korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska Edukator: Życzenia świąteczne!
Wszystkim miłośnikom języka francuskiego ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym
OUP:Webinarium o nowej podstawie programowej dla szkoły ponadpodstawowej 2019, 08.01.19. godz. 20:00
Podczas webinarium Grzegorz Fidala opowie, jakie są główne kierunki zmian w podstawie programowej oraz przedstawi rozwiązania i propozycje Oxford University Press dla nowych szkół ponadpodstawowych!
EDUNEWS.PL - JAK MOŻNA UCZYĆ TOLERANCJI? (artykuł)
Osoby niepełnosprawne, z innego kręgu kulturowego, wyznające inną religię każdego dnia zmagają się z trudną, a nawet bezwzględną rzeczywistością. Funkcjonowanie w społeczeństwie jest dla nich nie lada wyzwaniem i nie chodzi tutaj tylko o bariery architektoniczne, brak odpowiedniej opieki medycznej, właściwie zorganizowanej edukacji dla osób z SPE, ale o problemy z ich akceptacją i tolerancją.
NaukaBezGranic: Mad Science Show, warsztat dla grup zorganizowanych, 18.01.19, Katowice.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: REWOLUCJA OBYCZAJOWA 1968 ROKU PO 1968 NIC NIE JEST TAKIE JAK PRZEDTEM (artykuł)
Studenckie protesty przeciwko kapitalizmowi i wojnie w Wietnamie, próba rozliczenia z nazizmem, wolna miłość, ale też terrorystyczna Frakcja Czerwonej Armii – tak wyglądał rok 1968 i jego pokłosie w Niemczech. Za pomocą wyrazistych symboli „lata 1968.“ przybliża Ewa Wanat.
Oxford University Press: Pobierz świąteczną grę planszową i zagraj z uczniami
Pobierz świąteczną grę planszową i zagraj z uczniami
Instytut Austriacki Kraków - Pomoc centrum pomocy bezdomnym Dzieło Pomocy Ojca Pio
Jak co roku Instytut Austriacki wspiera w okresie przedświątecznym tych najbardziej potrzebujących. Tym razem centrum pomocy bezdomnym Dzieło Pomocy Ojca Pio. Chcielibyśmy sprawić aby dla 17 podopiecznych tego centrum te święta były wyjątkowe.Pomóżmy wspólnie! Dary zbieramy do 17 grudnia w biurze kursów.
EDUNEWS.PL - O ODPOWIEDZIALNOŚCI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DZIECI (artykuł)
„Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest” – pisał Janusz Korczak. W myśli tej zawiera się głębokie wezwanie do działania, do zmiany tego, co zastaliśmy. Przenika też ona jedną z ciekawszych książek, które napisał z myślą o dzieciach – „Bankructwo małego Dżeka”. Bohaterami jej są dzieci, ale prawdę mówiąc jest to książka, którą powinni przede wszystkim przeczytać dorośli – rodzice, nauczyciele i wychowawcy.
1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 nastepne>>