korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Portal Praca.pl: 14 sierpnia 2015 r. nastąpiły zmiany w urlopach z tytułu rodzicielstwa
14 sierpnia 2015 r. nastąpiły zmiany w urlopach z tytułu rodzicielstwa
EDJ: Wielojęzyczna Europa. Koncert Szkół, 29.09.15, Wrocław (zapisy do 24.09)
Niezwykły koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży. Utwory m.in. w języku francuskim, angielskim i niemieckim zaprezentują przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W przerwach między występami będziemy mogli wziąć udział w zabawach w języku angielskim. Wielojęzyczna Europa to koncert, który gwarantuje dobrą zabawę i dużo energii na kolejne dni.
EDUNEWS.PL: OTWÓRZCIE SOBIE SZKOŁĘ Z KLASĄ 2.0
Za nami rozpoczęcie roku szkolnego. A to znak, że wielkimi krokami zbliża się również początek kolejnej edycji programu Szkoła z Klasą! Już po raz 15 zapraszamy całe szkoły – dyrektorów, nauczycieli i uczniów – do udziału w niezwykłej akcji edukacyjnej, dzięki której uczenie staje się bardziej atrakcyjne i nowoczesne, a przede wszystkim bardziej skuteczne!
Cambridge English: „Write on” - konkurs pisania w języku angielskim dla uczniów gimnazjów i szkół...
„Write on” - konkurs pisania w języku angielskim dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest podniesienie umiejętności nastolatków w zakresie pisania po angielsku oraz zwiększenie kompetencji nauczycieli języka w ocenianiu prac pisemnych.
EDJ: Finał obchodów Europejskiego Dnia Języków, koncert zespołu Chwila Nieuwagi, 29.09.15, Wrocław.
29 września 2015 o godzinie 19.00 w Klubokawiarni Mleczarnia przy ulicy Włodkowica 5 we Wrocławiu odbędzie się finał obchodów EDJ, na który już dziś zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej muzyki oraz gwary górnośląskiej.
NaukaBezGranic: Warsztaty z brytyjskimi mitami i legendami z okazji EDJ, 29.09.15,Katowice.
'Arthur represents a man who was the epitome of good against evil, light against darkness, and that eternal, never-ending struggle between what is right and that which is wrong. The Knights were men of courage, honour, dignity, courtesy, and nobleness. They protected ladies and damsels, honored and fought for kings, and undertook dangerous quests.’
EDJ: Warsztat dla nauczycieli języka angielskiego, 28.09.15, Wrocław.
English Teaching zaprasza na warsztat dla nauczycieli języka angielskiego pracujących w szkołach podstawowych i nie tylko. Warsztat został zaplanowany tak, by zaprezentować najbardziej efektywne, ciekawe i przydatne pomysły na wzbogacenie lekcji języka w szkole.
EDUNEWS.PL: EDUKACJA W CYFROWYM ŚWIECIE
W jaki sposób sprawić, by lekcje w szkole były atrakcyjne i inspirujące? Jak uczyć pokolenie Z – dzieci dorastających w otoczeniu smartfonów, portali społecznościowych i Internetu? Czy polskie szkoły nadążają za technologią współczesności? Od dziesięciu lat unijny program eTwinning tworzy dla nauczycieli narzędzia pomagające prowadzić zajęcia na miarę XXI wieku
<<poprzednie [391] 392 393 394 395 396 397 398 399 400 nastepne>>