korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut w Warszawie: Experimentalstudio des SWR Freiburg Dyrygent:Detlef Heusinger, 22.09.12
Experimentalstudio des SWR (Studio Eksperymentalne rozgłośni SWR w Fryburgu Bryzgowijskim), założone w 1971, pełni od 40 lat rolę pośrednika pomiędzy muzyką a techniką, zajmując się syntezą muzyki akustycznej z poszerzonym polem elektronicznych dźwięków generowanych na żywo
KONCERT URODZINOWY JOSE 23września- niedziela-Wrocław
Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci na wyjątkową imprezę z koncertem z okazji urodzin Jose Torresa, która odbędzie się 23.09.2012r. niedziela godz.16.00 Wrocław na ul. Lekcyjnej 147 ( w razie deszczu w Torres ART. Studio ul. Św. Antoniego 2, brama C , IIIp)
EDUNEWS.PL: NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ
NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ Już w 30 miastach w całej Polsce uczniowie i ich nauczyciele mogą wziąć udział w projekcie edukacji audiowizualnej realizowanym przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, organizatora Międzynarodowego Festiwalu T-mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 45 tysięcy młodych widzów!...
Poznaj świat przez języki - Konkurs w ramach kampanii społecznej „Język to podstawa. Ucz się języków
Nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego przeprowadzają lekcję na podstawie materiałów opracowanych przez wydawnictwa, zachęcając w ten sposób swoich uczniów do udziału w konkursie. Po tych zajęciach uczeń - uczestnik konkursu powinien zarejestrować się na stronie konkursu, wybrać konkretną szkołę językową, której kurs chciałby wygrać i rozpocząć zbieranie punktów.
Europejski Dzień Języków 2012 pod hasłem: Ucz się języków - Bądź aktywny, 21- 28.09.2012r. Wrocław.
Niezależnie od tego, czy pracujemy w Niemczech, studiujemy we Francji, czy spędzamy wakacje na Cyprze, możliwość bezpośredniego komunikowania się z mieszkańcami danego kraju jest bezcenna. Nauka języków inspiruje, poszerza horyzonty i zwiększa szanse na znalezienie pracy, dlatego UCZ SIĘ JĘZYKÓW I BĄDŹ AKTYWNY!
EDUNEWS.PL: WIĘCEJ PASJI W SZKOLE.
„Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania, ale gdzieżby co uszył, gdyby nie miał mieszkania?” – pyta Julian Tuwim w wierszu „Praca dla wszystkich”. Uczymy się tego wiersza w szkole, ale czy szkoła uczy nas pielęgnowania swoich talentów?...
Nowela.pl: Materiały dydaktyczne do bezpłatngo pobrania, język francuski.
Program nauczania języka francuskiego w szkołach ponadgimnazjalnych - nowa wersja dostosowana do wymagań podstawy programowej IV.0 i IV.1 ("MOBILE", "ÉCHO", "LATITUDES")
Nauka Bez Granic: Britain - Quirky Who’s Who w październiku w całej Polsce!
This interactive workshop focuses on those quirky individuals who put the ‚Great’ in Great Britain. You will come to know of a number of British kings, queens, lords and ladies, who are all known for their quirky (even crazy) antics, but who all are remembered because they all gained notoriety in some way. You will learn about the English lord who invented the first ‚snack’ food over 300 years ago which we still eat today, the English king who thought he could command the ocean waves, to the royal Duke whose nameis given to waterproof footwear and the English king who thought he was a tree! This workshop looks into British history for answers to questions today.
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>