korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ITALICUS poleca: I cento passi
I cento passi sono il racconto della drammatica vicenda di Giuseppe Impastato, giornalista ucciso dalla Mafia trent'anni fa, e anche l'occasione per narrare la vita di un paese italiano...
Konferencja PASE - KAPELUSZE LEKTORA - 6.06 we Wrocławiu - w środę 3.06 ostatni dzień rejestracji
W programie konferencji między innymi o nieinwazyjnych technikach pozyskiwania informacji zwrotnej od słuchaczy, o pracy z grupą o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, o urozmaicaniu zajęć z dziećmi i młodzieżą.
EDUNEWS.PL: EUROPEJSKA INNOWACYJNOŚĆ NAUCZYCIELA
Innowacyjność w edukacji jest teraz modna i potrzebna. Niektórzy uważają, że jest podstawowym składnikiem systemu wartości nowoczesnego człowieka i nauczyciela. Jest elementem nowoczesności edukacji i ludzkiego życia w ogóle. Z wielu względów warto ją stale wspierać i promować wśród nauczycieli szkół wszystkich typów
angliści.pl i LangDom: konkurs dla nauczycieli języka angielskiego
Portal www.anglisci.pl i firma LangDom zaprasza wszystkich nauczycieli języka angielskiego do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody - nie tylko rzeczowe.
Nowość w księgarni Edukator: Recettes pour debutants qui en plus n'ont pas le temps
Collection : Cuisine et Cie 101 délicieuses recettes pour tous les jours, à préparer en moins de 30 minutes chrono, avec des ingrédients courants. Idéal pour ceux qui se lancent en cuisine, ce livre propose des idées de l’entrée au dessert : salade de concombre épicée, porc sauté aux graines de sésame, moules à la crème, mousse de mûres.
PASE zaprasza 30.05.2009 w Sopocie - KAPELUSZE LEKTORA – ODSŁONA DRUGA
Praktyczne warsztaty metodyczno-psychologiczne dla lektorów i metodyków
ET TOI zaprasza na V Młodzieżowy Festiwal Piosenki Francuskiej
Każdy z uczestników zaprezentuje jedną piosenkę w języku francuskim. Zwycięzca otrzyma Grand- Prix Konkursu oraz zakwalifikuje się do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 20-21 czerwca 2009 roku.
Księgarnia Francuska Edukator zaprasza na Dzień Dziecka z wydawnictwem ELI
Z przyjemnością informujemy, że z okazji Dnia Dziecka obniżyliśmy o 10% ceny na wszystkie tytuły z wydawnictwa ELI. Promocja trwa do dnia 1 czerwca włącznie.
<<poprzednie [1291] 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 nastepne>>