korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: KONKURS FILMOWY.
MillionYou.com i Narodowy Bank Polski zapraszają uczniów polskich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „Nakręcona Ekonomia“. Jego celem jest propagowanie zasad ekonomii i racjonalnego gospodarowania pieniędzmi w życiu codziennym. Filmy można nadsyłać jeszcze do 27 listopada
Promentis: GRY JĘZYKOWE - warsztaty metodyczne z cyklu "Uczyć lepiej", 19.01.13, Kraków.
Czy to możliwe, żeby wprowadzić kontrolowany chaos w klasie, w czasie którego uczniowie będą intensywnie i z zaangażowaniem ćwiczyli pamięć ?!
Księgarnia Francuska Edukator: Sans issue + CD audio, nowości wydawnicze.
Cała seria została przygotowana z myślą o młodzieży uczącej się języka francuskiego. Poziom zaawansowania B1 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego - Cadre européen commun de référence.
EDUNEWS.PL: KONIEC ZADAWANIA PRACY DOMOWEJ?
Tytuł dość zaskakujący? A jednak. Francois Hollande, nowowybrany Prezydent Francji prowadził kampanię polityczną m. in. pod hasłem „Przywróćmy szkołę Republice“. Jednym z głównych postulatów była rezygnacja z zadawania pracy domowej. Przyjrzyjmy się uzasadnieniu tej decyzji politycznej, która po jego zwycięstwie w wyborach może zostać wcielona w życie
Personnel Training Institut: 18 - 19.01.2013 Ewaluacja pracowników i zarządzanie wynagrodzeniami...
Nieoceniona pomoc dla właścicieli szkół językowych, dyrektorów, menedżerów, DOS-ów, metodyków – serdecznie zapraszam w imieniu Partnera portalu www.szukaj-lektora.pl - Personnel Training Institut na nową edycję AKADEMII ZARZĄDZANIA - od listopada 2012 – warsztaty specjalnie dla branży językowej.
Italicus: Promocje - kalendarze, eleganckie papeterie, książki
W dzisiejszych czasach panuje powszechna moda na promocje. Nie chcąc zostawać z tyłu, dołączamy się do promocyjnego szaleństwa. Naszym tematem nie będzie jednak „wyprzedaż”, a promocja w prawdziwym tego słowa znaczeniu; tzn. działania zmierzające do zwiększenia popularności jakiegoś produktu lub przedsięwzięcia (według słownika PWN).
CWRO: Języki Obce i Dysleksja - 28-29.01.2013 w Warszawie
Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją. Uczestnicy szkolenia zdobędą zarówno solidne podstawy teoretyczne, jak również zapoznają się z praktyczną metodyką nauczania tej grupy uczniów.
Tłumaczenie umów cywilnoprawnych - szkolenie dla tłumaczy jęz. rosyjskiego 2.03.2013 w Warszawie
Na praktycznej części szkolenia uczestnicy będą zajmować się paralelnymi tekstami umów (umowa rachunku bankowego, umowy spółek, umowa konsygnacyjna, itp.), analizować typowe błędy popełniane przez tłumaczy języka rosyjskiego przy pracy z tego typu dokumentami oraz analizować próbki tłumaczeń przygotowanych przez siebie na podstawie wysłanych wcześniej materiałów
<<poprzednie [841] 842 843 844 845 846 847 848 849 850 nastepne>>