponad 27 milionów osób i ponad 9000 instytucji. Rozwiń swój warsztat metodyczny, wyróżnij swoją ofertę na rynku szkoleń językowych, podnieś prestiż swojej instytucji.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 17.11.13, Bydgoszcz.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
Play me and Learn.com: Warsztaty Game Based Teaching w jeden dzień, 16.11.13, Warszawa.
Dowiedz się na żywo jak pracować z różnymi grupami wiekowymi metodą gry, zdobądź inspiracje i praktyczne wskazówki z pomocą autorskiego programu Beaty Budzyńskiej, projektantki językowych gier dydaktycznych docenionych z powodu swojej innowacyjności w Polsce i za granicą!
Centrum 4ELT: Rozwój zawodowy nauczycieli języka angielskiego z terenów wiejskich,od 15.11.13.Poznań
Projekt „4ELT – Rozwój zawodowy nauczycieli języka angielskiego z terenów wiejskich Wielkopolski” nr POKL.09.04.00-30-065/11 ma na celu przeniesienie doświadczeń i dobrych praktyk nauczania języka angielskiego z prywatnych szkół językowych do szkół publicznych a także rozwój kompetencji nauczycieli uczących na wsiach i w małych miastach Wielkopolski. Chcemy, aby w ten sposób województwo wielkopolskie stało się konkurencyjne dla innych województw pod względem znajomości języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży.
Il Ponte & Via Giulia: Pajace Leoncavalla i Rycerskość wieśniacz Mascagniego, premiera 26.10.13,W-wa
Z nowości kulturalnych trzeba odnotować także premiery w bydgoskiej Operze Nova (26 października): chodzi o "Pajace" Leoncavalla i "Rycerskość wieśniaczą" Mascagniego. To opery rzadko grane w Polsce, więc warto się nimi zainteresować!
Il Ponte & Via Giulia: Spektakl-opera Suor Angelica Pucciniego, 25, 26.10.13, Warszawa.
Jeśli weekend spędzacie w Warszawie, może zainteresuje Was propozycja Teatru Warszawskiej Opery Kameralnej (al. Solidarności 76 b)? W dniach 25 i 26 października o godz. 19.00 będzie można obejrzeć spektakl-operę w jednym akcie Suor Angelica Pucciniego w reżyserii Marii Gabrielli Munari.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Laboratorio di scrittura.
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
<<poprzednie [691] 692 693 694 695 696 697 698 699 700 nastepne>>