korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Expressis Verbis: Hunt them down! – czyli jak okiełznać słownictwo, 17.06.18, Warszawa
Pokażę Wam jak krok po kroku z bardzo nudnej lekcji z podręcznika można zrobić ciekawy cykl zajęć, z masą ćwiczeń praktycznych i gier, który wciągnie naszych kursantów i pokaże, że np. phrasale da się okiełznać
GOETHE INSTITUT: „NOWE TECHNOLOGIE ZMIENIĄ SPOSÓB, W JAKI SIĘ UCZYMY“ (artykuł)
Czy w przyszłości nadal będziemy uczyli się języków obcych? Czy może będziemy korzystali z programów tłumaczących symultanicznie? Wywiad z badaczem trendów, Peterem Wippermannem.
NaukaBezGranic - The Symbols of the United States, 14.06.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
ITALICUS: Spotkanie z Renato Gabriele, 9.06.18, Kraków
Wydarzenie organizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal 3. edycja". Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.
EDUNEWS.PL: Fundacja Edukacja dla Demokracji dla nauczycieli i nauczycielek
Weź udział w bezpłatnych warsztatach „Swatka polsko-ukraińska” i znajdź partnerską szkołę z Ukrainy. Nasze warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli z Polski i Ukrainy zainteresowanych współpracą międzynarodową. Pozwalają znaleźć szkołę partnerską, przygotować się do organizacji wymiany młodzieży oraz wzmocnić umiejętność pisania projektów edukacyjnych.
AKADEMIA MENTORINGU: III Grand Kafejka - praktycznie i uważnie o uczeniu, 16.06.18, Warszawa
To inspirujące mini-warsztaty i dyskusje połączone z wymianą doświadczeń dla nauczycieli języków obcych, języka polskiego jako obcego, ale także nauczycieli innych przedmiotów, pedagogów, edukatorów, a także rodziców zainteresowanych edukacją domową.
EDUNEWS.PL - MYŚLĘ, CZUJĘ, TWORZĘ, ODKRYWAM... (artykuł)
W literaturze metodycznej szczególnie dotyczącej pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym, brakuje obecnie nowych, a zarazem interesujących i efektywnych opracowań ćwiczeń, zabaw i gier pomocnych w rozwijaniu zainteresowań, zdolności i talentów oraz postawy twórczej uczniów. Człowiek jest twórczy wówczas, gdy nie ogranicza się do naśladowania innych, ale daje coś od siebie, zarówno w przypadku ucznia jak i nauczyciela. Osoby myślące w sposób twórczy, mają dużo pomysłów, odkrywają więcej nowatorskich rozwiązań.
NaukaBezGranic - The Symbols of the United States, 08.06.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
<<poprzednie [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nastepne>>