korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowa opinia lektora o portalu www.szukaj-lektora.pl
(...) odpowiada mi możliwość prezentowania się na gruncie zawodowym za pomocą rzetelnego pośrednika. Sam portal skonstruowany jest bardzo przejrzyście i biorąc pod uwagę, że wciąż się rozwija pozostaje się tylko cieszyć.
Nowość w księgarni GANDALF: Angielsko-polski słownik fizyczny
Słownik zawiera około 13 000 podstawowych terminów angielskich z dziedziny fizyki, a także z dziedzin z nią powiązanych (geofizyka, meteorologia, fizykochemia, energetyka jądrowa)...
EDUNEWS: CYFROWY CZŁOWIEK - HOMO SAPIENS DIGITAL
Autor terminów "Cyfrowi tubylcy, cyfrowi imigranci" powraca z nowym pojęciem, które pomoże zrozumieć funkcjonowanie współczesnego świata. Jak mawiał Albert Einstein, problemy nie mogą być rozwiązane przez myślenie, które je spowodowało. Żeby sprostać wyzwaniom przyszłosci, trzeba zmienić swoją percepcję i wykształcić "cyfrową mądrość"
IL PONTE poleca: przepisy proste jak spaghetti
Miłosników Internetu zachecamy natomiast do odwiedzenia strony e-spaghetti.pl .
EDUNEWS: JAK UCZYĆ UCZNIÓW?
Ludzie różnią się między sobą w zakresie tzw. menu uczenia się. Jeżeli nie bierze się pod uwagę istniejących w każdej klasie różnic w stylach uczenia się, można całkiem poważnie przyczynić się do utrudnienia uczniom zdobywania wiedzy. Przecież nie jesteśmy jednakowi. Nie próbujmy zatem stosować w nauczaniu takiego stylu, który akurat nam, nauczycielom odpowiada
Księgarnia ettoi.pl prezentuje: Watch Out! Safety Education in English - Special Guide
Watch Out! Safety Education in English - Special Guide - przewodnik dla nauczyciela opisujący główne założenia metodologiczne kursu Watch Out! Safety Education in English, wraz ze szczegółowymi planami poszczególnych lekcji, licznymi sugestiami, portfolio dla nauczyciela, dodatkowymi informacjami z dziedziny bezpieczeństwa, glosariuszem, ćwiczeniami służącymi do samooceny ucznia, słowniczkiem oraz adresami ciekawych stron internetowych związanych z tematem.
Centrum Szkoleniowe Constellation: Coaching jako narzędzie wspierania lektorów w rozwoju
Centrum Szkoleniowe Constellation zaprasza na szkolenie otwarte dla metodyków szkół językowych
Spotkania z ETS 13 i 14.03 we Wrocławiu: możliwości i zalety współpracy (TOEIC & TOEFL)
Oxford University Press oraz Educational Testing Service serdecznie zaprasza do udziału w kolejnych spotkaniach na temat możliwości i zalet współpracy z ETS oraz na szkolenie akredytowanych egzaminatorów ETS.
<<poprzednie [1351] 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 nastepne>>