korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 73 lektorów.
język niemiecki Gdańsk
  1 2 3 4 [5] 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
41 karcia_g angielski, niemiecki
Brak informacji
42 karolina200 niemiecki
Praca w charakterze nauczyciela/lektora odpowiada moim kwalifikacjom. Posiadam fachową wiedzę z zakresu nauczania języka niemieckiego oraz przygotowanie pedagogiczne. Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, uczciwą i cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z młodzieżą oraz współpracownikami. Powierzone mi zadania wykonuje dokładnie i rzetelnie. Moim celem jest praca, która pozwoliłaby mi się rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem pewna, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków. Chciałabym podjąć pracę zgodną z moimi kwalifikacjami. Jeśli uznają Państwo moją kandydaturę za godną rozważenia, proszę o kontakt.
43 kasia14203 niemiecki
Brak informacji
44 Konrad77 niemiecki
Brak informacji
45 LanguageBox niemiecki
ZAPRASZAM NA TRENING JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO: WYBIERZ ZAJĘCIA, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ: JĘZYK OGÓLNY DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI LUB SPECJALISTYCZNY JĘZYK BRANŻOWY Na zajęciach z języka ogólnego pracujemy przede wszystkim nad rozwijaniem umiejętności komunikacji w języku obcym. Lekcję wypełniamy debatami na bieżące tematy ze świata polityki, nauki, sportu czy kultury. Dyskusje poprzedzamy przeczytaniem artykułu, obejrzeniem filmu czy wysłuchaniem podcastu, który ma zainspirować nas do rozmowy oraz dostraczyć nowego słownictwa używanego na co dzień w zagranicznych mediach. Zajęcia z języka specjalistycznego nakierowane są na podnoszenie kompetencji językowych osób z środowiska biznesowego, finansowego i prawniczego. NA SPECJALISTYCZNYCH ZAJĘCIACH JĘZYKOWYCH: doskonalisz umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim lub niemieckim pogłębiasz fachową wiedzę z danej dziedziny wzbogacasz zasób słownictwa używanego na co dzień w wybranej przez Ciebie branży pogłębiasz znajomość struktur gramatycznych Wybierając zajęcia biznesowe zdobędziesz praktyczne umiejętności, z których na co dzień korzysta się w życiu zawodowym. NA SZKOLENIU Z JĘZYKA FACHOWEGO NAUCZYSZ SIĘ: profesjonalnie mówić o swoim profilu zawodowym prezentować ofertę swojej firmy płynnie wypowiadać się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej prowadzić korespondencję firmową negocjować i argumentować w języku angielskim radzić sobie na wyjeździe zagranicznym prowadzić spotkanie z partnerami zagranicznymi wyrażać opinie na tematy branżowe swobodnie rozumieć prasę anglojęzyczną Kilka słów o mnie: 1. Jestem absolwentką dwóch filologii- angielskiej i germańskiej. Osobom, które uczyły się obu języków często robię porównania między nimi, które w bardzo zabawny, ale zarazem skuteczny sposób pomagają zrozumieć zagwostki gramatyczne :) 2. Skąd zajęcia z języka biznesowego? Drugą dziedziną, która skradła moje serce jest przedsiębiorczość. Aby zgłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności w tym zakresie ukończyłam anglojęzyczne studia International Business. To właśnie tu w języku angielskim poznałam szczegółowo dzidziny takie jak: finanse, rachunkowość, controlling, zarządzanie i marketing, czym dzielę się z tymi, którzy na co dzień potrzebują tej wiedzy w środowisku zawodowym:) 3. Z innej beczki: Pasjonatka samorozwoju i umiejętności miękkich, wiceprezydent klubu wystąpień Publicznych Tricity Toastmasters*, wieloletni PR-owiec klubu, który na swoim koncie ma parę warsztatów, skoleń i prelekcji. Zerknijcie na Facebooka mojej szkółki- Language Box Gdańsk :) Uczniowie mówią, że straszna ze mnie gaduła, ale przynajmniej na konwersacjach nie pownniście się nudzić:) Jeśli czujesz, że bardzo dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego jest niezbędna w Twoim życiu prywatnym lub zawodowym lub po prostu chcesz podtrzymywac i rozwijać znajomość języków plotkując ze mną przy kawie zapraszam do kontaktu Pozdrawiam! Magdalena
46 lektor-tlumacz niemiecki
jestem w pełni wykwalifikowaną lektorką języka niemieckiego oraz dyplomowanym tłumaczem tego języka mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w różnych grupach wiekowych( od przedszkola do szkoły policealnej) preferuję pracę z dorosłym słuchaczem. Mam spore doświadczenie w biurze handlu zagranicznego jako handlowiec a także jako asystent zarządu i tłumacz języka niemieckiego. Byłam też bankowcem. Wszystkie te prace wykonywałam nie rezygnując z nauczania języka, które jest moją pasją. Znam terminologię prawniczą i ekonomiczną. Tłumaczyłam w b. różnych dziedzinach. Mogłabym się podjąć nauczania języka specjalistyczneg na kursach zawodowych itp.
47 lkm1967 niemiecki
I see that the contact for business and the preparation of all communication skills become more & mmore important, my children go on international schools, I speak beside my native languare other languages and this is what drives me ahead, to construct the common house by developing the communication.
48 luck_3miasto niemiecki
Jestem osobą mobilną, kreatywną, energiczną, potrafię odpowiednio motywować osoby uczące się, dbam o wysoką jakość nauczania i atmosferę. Przy tym zawsze jestem otwarty na wszelkie sugestie dotyczące prowadzenia zajęć.
49 madleine niemiecki
UCZENIE niemieckiego to moje HOBBY! Uwielbiam zarażać swoich uczniów moja pasją do kultury Niemiec i języka niemieckiego! Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, wspólnie wybieramy najefektywniejszą dla Ciebie metodę nauki języka. Gwarantuję naukę żywego języka, gdyż po długim pobycie w Niemczech znam język niemiecki na poziomie języka ojczystego.
50 magda123 niemiecki
Podejmę pracę jako lektor, nauczyciel lub korepetytor j. niemieckiego. Ukonczyłam lic. z filologii germańskiej, mieszkałam 2 lata w Niemczech pracując jako opiekunka dziecięca, odbyłam praktyki w przedszkolu i agencji nieruchomości w Berlinie, koncząc róznego rodzaju kursy. W padzierniku rozpoczyna studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim.
0-100