korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MNODN: Wykorzystanie gier w nauczaniu języka obcego...10.12.11,Kraków.
Wykorzystanie gier w nauczaniu języka obcego – w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej W programie: gry rozwijające i sprawdzające wiedzę i umiejętności z zakresu gramatyki i słownictwa, m.in.: – gry planszowe – kostki dydaktyczne – gry i zabawy ruchowe oparte na współzawodnictwie – gry fabularne Liczne przykłady gotowych pomocy i różnorodnych ich zastosowań Warsztat konstruowania własnych gier dostosowanych do indywidualnych potrzeb, celów dydaktycznych i możliwości uczniów
EDUNEWS.PL: NOWE MEDIA W KIESZENI - WYKORZYSTAJMY JE W SZKOLE (2)...
Jak ja mam zacząć korzystac z tych nowych technologii podczas zajęć? Po prostu zacznij. Na początek można poeksperymentować, nawet w ograniczonym zakresie (porozmawiajmy też z uczniami, czy nie chcą pomóc). Wybierzmy jakiś temat z programu nauczania. Zastanówmy się, jak przekazywaliśmy tę wiedzę uczniom do tej pory. Jak możemy zrobić to inaczej, korzystając z nowych mediów?
NAUKA BEZ GRANIC: Democracy (Human Rights Day) w GRUDNIU 2011.
Zainteresowania pisarskie Johna odnalazły odzwierciedlenie w wystawionej w 2011 po raz pierwszy sztuce Joe’s Birthday. Walczy z brakiem tolerancji i otwiera ludziom oczy na różnorodność kulturową współczesnego świata. Trafne uwagi, życiowe morały, dystans do samego siebie i świetne poczucie humoru to jest to co młodzież ceni w nim najbardziej.
Oxford University Press: Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! 09.12.11, Warszawa.
Zapraszam Państwa na kolejne praktyczne spotkania dla lektorów szkół językowych i wyższych uczelni z cyklu: Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! Grudniowe spotkanie odbędzie się 9.12.2011 (piatek) – przedstawię na nich zawartość i zalety Oxford Advanced Learner’s Dictionary w wersji online oraz inne słowniki naszego wydawnictwa: Oxford Wordpower, Oxford Learner’s (Pocket) Thesaurus, Oxford Student’s Dictionary, Oxford Essential Dictionary, Oxford Business English (Pocket) Dictionary, Oxford Collocations Dictionary. Zapoznamy się z nimi w kameralnych warunkach, podzielimy się swoimi wrażeniami i doświadczeniami, będzie też można uzyskać certyfikat potwierdzający współpracę edukacyjną z Oxford University Press.
EDUNEWS.PL: NOWE MEDIA W KIESZENI - WYKORZYSTAJMY JE W SZKOLE (1)...
W 2001 r. amerykański edukator i badacz mediów Mark Prensky po raz pierwszy użył sformułowania „cyfrowi tubylcy“ dla określenia generacji, której cyfrowe technologie informacyjno-komunikacyjne towarzyszą od kołyski, będąc ważną częścią „naturalnego“ środowiska, w której żyją i się rozwijają. I faktycznie - są tacy rodzice, którzy z chwilą urodzin swojego dziecka mają już założony dla niego profil na Facebooku
Zaproszenie na wystawę:TWARZE ŻYDÓW WSCHODNIOEUROPEJSKICH I ICH ŚWIAT od 6.12.2011, Warszawa
Ambasada Republiki Litewskiej w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Żyd Niemalowany Muzeum Wieczny Tułacz serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy TWARZE ŻYDÓW WSCHODNIOEUROPEJSKICH I ICH ŚWIAT Litografie Hermanna Strucka z kolekcji Żyd Niemalowany Wtorek, 6 grudnia 2011, godz. 18.00 Litewskie Centrum przy Ambasadzie Warszawa, Aleje Ujazdowskie 12 Wystawa czynna do 5 stycznia 2012 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00
Higher Education Fairs 2011 Which university? We'll help you decide! 2.12.2011r. w Warszawie
On 2 December 27 British universities will again be coming to Poland. Use this great opportunity to find out which university offers the course you want, to meet the representatives and ask them anything you want to know, so that you can make an informed decision as to which university is best for you. No need to register, just turn up on the day.
NAUKA BEZ GRANIC: A Short History of USA w GRUDNIU 2011. (5.12)
Music has always played an important role in U.S. history. Songs have a special power to express what words alone cannot: hopes, fears, dreams, love, hate, anger, pride, aspirations, and disappointments. They have inspired some to fight wars and others to fight for peace, workers to organize, and for slaves to struggle for equal rights. In America, the longing for democracy and social justice has its own soundtrack – a means of literally listening to America history. Revolution, migration, labor, anti-war and racial justice movements each found their sentiments expressed through “movement songs” and the popular music of the times. John uses his musical time machine to take the audience from hip-hop to the American Revolution. Whether it’s “Brother Can You Spare a Dime” or “The Message,” come discover how Americans making music have made history.
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>