korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PTI: 3 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 19-20.01.19 , Warszawa
Cele szkolenia:  Poznanie organizacji procesu sprzedaży dla biznesu – zasad, komunikacji, sprawdzonych rozwiązań
EDUNEWS.PL - DZIESIĘĆ BLOKAD W PRACY NAUCZYCIELA (artykuł)
Jakość edukacji zależy od nauczycieli. To truizm. Wymaga się od tej grupy zawodowej bardzo dużo. Jednocześnie nauczyciele na swojej drodze napotykają wiele przeszkód i blokach, utrudniających realizowanie zadań. Coraz częściej słyszę o rezygnacjach, odejściach ze szkoły. Jakie są tego przyczyny? Z moich rozmów z nauczycielami oraz obserwacji poczynionych w szkołach wyłoniła się mapa wyzwań, z jakimi się mierzą. Oto kilka najbardziej charakterystycznych.
Oxford University Press: Lepiej zapobiegać niż leczyć..., 18.12.18, webinarium
Już 18.12 (wtorek) o godz. 20:00 kolejne webinarum z prof. Alicją Gałązką! W listopadzie rozmawialiśmy o burzy emocjonalnej, jaką mogą przeżywać nastolatki. Nie da się pracować z nastoletnim uczniem, jeśli samemu nie zadba się o własne emocje!
EDUNEWS.PL - UCZEŃ W SZKOLE ŚREDNIEJ - RZECZYWISTOŚĆ A OCZEKIWANIA (artykuł)
We wrześniu 2019 roku do szkół średnich wkracza reforma oświatowa. Od tego momentu będą obowiązywać 4-letnie licea i 5-letnie szkoły branżowe. Do szkół średnich wkroczy podwójny rocznik absolwentów 3-letniego gimnazjum i nowych 8-letnich szkół podstawowych. Nowy system nauczania, nowe podstawy programowe, wysokie wymagania przedmiotowe, nowa matura to nie powrót do starego systemu, a zderzenie się z nową rzeczywistością szkolną. Jak się w niej odnaleźć? Opowiadają eksperci konferencji "Zrozumieć więcej. Nauczyć łatwiej" organizowanej przez wydawnictwo Nowa Era.
NaukaBezGranic: Multicultural Britain; Teenage English; British Festivals and...14.12.18, Katowice.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: „KRANICHE / ŻURAWIE“: PROGRAM DLA TŁUMACZY LITERATURY, 17.03-14.04.18
KRANICHE / ŻURAWIE – to program wymiany doświadczeń dla polskich i niemieckich tłumaczy literatury, trwający od marca do kwietnia 2019, podczas którego uczestnicy będą zaznajamiać się z problematyką przekładu literackiego z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki.
PTI: Marketing strategiczny i promocja usług w branży językowej, 11-12.01.19, Warszawa
Cele szkolenia: Pokazanie obszarów, na których marketing wspiera sprzedaż w szkole językowej. Przećwiczenie narzędzi, które oferuje marketing w zakresie badania, planowania i realizacji działań marketingowych w szkole. Przeprowadzenie wraz z uczestnikami szkolenia całego procesu badania, planowania i realizacji działań marketingowych na konkretnych przypadkach szkół języków obcych.
EDUNEWS.PL - WYJDŹMY Z CIENIA (HIPOKRYZJI)! (artykuł)
Spektakularny sukces akcji protestacyjnej policjantów, którzy w tygodniu poprzedzającym Święto Niepodległości powszechnie padli ofiarami epidemii, ochrzczonej przez lud imieniem psiej grypy, rozbudził apetyty wśród innych grup zawodowych budżetówki, w tym także nauczycieli. Nic dziwnego, podwyżki wywalczone przez stróżów porządku publicznego, 650 złotych do pensji od stycznia 2019 roku i kolejne 500 złotych rok później, miały prawo zrobić wrażenie na tych, którym minister Zalewska przydzieliła w tym roku średnio mniej niż 200 złotych i zapowiedziała podobnie hojny zastrzyk gotówki w roku następnym, zabierając przy tym dla równowagi część dotychczasowych dodatków do pensji. Natychmiast pojawiły się bojowe propozycje, by pójść śladem policjantów i (wreszcie) skutecznie zawalczyć o swoje.
<<poprzednie [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nastepne>>