korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Szkoła pełna porażek
Hipoteza: większość uczniów idzie drogą od porażki do porażki i cudem przepycha się przez szkołę. System nauczania i oceniania pozwala na sukcesy tylko wąskiej grupie. Oczywiście sukcesem nie jest zdanie kolejnego, na coraz niższym poziomie - testu. Mówmy o dążeniu do sukcesów życiowych, jaki powinien mieć szanse odnieść każdy młody człowiek opuszczając szkołę.
NOWELA - podręczniki do nauki języka włoskiego
Z myślą o Państwa potrzebach staramy się także regularnie wzbogacać oferowane przez nas podręczniki praktycznymi materiałami dydaktycznymi (programy nauczania, rozkłady materiału, słowniczki), które zamieszczamy na stronie www.nowela.pl w zakładce Dla nauczyciela / ucznia, skąd można je bezpłatnie pobrać.
EDUNEWS.PL: Uradzili w Radzie Europy, że WI-FI jest szkodliwe dla uczniów...
Nie, to nie 1 kwietnia. To jest prawdziwe europejskie reality (show). Otóż eksperci Rady Europy (międzynarodowej organizacji rządowej, skupiającej większość państw Europy) zaproponowali niedawno projekt rekomendacji dla krajów członkowskich, aby w szkołach zabronić używania Wi-Fi i telefonów komórkowych. Pewnie chcieli dzieciom zrobić taki prezent na 1 czerwca.
NaukaBezGranic: Ceili Dancing with Richie Mullaney u Państwa w szkole!!!
Ceili Dancing: podczas godzinnych warsztatów prowadzonych w języku angielskim uczestnicy będą mieli przyjemność nauczenia się 3 konfiguracji irlandzkiego tańca, jest to doskonała forma integracji i zabawy, świetna rozrywka dla młodszych i starszych, a także kontakt z native speakerem języka angielskiego.
EDUNEWS.PL: Uczenie się łączy pokolenia
Uczenie się jest przyjemne! To nie tylko szkoła i odrabianie zadań domowych, ale też doskonała forma spędzania wolnego czasu, sposób na zdobywanie wiedzy i rozwijanie pasji razem z najbliższymi. 8 czerwca organizowany jest pierwszy Małopolski Dzień Uczenia się przez Całe Życie, w tym roku pod hasłem „Uczenie się łączy pokolenia”.
NaukaBezGranic Europejski Program Edukacyjny zaprasza na Warsaw Summer School od 25 do 31 sierpnia
NaukaBezGranic Europejski Program Edukacyjny zaprasza: The Media and Arts Teaching English Language and Culture szkolenie kulturowo-metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego
EDUNEWS.PL: Szkoła w okopach (1)
Na naszych oczach dokonuje się największa rewolucja technologiczna i kulturowa w dziejach człowieka. Wszyscy jesteśmy jej uczestnikami, beneficjentami i... ofiarami. Bo, jak każda rewolucja, przynosi ona korzyści, usuwa pewne bariery, stwarza nowe możliwości, budzi nadzieje, ale, z drugiej strony, towarzyszą jej obawy i lęki, straty, konflikty, rodzą się nowe problemy.
Dzień Menadżera (10.06.2011 w Warszawie) - odwołany
Z przykrością informujemy o konieczności odwołania Dnia Menadżera, który miał odbyć się 10 czerwca. Wkrótce zaproponujemy Państwu nowy termin spotkania!
<<poprzednie [961] 962 963 964 965 966 967 968 969 970 nastepne>>