korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global: Co każdy student wiedzieć powinien - Webinaria TOEIC, 13.02.19.
Przygotuj swoich studentów do wejścia na rynek pracy z międzynarodowym Certyfikatem TOEIC®. Test TOEIC® to globalny standard oceny kompetencji języka angielskiego w środowisku pracy.
GOETHE-INSTITUT: MONTAGS FILM KLUB- „PHOENIX“, REŻ. CHRISTIAN PETZOLD, 11.02.19, Warszawa.
Czerwiec 1945 roku: Więźniarka Oświęcimia, Żydówka Nelly Lenz, dzięki swojej przyjaciółce Lenie powraca do Berlina. Udało jej się przeżyć akcję rozstrzelania w obozie, w wyniku którego odniosła jednak poważne obrażenia głowy. Po operacji twarzy wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Wyrusza na poszukiwanie swej wielkiej miłości Johnny'ego, który prawdopodobnie uznał ją za zmarłą. Odnajduje go w klubie nocnym Phoenix. Johnny dostrzega w niej podobieństwo do - jak uważa - nieżyjącej żony i proponuje jej wejście w rolę Nelly. Jak sobowtór siebie samej Nelly próbuje dociec, czy Johnny naprawdę ją kochał? Czy też może był tym, który ją wydał w ręce nazistów? Fascynujący melodramat z udziałem dwóch znakomitych odtwórczyń ról kobiecych (Nina Hoss, Nina Kunzendorf). Film w języku niemieckim z niemieckimi podpisami.
Księgarnia Francuska Edukator: Weekend z... serduszkiem do 14.02.19.
Książka jest zawsze miłym prezentem. Jednak radość osoby obdarowanej jest podwójna, kiedy podarek łączy się z serduszkiem. Dlatego z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla czytelników literatury francuskiej 20-procentową promocję na tytuły z gatunku Romans féminins w zakładce Dla Pań, w dziale Literatura.
NaukaBezGranic: How to Sound like a Native, or Spy-level English, 25.02.2019, Poznań.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu.
Medical English - szkolenie dla lektorów języka angielskiego medycznego, 24.02.19, Warszawa.
W trakcie warsztatów nauczyciele języka angielskiego zapoznają się z wieloma praktycznymi technikami, które będą mogli zastosować w trakcie prowadzenia zajęć . Nauczyciele będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną terminologią przydatną zarówno w tłumaczeniach jak i nauczaniu.
PTI: 4 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 23-24.02.19 , Warszawa
Cele szkolenia: Rozwijanie postawy asertywnej i umiejętności komunikowania się  w sposób asertywny w relacjach z klientem – będąc w roli właściciela, właścicielki szkoły językowej.
EDUNEWS.PL: PRZECIW ANTYPODRĘCZNIKOWCOM (artykuł)
Ze zdumieniem przeczytałem artykuł Danuty Sterny „Przeciwko podręcznikom” (Edunews.pl; 10-12-2018). Tekst ten jest nie tylko jest zbiorem fałszywych twierdzeń i wyrazem elementarnych nieporozumień, ale jest po prostu edukacyjnie szkodliwy. I nie piszę o tym dlatego, że sam jest współautorem podręczników, ale by stanąć w obronie mądrych rozwiązań edukacyjnych, przeciw irracjonalnym rewolucjom. Chociaż sam w swoich czasach uczniowskich rzadko korzystałem z podręczników, gdy zaczynałem pracę na początku lat. 90 ub. w. miałem problem ze znalezieniem dobrego podręcznika dla potrzeb własnej praktyki nauczycielskiej. Tym bardziej cenię podręczniki dobre, pomocne uczniom i nauczycielom oraz chętnie z nich korzystam
Lang Teacher Training Centre: TKT CLIL PRIMARY course – spring 2019 edition, 23-24.02.19, Warszawa
Add a new teaching skill to your portfolio! Learn to plan and run lessons which combine English and other subjects taught in English! Share lesson ideas with the course participants - teachers of English and other subjects in English! Get an international qualification from Cambridge English!
<<poprzednie [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nastepne>>