korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
WSiP S.A.zapraszają rusycystów na bezpłatne szkolenia metodyczne 16.11, Zamość
Dla uczestników naszych szkoleń przygotowaliśmy nowy atrakcyjny pakiet materiałów konferencyjnych.
Slowka.pl – konkurs dla aktywnych forumowiczów!
Raz na dwa tygodnie zostanie przyznana jedna nagroda dla osoby, która najaktywniej będzie pomagała innym w dziale Angielski – praca domowa, kłopoty językowe
Trudne sytuacje? Już nie takie trudne! 19.11, Kraków
Cena obejmuje zorganizowanie szkolenia, przygotowanie i przeprowadzenie autorskiego programu szkolenia, przygotowanie materiałów dla uczestników, certyfikaty dla uczestników.
IL PONTE poleca: Albumy Klasycy Sztuki w ksiegarnii Dedalus
Albumy z serii Klasycy sztuki w fantastycznej cenie 8 zł!
DODN Jelenia Góra zaprasza 6.11. na warsztaty
Serdecznie zapraszam nauczycieli języków obcych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na poszkoleniowe warsztaty "robocze" dotyczące nowej formuły egzaminu gimnazjalnego i matury ustnej.
EDUNEWS.PL-Szkoła w pułapce technologicznej.
Komórkami posługuje się już większość mieszkańców planety. W Polsce jest ich więcej niż obywateli. Techniczne i finansowe bariery przestały być najważniejszą przyczyną nieposiadania dostępu do Internetu.
IL PONTE poleca:Książka - Barbarzyńcy w ogrodzie
Miasta włoskie różnią się między sobą kolorem. Asyż jest różowy, jeśli to banalne słowo może oddać ton lekko czerwonego piaskowca; Rzym utrwala się w pamięci jak terakota na zielonym tle.
Warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora” 06.11, Wrocław
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z cyklu „Kapelusze Lektora”, które pozwalają wyposażyć lektorów j. obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność.
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>