korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Spotkanie z Alberto Bertolotto na Warszawskich Targach Książki, 17.05.18
Warszawskie Targi Książki - Specjalne wydarzenie: Maeci W przeddzień mistrzostw piłki nożnej 1974 r., w notowaniach Polskę uważano za przegraną. Jednakże, wbrew wszelkim przewidywaniom, udało jej się skończyć na trzecim miejscu, zdobywając najlepszy wynik w historii polskiej piłki nożnej. „A ritmo di Polska” napisane przez dziennikarza z Pordenone Alberto Bertolotto, ze wstępem Zbigniewa Bońka, jest pierwszą włoską książką opowiadającą historię tej reprezentacji, weterana sukcesów na Olimpiadzie w 1972 r., zdolnej rozpalić pasję całego narodu.
EDUNEWS.PL - Likwidacja gimnazjów a szkoły prywatne (artykuł)
W wyniku reformy edukacji w Polsce do tej pory zlikwidowano 5181 publicznych gimnazjów, najwięcej w województwie małopolskim (94%) i śląskim (87%). Liczba uczniów w prywatnych podstawówkach zwiększyła się o 48% - tak wynika z wyliczeń serwisu ciekaweliczby.pl. Reforma edukacji, która zaczęła obowiązywać w roku szkolnym 2017/2018, zakłada likwidację gimnazjów oraz przywrócenie 8-letniej szkoły podstawowej, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (Artykuły).
ODN LANG: TKT CLIL PRIMARY COURSE, 25.06.2018, Warszawa
...
KSIĘGARNIA ITALICUS na 9. WARSZAWSKICH TARGACH KSIĄŻKI
Zapraszamy na stoisko 113/D13 Włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie, gdzie przedstawimy Państwu bogaty wybór publikacji literackich i do nauki języka włoskiego w atrakcyjnych cenach.
GOETHE INSTITUT: „IM LABIRYNTH DES SCHWEIGENS“ - MONTAGS FILM KLUB, 14.05.18, Warszawa
Co miesiąc Goethe-Institut i DAAD zapraszają na projekcję filmów ze zbiorów biblioteki Goethe-Institut. W nadchodzący poniedziałek pokażemy film „Im Labirynth des Schweigens“ w reżyserii Giulio Ricciarelliego.
EDUNEWS.PL - SKĄD SIĘ BIORĄ INNOWACJE?
Nie uczymy dzieci i młodzieży współpracy i stawiania pytań problemom. Nie pokazujemy im, że warto ryzykować. W zamian zaszczepiamy w nich dużo zwątpienia, lęku przed publicznym ośmieszeniem oraz schematów myślenia i działania. Na późniejszym etapie tworzymy sztuczny i nieprawdziwy podział na odtwórczych, przeładowanych niepraktyczną wiedzą humanistów i obdarzonych zmysłem kombinacji, innowacyjnych ścisłowców-inżynierów. To nie sprzyja tworzeniu innowacyjnego społeczeństwa oraz innowacyjnych produktów i usług – tłumaczy dr Karolina Charewicz-Jakubowska ze School of Ideas, z którą Uniwersytet SWPS rozmawiał o grzechach głównych systemu edukacji, tworzeniu oryginalnych rozwiązań i kształceniu innowatorów (Artykuły).
NaukaBezGranic: The Symbols of the United States, American Legends and Myths, 24.05.18, Kraków.
Hans Egelhoff is originally from the United States, having spent his childhood in a small town north of Milwaukee, Wisconsin. His university studies brought him to Cork, Ireland, where he studied history and English. After graduation, Hans spent the next eight years managing a coffee shop until he decided to pursue a career in education. Hans Egelhoff has been teaching English in Cracow for the last five years. He began his teaching career at University College Cork, Ireland, before moving to Poland in 2013. He believes in engaging his students as much as possible, so his lessons aim to encourage participation in a dynamic, communicative atmosphere. Besides teaching his students in Krakow at Profi-Lingua, Hans also enjoys exploring the many beautiful sights of Poland, particularly the Bieszczady mountains.
MACMILLAN: 3 x W czyli jak stworzyć Własną Wspaniałą Witrynę internetową, 17.05.18, webinarium
Czy chcesz nauczyć się tworzyć atrakcyjne strony internetowe, które uzupełnią i wzbogacą Twoje lekcje języka? Czy chcesz dowiedzieć się, jak zaangażować Twoich uczniów do tworzenia ich własnych stron internetowych? A może potrzebujesz zaprezentować swoje usługi edukacyjne za pomocą stron www? Jeśli tak, to webinarium jest właśnie dla Ciebie.
<<poprzednie [121] 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nastepne>>