korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - SYSTEM EDUKACJI W SŁUŻBIE SPOŁECZEŃSTWA
Około połowy marca – jak Pan Bóg dyrektorowi szkoły przykazał – zabrałem się za projektowanie arkusza organizacyjnego na kolejny rok. I zadumałem nad kołem, jakie na moich oczach zatoczyła historia. Oto bowiem ćwierć wieku temu po raz pierwszy powierzyłem w STO na Bemowie nauczanie biologii i geografii w klasie piątej jednemu nauczycielowi. Teraz, w ramach „dobrej zmiany w edukacji”, przyszło mi przywracać obowiązujący wcześniej podział. A przecież ówczesny eksperyment, kilka lat później usankcjonowany wprowadzeniem w szkołach przedmiotu „przyroda”, wynikał z przesłanek, które do dziś nie straciły aktualności. (Artykuły).
BRITISH COUNCIL - Wiersze w mieście
3-30 KWIETNIA; PRZESTRZEŃ MIEJSKA, LOKALE USŁUGOWE, KAWIARNIE I KLUBY W WARSZAWIE Ponad 100 tysięcy wierszy pojawi się 3 kwietnia w Warszawie. Stolica zakwitnie poezją w przestrzeni miejskiej, kawiarniach, klubach, niezależnych księgarniach, a nawet w sklepach spożywczych, czy zakładach fryzjerskich! Nowa, nietypowa odsłona akcji „Wiersze w mieście” będzie promować dostęp do poezji, jakiego do tej pory nie było i w równie nowatorskiej skali – zostanie bowiem rozdanych aż 100 tysięcy wierszy.
MACMILLAN: CEFR in the Classroom: Receptive Skills, 09.05.18, darmowe webinarium
Wraz z początkiem 2018 roku wprowadzone zostały zmiany w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Jakie to zmiany i, co oznaczają dla nauczycieli języków obcych?
GOETHE INSTITUT: PEDAGOGIKA W MUZEUM - MUZEUM PRZYJAZNE DZIECIOM (artykuł)
Muzea zabiegają o swoich przyszłych klientów – dzieci i młodzież. Tylko jak prezentować sztukę w sposób przyjazny dzieciom?
ITALICUS: MAGGIO 2018, Spotkanie z dr Katarzyną Woźniak, 23.05.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w naszej księgarni organizowane w ramach projektu „Krakowskie Księgarnie na Medal na medal 3. edycja” przygotowanego przez Fundację Miasto Literatury i współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Gra Lingua Ludica w nowej odsłonie!
Gra jezykowa Lingua Ludica - Learn English by Playing od teraz dostępna jest w nowym, kompaktowym wydaniu. Dzięki mniejszym rozmiarom staje się przyjaźniejsza w użytkowaniu i łatwiejsza w przechowywaniu.
BRITISH COUNCIL: Warsztaty dla nauczycieli: Plan Your Exam Writing Lesson, 13.05.18, Kraków
Twoi uczniowie niechętnie rozwijają umiejetność pisania w języku angielskim? Przygotowują się do CAE, CPE lub IELTS? Chcesz im pomóc? Przyjdź na warsztaty i poznaj nasze metody. Niedziela 13 maja 2018 10.00–13.00. Zarejestruj się już dziś!
KSK Perfekt:O CO CHODZI Z TYM COACHINGIEM? CZYLI NARZĘDZIA COACHINGOWE W PRACY LEKTORA,13.05.18,W-wa
O CO CHODZI Z TYM COACHINGIEM? CZYLI NARZĘDZIA COACHINGOWE W PRACY LEKTORA Co to właściwie jest coaching?
<<poprzednie 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 130 nastepne>>