korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Jak dobrze przygotowywac do egzaminów resortowych MON wg STANAG -19.04 Warszawa
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA MISTRZÓW RZEMIOSŁA
Moim marzeniem i pomysłem na szkołę jest Szkoła Mistrzów. Jest to placówka kształcenia zawodowego prowadzona przez najlepszych fachowców w branży i kształcąca fachowców na najwyższym światowym poziomie przy wykorzystaniu najlepszych metod nauczania. Czy cel ten jest możliwy do osiągnięcia? W moim odczuciu zdecydowanie tak – pytanie brzmi natomiast jak zrealizować taki plan w realiach polskiej edukacji...
Nowela i Didier: La compréhension orale et...17.04.13, Koszalin i Szczecin.
"La compréhension orale et écrite avec des exemples tirés de Mobile et Édito" które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Nowela i Didier, p. Nicolas Rougier.
Konferencja FICE w Szwajcarii: Droga do integracji - wyzwanie dla nas wszystkich!, październik 2013.
Na całym świecie dzieci i młodzież dorastają w trudnych warunkach, takich jak ubóstwo, przemoc, niepełnosprawność, dyskryminacja i tak dalej. Różne instytucje, organizacje i instytucje - w projektach dla dzieci ulicy, o tradycyjnych domów dziecka i ofertach niepełnosprawnych do instytucji młodocianych więzieniach - Praca z form wsparcia i opieki, które pozwalają dotkniętych dzieci i uczestnictwa młodzieży w społeczeństwie i umożliwić im.
DELFORT: Offener Unterricht: Lernstationen, 17.04.13, Wrocław.
Uczestnicy seminarium zapoznają się z podstawowymi koncepcjami otwartego nauczania, poznają sposób pracy na stacjach i przygotują przykładowe zadania do stacji.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA W CHMURZE
Zdjęcie sprzed kilku lat: hinduskie dzieci wyciągające ręce w kierunku monitora komputerowego wmontowanego w mur. Dziura w ścianie jako okienko na lepszy świat, dzięki któremu dzieci z indyjskich slumsów samodzielnie uczą się, wiedzione ciekawością i chęcią eksplorowania. Sugata Mitra, profesor Uniwersytetu w Newcastle (technologie edukacyjne, a także doktorat z fizyki), eksperymentował: dał dzieciom mieszkającym w slumsach New Delhi dostęp do komputera podłączonego do internetu...
Nowela i CLE International: Enseignement du français au collège et lycée, 18.04.13, Tarnów.
Enseignement du français au collège et lycée – toujours motivés! Méthodes « Pixel » et « Zénith »
ETS: 16.04.13, webinarium TOEIC.
Wszystkich zainteresowanych międzynarodowymi egzaminami z języka angielskiego TOEICŸ i TOEFLŸ iBT zapraszamy na bezpłatne, comiesięczne webinaria oraz warsztaty w biurze ETS !
<<poprzednie [761] 762 763 764 765 766 767 768 769 770 nastepne>>