korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Macmillan: Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 30.08.13, Gdańsk.
Sesje metodyczne poprowadzi doświadczony trener, autor i współautor podręczników oraz publikacji metodycznych dr Grzegorz Śpiewak
Promentis: Jak cię słyszą, tak cię piszą, czyli jak się prezentować? szkolenie, 31.08.13, Kraków.
Najważniejszą korzyścią płynącą z zajęć to nabycie umiejętności operowania głosem w zgodzie z własnym potencjałem, nauczenie się kontroli nad własną mową ciała oraz opanowanie tremy przez odpowiednie techniki.
Nowela.pl: MOBILE A2 - plan dydaktyczny i testy sprawdzające
Dydaktyczny plan nauczania języka francuskiego w szkołach ponadgimnazjalnych, poziom IV.0, został opracowany na podstawie drugiej części podręcznika MOBILE przez autorkę polskiej adaptacji Alicję Sobczak i jest przeznaczony do pracy z uczniami szkół ponadgimnazjalnych uczącymi się języka francuskiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo.
EDUNEWS.PL: ZNACZENIE NAUKI DLA MŁODYCH POLAKÓW
77 proc. młodych Polaków wyraźnie dostrzega, że nauka przyczynia się do poprawy jakości codziennego życia – to wniosek z badania ‘Barometr Edukacyjny Bayer’. Badanie zostało zrealizowane w czerwcu 2013 na zlecenie Bayer przez Millward Brown wśród młodych Polaków (20-35 lat, N=600). Patronat honorowy objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektor Politechniki Warszawskiej...
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 29.08.13, Łódź.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
NaukaBezGranic: Kursy Metodyczne- Memory Techniques in Theory and Practice ...
Proponowany kurs skierowany jest do nauczycieli, którzy pragną tak kierować procesem edukacyjnym w swojej klasach, aby wykorzystać naturalne predyspozycje uczniów do szybkiego zapamiętywania.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne, 28.08.2013, Warszawa
W trakcie warsztatu zaprezentujemy, a częściowo również wspólnie stworzymy, „bank pomysłów” gotowych do wykorzystania na każdej lekcji języka obcego, niezależnie od uczonego języka czy poziomu zaawansowania.
Macmillan: Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 31.08.13, Warszawa.
Publikacja „Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego” zbiegła się z początkiem wakacji, gdy większość z Państwa pakowała walizki na zasłużone urlopy. Ale wakacje już za nami, a egzamin dojrzałości w nowej formule czeka nas wiosną 2015 roku. Pora zatem zapoznać się ze zmianami, tym bardziej, że w żadnym razie nie są one jedynie kosmetyczne…
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>