korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: Włoskie koncerty w w Filharmonii Narodowej.
W tym tygodniu polecamy Państwu włoskie koncerty w Filharmonii Narodowej.
EDUNEWS.PL: Nie ma jednej strategii uczenia się
Kluczowa wiedza dotycząca problematyki uczenia się to tzw. wiedza parasolowa; pochodząca ze skumulowania rezultatów wielu badań naukowych. Na ich podstawie z całą pewnością można stwierdzić, że nie ma jednej strategii uczenia się, odpowiadającej potrzebom wszystkich ludzi! Spróbujmy dokonać przeglądu tego, co wiemy – w telegraficznym skrócie.
Nowość w LangMarket: PRIMA film A1 na DVD
Jedynym adekwatnym programem nauczania, który można stosować pracując z naszym kursem prima, jest program do serii Magnet Wydawnictwa LektorKlett...
IL PONTE poleca: Roberto Saviano - zbiór tekstów z lat 2004 - 2009
Roberto Saviano zasłynął dzięki wstrząsającej dokumentacji neapolitańskiej organizacji przestępczej, Camorry. Dzisiaj chcemy polecić Państwu zbiór tekstów z lat 2004-2009, opublikowanych w prasie włoskiej, poprzedzonych autorską przedmową.
EDUNEWS.PL: Co z tym uczeniem się?
Uczenie się zostało uznane za jedną z najważniejszych umiejętności ogólnych, obok takich jak: komunikacja, rozwiązywanie problemów, logiczne myślenie, przywództwo, kreatywność, motywacja, praca w zespole. Umiejętności te określa się mianem kompetencji niezależnych od przedmiotu nauczania lub kompetencji interdyscyplinarnych, czy też przekrojowych.
Nowość w LangMarket: Zeszyt testów A1 kl. 1 (wyd. BCedu)
...
CWRO zaprasza na szkolenie JĘZYKI OBCE I DYSLEKSJA 25 i 26 września we Warszawie
Jest to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych lektorów, nauczycieli języków obcych a także studentów uczelni językowych. Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją.
IL PONTE poleca:
Na stronie wydawnictwa Czytelnik można nabyć w promocyjnej cenie powieść Morze prawd, niezwykle poczytnego w Italii autora Andrei De Carlo.
<<poprzednie [1091] 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 nastepne>>