korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl i Edinumen: La importancia de una buena gestión del aula en aprendizaje- 18.02.13,Wrocław
Wydawnictwa Nowela i Edinumen oraz Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zapraszają nauczycieli i lektorów języka hiszpańskiego do udziału w warsztatach metodycznych pt.: "La importancia de una buena gestión del aula en el aprendizaje", które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Edinumen, Diego Martín Arroyo.
EDUNEWS.PL: UCZELNIE - EDUKACYJNE PODRÓBKI?
Kierunek zmian polskich uczelni jest znany – to poprawienie ich konkurencyjności, podnoszenie jakości badań i oferty skierowanej do studentów. Pytanie, jak to zrobić? Rozmowę z Edwinem Bendykiem, publicystą tygodnika „Polityka“ poprowadził Leszek Szmidtke – dziennikarz „Pomorskiego Przeglądu Gospodarczego” oraz Radia Gdańsk
WSiP: Mówimy językiem nowoczesności!- dla nauczycieli języka niemieckiego! 21.02.13, Opole
Konferencja dla nauczycieli języka niemieckiego! Mówimy językiem nowoczesności! Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
ETS - Bezpłatne seminarium TOEIC 19.02.2013 w Warszawie
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin (6 milionów osób rocznie) z języka angielskiego w środowisku pracy, honorowany przez ponad 10 000 firm i instytucji na całym świecie. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących i osób indywidualnych, pragnących formalnie potwierdzić własne kompetencje językowe i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy czy na uczelni wyższej.
Nowela.pl: Jak MOBILizować uczniów do nauki języka francuskiego, 19.02.13, Gorzów Wlkp.
"Jak MOBILizować uczniów do nauki języka francuskiego, pracując z publikacjami wydawnictwa NOWELA: podręcznik Mobile, zbiory ćwiczeń maturalnych i gimnazjalnych, frazeologia, gramatyka, czasowniki"
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE MNIE ZASKOCZYLI. POZYTYWNIE!
Jeżeli chcecie zaangażować swoich uczniów, to dajcie im coś ważnego do zrobienia. Nie wkurzajcie ich, ale pozwólcie działać, tworzyć i wyrażać siebie - usłyszałem tę radę na jednej z prezentacji znalezionej w internecie. Zapamiętałem i wykorzystuję, jak tylko mam taką możliwość! Moja ostatnia propozycja zajęć skierowana była do uczniów i dotyczyła - wydawałoby się ryzykownego tematu - sukcesu
Pearson: Konferencje dla nauczycieli języka angielskiego 19.02.13, Krosno.
Mądra cyfryzacja, Przemysław Michna Sesja dla nauczycieli szkół gimnazjalnych Powodów, dla których warto korzystać z technologii w szkole jest wiele: by lekcje były ciekawsze, by uczniowie lepiej rozumieli, by łatwiej zapamiętywali i mądrze korzystali z internetu. Nie bez powodu wymagania niezbędne do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego obejmują umiejętność wykorzystywania w pracy technologii informacyjnej i komunikacyjnej...
ETS - webinarium TOEIC. - 19.02.13,
Wszystkich zainteresowanych międzynarodowymi egzaminami z języka angielskiego TOEICŸ i TOEFLŸ iBT zapraszamy na bezpłatne, comiesięczne webinaria oraz warsztaty w biurze ETS !
<<poprzednie [821] 822 823 824 825 826 827 828 829 830 nastepne>>