korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Warsztaty metodyczne dla nauczycieli- Nowela i Edinumen, 26.10.2011, Bydgoszcz.
Wydawnictwa Nowela i Edinumen we współpracy z Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy mają przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty metodyczne dla nauczycieli, pt.: Tareas para el desarrollo de la expresión oral: identidad, cultura, creencias y actitudes en el uso de la lengua. które poprowadzi Diego Martín Arroyo przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Edinumen Spotkanie odbędzie się w środę 26 października 2011r., o godzinie 16.00 w NKJO w Bydgoszczy przy ulicy ul. Dworcowej 80.
MNODN: Bezpłatne szkolenie trenerów Odysei Umysłów - 28-30.10.2011, Kraków.
odyseja umysłuŸ ...to międzynarodowy program edukacyjny realizowany w formie konkursu, którego celem jest rozwój kompetencji uczniów w zakresie aktywnego uczenia się, stosowania wiedzy w praktyce, kreatywnego i krytycznego myślenia oraz pracy zespołowej. Angażujemy drużyny uczniów podstawówek, gimnazjów i szkół średnich w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych, czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów. Co roku w programie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi z całego świata – w tym ponad 1.500 Polaków. Od 2003 roku patronat nad krajową edycją konkursu sprawuje Minister Edukacji Narodowej.
Zdam maturę na 5! Język francuski - od 2012! Nowość w Wydawnictwie Nowela.
W związku ze zmianami obowiązującymi od 2012 roku, dotyczącymi egzaminu ustnego, w ramach którego wszyscy abiturienci przystąpią do egzaminu na jednym poziomie,wydawnictwo Nowela przygotowało nowe wydanie tomu poświęconego części ustnej. Repetytorium jest przeznaczone dla wszystkich uczniów przygotowujących się - już od pierwszego roku nauki -do ustnej matury z języka francuskiego.
Czytaj Magazyn The Teacher online!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników oraz, aby sprostać nowym wyzwaniom technologicznym, od 1 października wprowadzamy w życie nową usługę - "The Teacher online".
emova zaprasza lektorów na warsztaty: COACHING dla lektorów, 26.10.11, Warszawa
ZAPRASZAM NA PIERWSZE OTWARTE SZKOLENIE O TYM CZYM JEST COACHING I DLACZEGO UZNAWANY JEST ZA JEDNĄ Z NAJSKUTECZNIEJSZYCH METOD ROZWOJU OSOBISTEGO. Cena, którą wpłacisz - 20 zł pokryje wynajęcie sali i koszt materiałów.
Goethe Institut: Warsztaty sitodrukowe Durchschlag - Warsztat Mistrzowski grupy CZentrifuga
Artyści na kilka dni wtapiają się w mikrokosmos wybranych przez siebie przestrzeni. Patrzą, chodzą, obserwują, komunikują się z architekturą miasta jak i jego społecznością. Po czym za pomocą technik sitodruku pokazują rezultaty wizualnej komunikacji z przestrzenia miejską. W ich pracach wyczuwalne są silne wpływy kultury niezależnej. Prace można oglądać między innymi w Londynie...
FORTIMA zaprasza: Emisja głosu i technika mowy - warsztaty - 22-23.10.2011 w Warszawie
Podczas warsztatów dowiesz się, jak brzmi Twój prawdziwy głos, jak należy go szkolić i jak go używać. W jaki sposób mówić, śpiewać, przemawiać, by Twój głos się nie męczył podczas wielogodzinnej pracy? Jak mówić, by inni z przyjemnością Cię słuchali?
Edunews.pl: SZKOŁA PRZYSZŁYCH OBYWATELI ŚWIATA
John Hunter jest wielokrotnie nagradzanym utalentowanym nauczycielem i konsultantem edukacyjnym. Oferuje nową, przełomową i kreatywną taktykę nauczania, która umożliwi uczniom stawić czoła problemom przyszłości
<<poprzednie [961] 962 963 964 965 966 967 968 969 970 nastepne>>