korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Jak MOBILizować uczniów do nauki języka francuskiego pracując z... 19.04.13, Zielona Góra
Jak MOBILizować uczniów do nauki języka francuskiego pracując z publikacjami wydawnictwa NOWELA: podręcznik Mobile, zbiory ćwiczeń maturalnych i gimnazjalnych, frazeologia, gramatyka, czasowniki
EDUNEWS.PL: ZINTEGROWANE KSZTAŁCENIE PRZEDMIOTOWO-JĘZYKOWE - CLIL
„Zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe stanowi innowacyjne podejście metodyczne o znacznie szerszym zakresie niż samo nauczanie języków obcych. Jego zwolennicy podkreślają, że ma ono umożliwić biegłe opanowanie zarówno danego pozajęzykowego przedmiotu, jak i języka, w którym naucza się tego przedmiotu, przy czym do każdego z tych elementów przywiązuje się taką samą wagę” – czytamy w publikacji Eurydice poświęconej CLIL i wydanej po polsku w 2007 r. przez FRSE. A jak do tego podejść praktycznie?
Nowela i CLE International: Enseignement du français au collège et lycée, 19.04.13, Rzeszów.
Enseignement du français au collège et lycée – toujours motivés! Méthodes « Pixel » et « Zénith »
Goethe Institut w Warszawie: Hannah Arendt: Rahel Varnhagen. Historia życia niemieckiej...18.04.13.
Kto zajmuje się klimatem romantyzmu, nowymi formami społecznego i towarzyskiego obcowania, recepcją Goethego, berlińskim okresem Hegla, nieuchronnie natyka się na postać Rahel Levin-Varnhagen. Należy do historii literatury i idei. A także do historii przełamywania barier społecznych i obyczajowych, emancypacji kobiet i asymilacji Żydów.
Promentis: Jak dobrze przygotowywac do egzaminów resortowych MON wg STANAG -19.04 Warszawa
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA MISTRZÓW RZEMIOSŁA
Moim marzeniem i pomysłem na szkołę jest Szkoła Mistrzów. Jest to placówka kształcenia zawodowego prowadzona przez najlepszych fachowców w branży i kształcąca fachowców na najwyższym światowym poziomie przy wykorzystaniu najlepszych metod nauczania. Czy cel ten jest możliwy do osiągnięcia? W moim odczuciu zdecydowanie tak – pytanie brzmi natomiast jak zrealizować taki plan w realiach polskiej edukacji...
Nowela i Didier: La compréhension orale et...17.04.13, Koszalin i Szczecin.
"La compréhension orale et écrite avec des exemples tirés de Mobile et Édito" które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Nowela i Didier, p. Nicolas Rougier.
Konferencja FICE w Szwajcarii: Droga do integracji - wyzwanie dla nas wszystkich!, październik 2013.
Na całym świecie dzieci i młodzież dorastają w trudnych warunkach, takich jak ubóstwo, przemoc, niepełnosprawność, dyskryminacja i tak dalej. Różne instytucje, organizacje i instytucje - w projektach dla dzieci ulicy, o tradycyjnych domów dziecka i ofertach niepełnosprawnych do instytucji młodocianych więzieniach - Praca z form wsparcia i opieki, które pozwalają dotkniętych dzieci i uczestnictwa młodzieży w społeczeństwie i umożliwić im.
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>