korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Latitudes kurs języka francuskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób doro
Latitudes to trzyczęściowy kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Podręcznik jest zgodny z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego i odpowiada poziomom A1+ do B2.
EDUNEWS.PL: INSPIRUJĄCE FILMY DLA NAUCZYCIELI (1)
Konferencja INSPIR@CJE 2013 – Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą już za tydzień w Warszawie. W kanale filmowym Edunews.pl na YouTube pojawiły się pierwsze filmiki przygotowane przez prelegentów konferencji, w których zachęcają oni do podejmowania w szkołach różnych działań ożywiających, usprawniających i podnoszących jakość nauczania
Języki Obce w Szkole: 2015 – rokiem zmian w systemie oceniania osiągnięć uczniów.
Podczas dyskusji poruszone zostaną zagadnienia związane z wprowadzeniem planowanych zmian do systemu egzaminów zewnętrznych z j. obcego w roku 2015. Panel jest wydarzeniem otwartym, skierowanym do nauczycieli wszystkich języków obcych, metodyków oraz osób zainteresowanych tematyką oceniania i testowania w dziedzinie języków obcych.
EDUNEWS.PL: O ZANIEDBANIACH W KSZTAŁCENIU NAUCZYCIELI
W Warszawie odbył się II Kongres Polskiej Edukacji, wydarzenie zbyt duże i złożone, aby o wszystkim napisać... Zainteresowała mnie sesja „Kształcenie nauczycieli – inwestycja w przyszłość edukacji“. Wybierając się na nią, chciałem przede wszystkim dowiedzieć się, jak uczelnie i wyspecjalizowane instytucje doskonalenia nauczycieli chcą kształcić (przygotowywać do zawodu?) przyszłe pokolenia Superbelfrów, czyli nauczycieli dobrze rozumiejących epokę i pokolenia, których uczą.
Nowela.pl: Espacio Joven to kurs hiszpańskiego dla gimnazjalistów
Espacio Joven to kurs przeznaczony dla gimnazjalistów, do nauki na czterech poziomach językowych od A1 do B1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.
Sprachcaffe.pl: Jak kreatywnie uczysz się języka obcego... Konkurs kończy się dnia 15 lipca 2013.
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez firmę Sprachcaffe – organizatora zagranicznych wyjazdów językowych.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE PROWADZĄ LEKCJE METODĄ LDL
Doświadczenia z gliwickiego Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich wskazują, że na zajęciach językowych warto jest jak najmocniej zaangażować uczniów w proces uczenia. Jak to zrobić? Najlepiej to im powierzyć prowadzenie zajęć z innymi uczniami. Wystarczy odrobina przygotowania i życzliwy nadzór ze strony nauczyciela
Promentis: Jak skutecznie przygotowywać do egzaminu MON wg STANAG 6001, 06.07.13, Wrocław
Ośrodek Metodyczno - Szkoleniowy Promentis zaprasza lektorów języka angielskiego na szkolenie poświęcone tematyce przygotowania personelu wojskowego do egzaminów resortowych MON wg STANAG 6001 (SPJ 1111).
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>