korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Pearson: Seria filmów szkoleniowych przygotowanych specjalnie z myślą o nauczycielach języków obcych
W ramach bezpłatnych szkoleń online prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, autorów i trenerów oferujemy Państwu: · możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji bez wychodzenia z domu · ciekawe tematy i nowe inspiracje · wyczerpujące odpowiedzi na pytania nurtujące nauczycieli w codziennej pracy · szansę na poszerzanie doświadczeń zawodowych.
EDUNEWS.PL: DORADZTWO JEST TERAZ TRENDY
Doradztwo jest dziś modne, choć kojarzy się różnie. Dotyczy oddziaływania osoby doświadczonej, wykształconej, np. nauczyciela - mistrza na swego ucznia. Jest metodą słowną i praktyczną, często ma motywującą, inspirującą siłę. Kto jest dobrym doradcą? Kto potrafi wskazać właściwą drogę rozwoju. Czy takim doradztwem jest dziś tutoring? Oto lapidarne abc… nowego edukacyjnego doradztwa
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz. 1 i 2; 12.07.14, Poznań.
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
AngloMan poszukuje nauczycieli języka angielskiego do prowadzenia własnej placówki szkoły językowej
Prowadzenie szkoły nie wiąże się z dokonaniem żadnego wkładu finansowego, a jedynie poświęceniem niewielkiego wkładu pracy, co da prowadzącemu wynagrodzenie do 120 zł za godz. zajęć.
EDUNEWS.PL: EDUKACJA FACHOWCÓW ALBO PSEUDOWYKSZTAŁCENIE
Matura i co dalej? Czy można wyobrazić sobie życie bez matury? Przy okazji egzaminów maturalnych co roku toczy się w Polsce dyskusja na temat jakości i celowości kształcenia. Czy jest to faktycznie ważny egzamin dojrzałości, czy tylko balon, który (co roku) pompujemy mitami w pogoni za (mniej lub bardziej trafnie wybranym) wykształceniem?
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz. 1 i 2; 09.07.14, Zielona G
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
Natural First Steps: Szkolenie z gwarancją sukcesu - Certyfikat, 30.06.14, Białystok.
Małe dzieci nie potrzebują metod nadzwyczajnych do uczenia się języka obcego. Kilkulatki są wyposażone w naturalne mechanizmy nabywania sprawności językowych, których umiejętne wykorzystanie w metodyce Metoda Natural First Steps(R) skutkuje rewelacyjnymi wynikami.
EDUNEWS.PL: JAK NIE KRZYCZEĆ NA DZIECI - PRACA Z EMOCJAMI - WARSZTATY INTERNETOWE
Wojciech Eichelberger - wybitny psycholog i terapeuta, specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym poleca praktyczne warsztaty on-line dla rodziców lub osób pracujących z dziećmi. ZrelaksowanaMama.pl to praca z przekonaniami, emocjami i nauka komunikacji bez przemocy, która pomaga budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno dzieci, jak i własne
<<poprzednie [581] 582 583 584 585 586 587 588 589 590 nastepne>>