korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O NOWYCH METODACH NAUCZANIA I SZKOLE XXI WIEKU
Potencjał dla szkoły nowoczesnych technologii informacyjno-edukacyjnych (ang. ICT albo polski skrót TIK) jest ogromny, ale nie zawsze są one właściwie wykorzystywane. O tym, jak włączać technologie do edukacji szkolnej Julian Piotr Sawiński rozmawia z Sabiną Furgoł - konsultantem Regionalnego Ośrodka Metodyczno–Edukacyjnego - ROM-E „Metis” w Katowicach i b. wykładowcą Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku Białej...
Goethe-Institut: Książki, o których się mówi, Silvia Bovenschen.
Bohaterkami powieści są cztery starsze panie – Charlotte, Johanna, Nadine i Leonie – mieszkające razem w białej willi nad rzeką w dzielnicy Berlin-Mitte. (...) Po goszczących w willi przedstawicielach młodego pokolenia, Dörte o pięknym ciele i prostackim sposobie wyrażania się oraz Flocke, jej nieśmiałym wielbicielu, faktycznie nie można się spodziewać niczego dobrego, ale także ich „starzy“ nie są lepsi.
MNODN: Uczeń z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (zespół Aspergera), 07.12.13, Kraków.
Typowe trudności edukacyjne oraz interakcyjne dziecka Dynamika i rokowanie w obszarze wychowania i edukacji Wspieranie rozwoju dziecka autystycznego/ z zespołem Aspergera
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU ZRÓWNOWAŻONEGO STYLU ŻYCIA
Grupa Zagranica zaprasza do podejmowania działań i włączania się w wydarzenia organizowane w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej. W tym roku akcja odbywa się w dniach 16-24 listopada. Jest to już 15. edycja europejskiego TEG, której hasło brzmi: „Wybierz zrównoważony styl życia!”.
Il Ponte & Via Giulia: wynajem mieszkań we Włoszech, opowieści Julii.
Wiem już z doświadczenia, że lubicie śmiać się z moich dramatycznych przygód z Rzymem w tle. Zapraszam więc na Via Giulia, gdzie opowiadam o tym, jak wynajmowałam mieszkanie w Wiecznym Mieście, przedstawiając się jako Giulia Gianetti. Czy jakoś tak. :)
Goethe-Institut: Książki, o których się mówi, Jonas Lüscher.
Przedstawiony przez nas wybór nowej niemieckiej beletrystyki i literatury faktu odzwierciedla – za pośrednictwem recenzji z czołowych mediów niemieckojęzycznych – najnowsze trendy i rekomendacje literackie po targach książki.
MNODN: Wykorzystanie metod coachingowych w motywowaniu uczniów do nauki i rozwoju, 07.12.13, Kraków.
Możliwości wykorzystania metod coachingowych na lekcji wychowawczej i na zajęciach dodatkowych Jak pomagać w określaniu celu? Jak budować i podtrzymywać długotrwałą motywację? Krótkie ćwiczenia coachingowe jako zachęta do refleksji i działania
EDUNEWS.PL: LEKTURA TRADYCYJNA KONTRA ELEKTRONICZNA
Według badania Biblioteki Narodowej 61% Polaków, w ubiegłym roku nie przeczytało żadnej książki. Z drugiej strony rośnie popularność e-czytania. Jak donosi Eniro Polska, tylko w październiku bieżącego roku wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl, zanotowała 500%-owy wzrost zapytań o hasło „audiobook”. Czy to dowód na to, że polskie społeczeństwo staje się bardziej cyfrowe?
<<poprzednie [651] 652 653 654 655 656 657 658 659 660 nastepne>>