korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela: seria Zdam maturę! Język hiszpański - rabaty w księgarni do 50%
RABATY aż do 50%! To ostatnia wielka promocja przed maturą!
Instytut Goethego: Koncert "Pasja wg św Jana", 01.04.2012, Kraków
Jedno z fundamentalnych dzieł kultury europejskiej, Pasję wg św. Jana Johanna Sebastiana Bacha – wraz z Pasją wg św. Mateusza wykonywaną przez Capellę Cracoviensis tradycyjnie w okresie Wielkanocy (w Niedzielę Palmową) – w tym roku poprowadzi światowej sławy dyrygent Konrad Junghänel.
Nauka Bez Granic, Ceilidh Dancing, 2,3,4,11,13.4.2012, Warszawa/Łódź/Katowice/Poznań/Gdańsk
“Forward, two, three, switch, back, two, three, stop!” “Forward two, three…” into the Celtic Ceilí Dancing workshop with Richie Mullaney! Bring your students along to experience a tradition Celtic Ceilí Dance, like the Scots and the Irish, you and your students will try the basic steps to some of the most famous Ceilí tunes!!
EDUNEWS.PL: DOBRE PRAKTYKI CYFROWEJ DYDAKTYKI.
To chyba nie infrastruktura IT jest największym wyzwaniem związanym z wdrażaniem idei Cyfrowej Szkoły w polskich szkołach. Nawet najlepiej wyposażone w sprzęt szkoły nie osiągną istotnej zmiany w podniesieniu jakości edukacji jeśli nauczyciele nie będą potrafili wykorzystać tych cudownych narzędzi, które im „spadną z nieba“. Jeśli nie będą mieli z kolei cyfrowych zasobów edukacyjnych, z pomocą których będą mogli jeszcze lepiej uczyć – zmarnujemy tylko środki finansowe
Konkurs przekładu z języka czeskiego
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej organizuje 14. edycję konkursu przekładowego. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: przekład prozy oraz przekład poezji. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 kwietnia 2012 r.
Smart Coaching: warsztaty GŁOS JEST NAJWAŻNIEJSZY 13.04.2012r, Warszawa
Głos jest podstawowym narzędziem pracy nauczyciela. Zadbaj o niego na wiosnę! Proponujemy szkolenie mające na celu nabycie kompetencji prawidłowego oddychania i pracy z głosem. W programie m.in. : Ćwiczenia głosowo-oddechowe: - wydłużające oddech. - wzmacniające mięśnie biorące udział w oddychaniu przeponowym. - dykcyjno-oddechowe, Ćwiczenia Improwizacyjne – opierają się na różnych technikach aktorskich (świetne, aby się odstresować, poszerzyć samoświadomość własnego ciała i jego możliwości w zakresie kontaktów interpersonalnych, nauczyć się obserwować innych)
EDUNEWS.PL: MUZYKOTEKA SZKOLNA.
Narodowy Instytut Audiowizualny uruchomił, zapowiadany podczas startu projektu Muzykotekaszkolna.pl, dostęp nauczycieli do zamkniętej części serwisu. Nauczyciele i ich uczniowie będą mogli bezpłatnie korzystać ze stworzonych na specjalne zamówienie Instytutu materiałów. Pedagodzy w przeznaczonej dla nich części znajdą pomoce dydaktyczne – gotowe scenariusze lekcyjne i edukacyjne filmy.
Oxford University Press, zalety Oxford Advanced Learner’s Dictionary, 29.03.2012, Warszawa
Jak zawsze zapoznamy się z ww. publikacjami w kameralnych warunkach, a uczestnicy otrzymają gotowe materiały dodatkowe do wykorzystania na swoich zajęciach, możliwość złożenia zamówienia ze specjalną zniżką oraz certyfikat potwierdzający współpracę edukacyjną z Oxford University Press.
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>