korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MNODN: Teoria Sally Goddard Blythe w praktyce – wpływ odruchów prymitywnych i...27.09.14, Kraków.
Treścią warsztatów będą więc ćwiczenia, będące serią ruchów rozwojowych, wzorowanych na ruchach, jakie dziecko wykonuje w pierwszym roku życia. Wszystkie ćwiczenia wykonuje się na podłodze. Wspomagają one rozwój prawidłowego ustalenia głowy w stosunku do ciała, który stanowi podstawę kształtowania się prawidłowej postawy i koordynacji ruchowej, powodując rozwój umiejętności korzystania z lewej i prawej strony oraz górnej i dolnej części ciała.
ORE: Jak uczyć języka niemieckiego po niemiecku. Program Delfort, 23.09.14, Piła.
Projekt DELFORT powstał w roku 2001 i jest realizowany we współpracy Ośrodka Rozwoju Edukacji (do roku 2010 Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli) oraz Goethe -Institut w Warszawie i Krakowie.
Promentis: Motywuj, Kontraktuj i wyGRYwaj - czyli jak profesjonalnie i ...27.09.14, Kraków.
Promentis – lider szkoleń metodycznych w Polsce – serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Warsztatach Metodycznych : MOTYWUJ, KONTRAKTUJ I wyGRYwaj – CZYLI JAK PROFESJONALNIE I BEZSTRESOWO UCZYĆ DOROSŁYCH.
Goethe-Institut: Ubranie to jest bryła – Rozmowa z Tomaszem Ossolińskim
Współczesne technologie sprawiły, że niektóre z żelaznych zasad dotyczących garderoby, uległy przewartościowaniu. Na przykład okazało się, że świetną, fantastycznie zaprojektowaną torebkę można wykonać z papieru albo plastiku. Ale niektóre rzeczy, typu buty z dobrej skóry pozostały niezastąpione. Co takiego w modzie męskiej okazało się zasadą, którą czas podważył albo zdewaluował, a co pozostaje niezmienne?
ORE: Jak uczyć języka niemieckiego po niemiecku. Program Delfort, 23.09.14, Katowice.
Projekt DELFORT powstał w roku 2001 i jest realizowany we współpracy Ośrodka Rozwoju Edukacji (do roku 2010 Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli) oraz Goethe -Institut w Warszawie i Krakowie.
EDUNEWS.PL: JAK ROZWINĄĆ NASZE SKRZYDŁA?
Czujemy, że pewne rzeczy w wolnej Polsce nam nie wychodzą. Świadczy o tym emigracja, będąca chlebem powszednim – zwłaszcza młodych – rodaków. Nie chodzi jedynie o wyjazdy z kraju, ale coraz częściej również o emigrację wewnętrzną, która oznacza wycofanie się z wszelkiej aktywności społecznej i politycznej, a nawet ekonomicznej
MONDIALE-Testing Webinars 2014. CEFR Strategies for Successful Report Writing, 24.09.14.
CEFR Strategies for Successful Report Writing Although writing may not be the most important skill for all students taking part in BE / ESP courses, the ability to write good reports will be beneficial to students in the medical, financial or academic field, to name just three. And surveys have shown that there actually is a work-place related need. The aim of this Webinar is to highlight the features of this specific type of text and to show how the CEFR can support BE / ESP teachers.
Nowela.pl :Podręczniki Alex et Zoé oraz Ludo et ses amis w świetle zmian w ustawie...webinarium.
Wydawnictwo Nowela serdecznie zaprasza do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w dniu 18 czerwca br.: "Podręczniki Alex et Zoé oraz Ludo et ses amis w świetle zmian w ustawie o systemie oświaty."
<<poprzednie [561] 562 563 564 565 566 567 568 569 570 nastepne>>