korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: szkolenie przygotowujące personel wojskowy do ezgaminów MON wg STANAG 6001,11.03.13
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL - ZAWÓD SZANOWANY?
Trudny, stresujący, odpowiedzialny - takie zdanie o zawodzie nauczyciela ma przeważająca część badanych w najnowszym sondażu CBOS. Ankietowani mniej zgodni są za to w kwestii, czy zawód nauczyciela cieszy się dużym społecznym szacunkiem
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język rosyjski, Zamość, 13.03.13.
Metody aktywizujące na lekcjach języka rosyjskiego Każdy uczestnik otrzyma pakiet konferencyjny, certyfikat potwierdzający udział oraz wybrane podręczniki z oferty Wydawnictwa Szkolnego PWN.
Nowela.pl: Jak MOBILizować uczniów do nauki języka francuskiego, 14.03.13, Katowice.
Dla każdego z uczestników przewidziano bezpłatny egzemplarz podręcznika „Mobile” i certyfikat uczestnictwa! Ponadto, podczas spotkania zostaną rozlosowane inne publikacje wydawnictwa Nowela.
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 13.03.13, Warszawa.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język angielski, Zamość, 13.03.13
Każdy uczestnik otrzyma pakiet konferencyjny, certyfikat potwierdzający udział oraz wybrane podręczniki z oferty Wydawnictwa Szkolnego PWN.
WSiP:Mówimy językiem nowoczesności!- konf. dla grtmanistów 13.03.13, Katowice.
Konferencja dla nauczycieli języka niemieckiego! Mówimy językiem nowoczesności! Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
Edilingua: Arrivederci A2 podręcznik do nauczania j.włoskiego w szkołach ponadgimnazjalnych zNR MEN
Z przyjemnością informujemy, że kolejna część podręcznika do nauczania języka włoskiego w szkołach ponadgimnazjalnych wydawnictwa Edilingua: „Arrivederci!” A2 decyzją MEN została umieszczona na liście podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego. Numer ewidencyjny w wykazie: 441/2/2013
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>