korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
deDOMO wyrusza w przestworza-najnowszym partnerem projektu są linie lotnicze BINGO Airways.
deDOMO wyrusza w przestworza – całkiem dosłownie, gdyż najnowszym partnerem projektu są … linie lotnicze BINGO Airways !!! Już niebawem widoczne będą – i to jak! – pierwsze efekty tego partnerstwa, ale to póki co jeszcze niespodzianka... Czytajcie także o deDOMO na kongresie PASE!
Il Ponte & Via Giulia: kurs języka i kultury włoskiej, 13-22.07.2012, Łotwa.
To nowatorskie i bardzo interesujące przedsięwzięcie odbędzie się na Łotwie, a wezmą w nim udział uczestnicy z całego świata. Zajęcia - na wszystkich poziomach zaawansowania - prowadzić będą wykwalifikowani nauczyciele z Włoch.
ECJN: Warsztat poświęcony rozwijaniu umiejętności nauczania przez Internet, 30-31.10.12,Graz Austria
Warsztat będzie poświęcony rozwijaniu umiejętności nauczania przez Internet. Zaproszenie skierowane jest do osoby pełniącej rolę mentora/nauczyciela, który wspiera uczenie się języków w nauczaniu nieformalnym lub pozaformalnym.
Goethe-Institut w Warszawie- recenzja filmu Królewna Śnieżka!
W pierwotnej wersji Królewny Śnieżki, na życie dziewczyny dybała nie macocha, tylko... jej własna matka, zaś wybawicielem okazywał się nie książę na białym koniu, tylko kochający ojciec. Z kolei w baśni o Kopciuszku złe siostry spotykała w finale okrutna kara: gołębie wydziobywały im oczy. Tak przerażające historie były zapewne szalenie interesujące dla etnografów, językoznawców czy kulturoznawców, tyle że do opowiadania dzieciom na dłuższą metę się nie nadawały
EDUNEWS.PL: MAPA PRZEMIAN PO RAZ TRZECI.
Podróżując po kraju, regionie czy nawet najbliższej okolicy widzimy, że Polska zmienia się na naszych oczach. Ale gdyby śledzić tylko doniesienia medialne, można popaść w pesymizm. Ciągle słyszymy, że „wszystko” w Polsce idzie w złym kierunku, że marnujemy środki unijne, że nie potrafimy wykorzystać szansy na rozwój. To nie jest prawda! Uczniowie i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych, którzy włączą się w realizację projektu „Interaktywna Mapa Przemian” udowodnią, że nasz kraj pięknieje i rozwija się!
Il Ponte & Via Giulia: Co nowego w il Ponte? - Ciąg dalszy akcji: Uśmiech dla Włoch.
Staramy się przekazać uśmiechy, dobrą myśl i pozytywną energię mieszkańcom regionu Emilia-Romagna, dotkniętego niedawnym trzęsieniem ziemi.
Szkoła Językowa BETWEEN - WIELKI TEST 17.06 we Wrocławiu i Oleśnicy
ZAPRASZAMY NA WIELKI TEST JĘZYKA AGIELSKIEGO! PRZYJDŹ KONIECZNIE! NAGRODY CZEKAJĄ !
EDUNEWS.PL: KRAJOBRAZ SPRZYJAJĄCY UCZENIU SIĘ.
Odwiedziłam Finlandię w ramach wizyty studyjnej zorganizowanej w ramach programu DG Edukacja i Kultura, Program Uczenie się przez całe życie. W wizycie uczestniczyło 16 przedstawicieli instytucji edukacyjnych, pracowników ministerstw, uczelni wyższych, dyrektorów szkół, przedstawicieli organizacji pozarządowych z krajów: Francja, Niemcy, Czechy, Turcja, Szwajcaria, Nowa Zelandia, Włochy, Turcja, Chorwacja, Irlandia, Wielka Brytania, Węgry i Polska...
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>