korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Hiszpanski.Slowka.pl - nowe filmy z hiszpańskiego
Zamieszczono nowe filmy ze słownictwem hiszpańskim. Wśród nowości znalazła się leksyka z zakresu części ciała, kolorów, członków rodziny i ubrań.
MM Publications zaprasza na KONFERENCJĘ DLA ANGLISTÓW 04.03.2011 w Radomiu.
nowej edycji ZESTAWÓW DO MATURY USTNEJ. Matura od 2012 roku - PROMOCYJNA SPRZEDAŻ TYLKO PODCZAS KONFERENCJI. Każdy uczestnik w REKLAMÓWCE KONFERENCYJNEJ otrzyma: Smart Junior 5, Full Blast 2, Traveller B2, Demo CD-ROM z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej, notes, długopis i słodki upominek.
EDUNEWS: MAPA KULTURY OTWARTA NA PROJEKTY UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.
Wczoraj o filmowej mapie przemian, a dziś zapraszamy do tworzenia innej mapy – Polski kulturalnej. Interesują was fascynujące klimaty, miejskie i ludowe legendy, zapomniane miejsca, warte ocalenia? Spróbujcie podzielić się swoimi informacjami na Mapie Kultury, a potem przeprowadźcie ciekawy projekt z wykorzystaniem metody gimnazjalnego projektu edukacyjnego!
EDUNEWS.PL: SZKOLNE MUZEUM KOMPUTEROWE
Jestem nauczycielem z długoletnim stażem, mam kontakt z wieloma szkołami (szkoły średnie) i nie mogę się zgodzić z tezą, iż z komputeryzacją w szkołach jest OK, a gorzej jest z informatyzacją (patrz: Po co komu technologia informacyjna w szkole). To, że w latach 2002-2008 polskie szkoły wyposażono w znaczącą ilość pracowni komputerowych to jeszcze nie wszystko
WSz PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego, 02.03, Gdańsk
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN.
Ile gramatyki na lekcji języka obcego? - Kącik porad metodycznych Mirosława Zyberta
Opanowanie przez ucznia podstawowych reguł gramatycznych stanowi podstawę do kształtowania umiejętności komunikacyjnych, pozwalających na skuteczne porozumiewanie się w różnych typowych sytuacjach z życia codziennego, przewidzianych w realizowanym programie nauczania.
WSZ PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych jęz. ros., 02.03, Łódź
14.00–15.00 Prezentacja: Подготовка к экзамену на аттестат зрелости с серией «ВОТ И МЫ» Prowadzący: Grażyna Głód Adresaci: nauczyciele języka rosyjskiego szkół ponadgimnazjalnych
Slowka.pl : artykuły dla maturzystów
Specjalnie dla maturzystów zostały przygotowane opisy warunków rekrutacji na filologię angielską, romańską, germańską, hiszpańską, rosyjską i włoską w kilku największych miastach Polski.
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>