korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Relacja z konferencji „Uczniowie z mniejszości narodowych w polskiej szkole”
28 listopada 2012 roku w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyła się konferencja „Uczniowie z mniejszości narodowych w polskiej szkole”, w której wzięli udział dyrektorzy szkół, doradcy metodyczni, konsultanci oraz nauczyciele.
Nowela.pl: Aż do 50% rabatu na publikacje do nauki języków obcych!
W specjalnie wyselekcjonowanej ofercie znajdą Państwo nie tylko materiały przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, ale także publikacje przeznaczone dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami – tym razem rabat sięga aż 50%!
ettoi.pl: Nowe gry językowe ELI w wersji elektronicznej.
Nowe gry językowe ELI w wersji elektronicznej, pomysły na świąteczne prezenty.
Il Ponte & Via Giulia:Koncert Bożenarodzeniowy w Muzeum w Wilanowie.
Koncert Bożenarodzeniowy w Muzeum w Wilanowie. Bohaterem najbliższego wieczoru będzie muzyka wybitnych włoskich kompozytorów czasów baroku.
Goethe Institut w Warszawie: rozmowa z Karlem Dedecius.
Goethe Institut w Warszawie: rozmowa z Karlem Dedecius.
Nowela.pl: Na Mikołaja: rabat do 50%, gratisy i... darmowa wysyłka!
Nowela.pl: Na Mikołaja: rabat do 50%, gratisy i... darmowa wysyłka! Prosimy o nie wypisywanie się z naszego newslettera, bo Mikołaj PREZENT niesie teraz!
ETS: SPOTKANIE TOEICŸ, 18.12.12, Warszawa
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących oraz osób poszukujących pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą.
Promentis: GRY JĘZYKOWE - warsztaty metodyczne z cyklu "Uczyć lepiej", 12.01.13,Szczecin.
Tym razem zajmiemy się tematyką gier językowych i zastanowimy się dlaczego warto stosować je w czasie zajęć, w każdym przedziale wiekowym. Duża dawka praktycznych informacji i dobrego humoru gwarantowana.
<<poprzednie [871] 872 873 874 875 876 877 878 879 880 nastepne>>