korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Wędrujące słowa – odcinek 23: Z jak zegar
Uhr po polsku znaczy zegar. Trudno uwierzyć, że te dwa słowa mają ze sobą coś wspólnego. Bo nie mają. A jednak zegar jest zapożyczeniem z niemieckiego. Jesteście ciekawi dlaczego? Obejrzyjcie kolejny odcinek naszego cyklu.
EDUNEWS.PL: LEKCJA JUŻ NIE NA FACEBOOKU
Niedawno zachwycałem się możliwościami dramowego projektu na Facebooku (patrz: Lekcja na Facebooku]), jednak zanim zacząłem to już w zasadzie skończyłem. Pomyślane było to dobrze, metody, cele dobrane. Tylko platforma jednak nieodpowiednia, trzeba było spróbować w innym serwisie
CWRO: Języki obce i dysleksja- 01-02.06.13 - przepraszamy, szkolenie przesunięte na nowy rok szkolny
przepraszamy, szkolenie przesunięte na nowy rok szkolny Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją. Uczestnicy szkolenia zdobędą zarówno solidne podstawy teoretyczne, jak również zapoznają się z praktyczną metodyką nauczania tej grupy uczniów.
Goethe-Institut:Bolat Atabajew – artysta wobec systemu autorytarnego, debata, 22.05.13. W-wa.
B.Atabajew, PlakatBolat Atabajew, ur. w 1952 w Kazachstanie w okolicach Tałdykorganu. W czasach sowieckich przymusowo przesiedlano w te rejony rodziny należące do mniejszości niemieckiej. Od 2004 do 2007 był naczelnym reżyserem w Teatrze Niemieckim w Ałma Acie. Od 2005 roku jest reżyserem i dyrektorem własnego teatru Aksaraj, który założył wraz ze swoimi studentami.
SJO LEKTOR oraz szukaj-lektora.pl: zaproszenie do współpracy - sposób na dodatkowy wpływ
Jeśli zechcecie Państwo nawiązać z nami współpracę, prosimy o przedstawienie naszej oferty obozów językowych swoim uczniom i kursantom i zachęcenie ich do wyjazdu.
Goethe-Institut : delit. – przewodnik po literaturze niemieckojęzycznej.
W dodatku literackim delit. prezentowane są nie tylko recenzje przekładów, ale również pasjonujące artykuły, felietony, eseje i rozmowy na temat najnowszej literatury z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Kto szuka po prostu dobrej książki, ten z pewnością znajdzie ją dzięki zamieszczonym tu omówieniom.
EDUNEWS.PL: TREŚCI, INFRASTRUKTURA, KOMPETENCJE. PO PROSTU TIK
Podczas konferencji i3 (15-19.04.2013) w Poznaniu koordynator projektu E-podręczniki do kształcenia ogólnego Krzysztof Wojewodzic w Ośrodku Rozwoju Edukacji, opowiedział o tym, jak ma wyglądać cyfrowa szkoła w Polsce i dlaczego nie oznacza to wcale, że tradycyjne, papierowe podręczniki znikną ze szkolnych ławek
Promentis: WARSZTATY : WOKALiZACJE EMISJA GŁOSU - SZKOLENIE "NA GŁOS", 26.05.13, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu "NA GŁOS" - zapisz się i mów tak, jak chcesz być słyszany - długo i zdrowo. Pod okiem aktorki i profesjonalnego trenera, poznasz zasady dykcji, impostacji, emisji oraz higieny głosu. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą atmosferę podczas poprzednich edycji szkolenia.
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>