korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne, 14.08.2013, Warszawa
W trakcie warsztatu podzielimy się z Państwem własnymi doświadczeniami, doświadczeniami innych nauczycieli oraz opiniami samych zainteresowanych, czyli naszych nastoletnich uczniów. Zaproponujemy również garść ćwiczeń, które pomogą pobudzić mniej aktywnych.
Dni Macmillana - woj. dolnośląskie od 26.08.2013 do 31.08.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Nowela.pl: Lektury na lato - Il manoscritto di Giotto + CD audio.
Kto zrabowal manuskrypt autorstwa słynnego artysty Giotto? Kradzież dzieła o nieoszacowanej wartości, traktatu o malarstwie, który odkrywa sekret związany z tym wielkim malarzem, burzy spokojne dotychczas życie młodych bohaterów opowiadania. Czy któryś z nich jest winny? Tak myśli policja i na to wydają się wskazywać dowody. Dzięki przyjaźni bohaterów oraz wnikliwemu śledztwu komisarza Paolo tajemnica zostaje rozwiązana.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. podkarpackie od 26.08.13 do 02.09.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
EDUNEWS.PL: WAKACYJNE ŁAMISŁÓWKA
Lato. Słońce. Spacery. Plaża, łąka, góry, las. Nareszcie mamy czas na wspólne spędzanie czasu ze swoimi dziećmi, na zabawę, na relaks. Zazwyczaj czeka nas najpierw krótsza lub dłuższa podróż, w czasie której dzieci od samego niemal początku zadają nieśmiertelne pytanie: Daleko jeszcze?
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego, 31.08.13, Warszawa.
Zapraszamy na sesję, podczas której nasi eksperci przybliżą Państwu kierunek zmian w systemie egzaminowania i przedstawią planowaną strukturę egzaminu maturalnego.
Oxford University Press:Creativity in the Language Classroom.Webinar, 28-29.08.13.
Charles Hadfield has worked as a teacher and trainer in many countries across Africa as well as Tibet, China, and across Europe.
Nowela.pl: Lektury na lato - El monstruo del lago Ness + CD audio.
Jacinto, chłopiec mieszkający w miasteczku położonym niedaleko Barcelony, zostaje wysłany przez swojego ojca do szkoły w Wielkiej Brytanii. Jest lato 1982 roku, a świat żyje mistrzostwami świata w piłce nożnej, które odbywają się w Hiszpanii. Początkowo Jacinto nie jest zadowolony z decyzji ojca, jednak po przyjeździe do Wielkiej Brytanii zaczyna cieszyć się z powodu zajęć w nowym miejscu i przyjaciół tam poznanych. Wkrótce jednak okazuje się, że z rodziną u której mieszka wiąże się tajemnicza historia.
<<poprzednie [761] 762 763 764 765 766 767 768 769 770 nastepne>>