korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Instytut Goethego: Wystawa fotografii Arno Fischera, 17.03-6.05.2012, Kraków
Retrospektywa dokonań Arno Fischera - kontynuacja udanego cyklu poświęconego niemieckiej fotografii - oddaje hołd jednemu z najbardziej znaczących niemieckich fotografików i nauczycieli fotografii.
FRSE: Języki Obce w Szkole, Konferencja, 30.3.2012, Warszawa
„Języki Obce w Szkole” mają za zadanie dostarczać informacji i materiałów dydaktycznych pomocnych przy prowadzeniu zajęć z języków obcych oraz tworzyć platformę wymiany doświadczeń nauczycieli.
EDUNEWS.PL: PIĘĆ TRENDÓW W E-LEARNINGU SZKOLNYM
Przez ostatnie kilka lat wdrażanie technologii w szkołach nabrało rekordowej dynamiki dzięki tabletom, laptopom, sieciom społecznościowym, a także kursom e-learningowym, które zadebiutowały w klasach. Jak przewidują eksperci, trend edukacji online będzie wzmacniał się także w 2012 roku, kiedy wdrażanie narzędzi e-learningowych wpłynie na wszystkie aspekty doświadczeń edukacyjnych i administracyjnych
Nauka Bez Granic, Famous Brits 1, 28,29,30.3.2012, Radom/Kraków/Rzeszów
From Sid Vicious to Jane Goodall through Tony Blair and Rowan Atkinson, this workshop will introduce you to some of the most famous people in the world who also happen to be British
Ośrodek Rozwoju Edukacji, Warsztat: Wykorzystanie tablicy interaktywnej, 29.03.2012, Sulejówek
Warsztat: Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcjach języka angielskiego. Zaprezentowane zostaną bardzo praktyczne narzędzia do wykorzystania na lekcjach z tablicą interaktywną
Instytut Goethego: Konkurs fotograficzny „Opowiedz mi o swoim świecie” 5.03-01.04.2012, Kraków
Na młodych fotografów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz możliwość zaprezentowania swoich prac na międzynarodowej wystawie „Märchenwelten“ (Baśniowe Światy).
EDUNEWS.PL: DAJMY DZIECIOM ŚWIĘTY SPOKÓJ.
Dajmy dzieciom święty spokój? No tak. Ale kto to potrafi? Gdy rodzice są POD PRESJĄ. Pod nieustanną presją otoczenia, szkoły, skoncentrowaną akcją telewizji, prasy i reklam, natłokiem zabawek i programów edukacyjnych, naciskiem na budowanie karier i ścieżek rozwojowych swych dzieci od ich najmłodszych lat, idei dodatkowej stymulacji intelektualnej, naciskiem na wyścig do lepszej przyszłości, który zamienia się w produkcję “geniusza”. Kto potrafi powiedzieć NIE takiej lawinie i takiej perspektywie?
Nauka Bez Granic, Living with Dickens, 26.3.2012, Katowice
This is a fantastic adventure through the world of Charles Dickens, the people, food, general living, even all the gory bits and how it has impacted on education and the English language of today.
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>