korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 75 lektorów.
język niemiecki Gdańsk
  1 2 3 4 5 6 [7] 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
61 natalia0501 niemiecki
Jestem studentką III roku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Ciechanowie pod opieką dydaktyczną Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku kończę studia licencjackie, zamierzam przeprowadzić się do Gdańska, dlatego też poszukuję pracy na stanowisko nauczyciela języka niemieckiego w tym mieście. Posiadam doskonałą znajomość języka niemieckiego oraz wiedzę na temat kultury krajów niemieckojęzycznych. Jestem w trakcie ukończenia kursu pedagogicznego, który będzie potwierdzony certyfikatem zezwalającym na nauczanie w szkołach. Zamierzam kontynuować naukę na studiach magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam podczas praktyki pedagogicznej w różnych typach szkół: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Liceum. Odbywając praktyki zdobyłam cenne doświadczenie w zakresie metod nauczania i wychowywania młodzieży. Samodzielnie opracowywałam konspekty lekcji, przeprowadzałam testy sprawdzające oraz organizowałam lekcje wychowawcze. Nauczyło mnie to dużej cierpliwości, umiejętności pracy w trudnych warunkach i wykorzystywania w praktyce technik motywacyjnych. Jestem osobą komunikatywną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty z uczniami. Uchodzę za osobę zaradną i bezkonfliktową. Potrafię kreatywnie pracować w zespole a także umiejętnie rozwiązywać ewentualne konflikty na linii uczeń - nauczyciel. Nauczanie języka niemieckiego jest moją pasją. Pomimo krótkotrwałego doświadczenia stale szukam nowych sposobów skutecznego przekazywania wiedzy językowej, gdyż jestem młodą osobą, otwartą na wszelkie zmiany dotyczące nauczania języka niemieckiego. Mam mnóstwo pomysłów na to, by w jak najlepszy i w jak najbardziej skuteczny i urozmaicony sposób zachęcać młodzież do nauki języka niemieckiego.
62 Necatus84 niemiecki
Brak informacji
63 persefona8 niemiecki
Do zaoferowania mam bardzo dobrą znajomość branży językowej oraz doświadczenie w obszarze filologicznym oraz psychologicznym. Jestem ambitnym pracownikiem, nastawionym na efektywność pracy i osiąganie wyników. Swoja dalszą karierę zawodową chciałabym związać z nauczaniem języka niemieckiego. Cechuje mnie odporność na stres, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, lojalność oraz odpowiedzialność. Pasja i motywacja sprawiają, że osiągam zaplanowane rezultaty. Jestem przekonana, że takie właśnie wartości znajdę w Państwa organizacji i zespole. Z przyjemnością przedstawię bliżej swoją osobę i kwalifikacje na bezpośrednim spotkaniu, na które stawię się w umówionym wcześniej terminie.
64 PRENZLAU niemiecki
Moja zawodowa kariera związana jest z nauczaniem języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracuję obecnie w społecznej szkole podstawowej i gimnazjum w Gdańsku, jestem lektorką języka niemieckiego w Centrum Herdera (prowadzonym przez Fundację rozwoju UG) w Gdańsku, jestem magistrem germanistyki, mam stopień nauczyciela dyplomowanego. Poza nauczaniem zajmuję się tłumaczeniami.
65 puella15 niemiecki
1. Posiadam umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy, asertywność i konsekwencja w działaniu - zdolność mobilizacji do nauki uczniów, którzy przejawiają szczególnie duże trudności w nauce. 2. Cechuje mnie kreatywność i otwartość na wyzwania jakie stawia nowa praca, na nawiązywanie kontaktów międzynarodowych - współpraca ze szkołą w Niemczech i organizowanie wymian młodzieży polskiej i niemieckiej. 3. Staram się nie ograniczać do minimalizmu w pracy w szkole, prowadzenia według stałych standardów, stawiam na nieszablonowe rozwiązania, organizuje przebieg lekcji w taki sposób, by nie były dla ucznia monotonne i nie zniechęcały go do kontynuacji nauki języka.
66 Redlich06. niemiecki
Brak informacji
67 Rosalde niemiecki
Nauczyciel dyplomowany - egzaminator OKE oferuje swoją pomoc wszystkim zainteresowanym nauką języka niemieckiego, na różnych poziomach. Dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum oraz dorosłych. Pomagam skutecznie nadrobić szkolne zaległości.Przygotowuję również do egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym! Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy jako lektor języka niemieckiego i korepetytor. Uczę także starsze osoby pragnące wyjechać np.: jako opiekunki do opieki nad ludźmi starszymi do Niemiec. Prowadzę kursy językowe oraz szkolenia
68 Roxanne99 niemiecki
Interesuję się róznymi metodami, technikami nauczania języków obcych. W pracy staram się wykorzystać i dopasować odpowiednie dla uczacego się metody edukacyjne, które są przydatne nie tylko w nauce języków obcych. Moimi atutami są: -ciągła chęć poznawania zakątków naszego wspaniałego umysłu i możliwości jego kształtowania poprzez odpowiednią stymulację co korzystnie wpływa na proces nauki, - 10-letnie doświadczenie w pracy nauczyciela, korepetytora - chęć zdobywania nowych doswiadczeń. Jakim jestem człowiekiem? Hmm... najtrudniej mówi się o sobie. Lubię każdy dzień niezależnie od pogody i nie wiem co to nuda;) Moje motto: Masz mało czasu, znajdź sobie jeszcze jedno zajęcie.
69 Stephan.V. niemiecki
Brak informacji
70 taida2011 niemiecki
Jestem prawdziwym nauczycielem z powołania. Praca z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi sprawia mi niezmiennie od lat wiele satysfakcji. Moimi zaletami są entuzjazm, odpowiedzialność i pracowitość. Sama chętnie uczyłam się i uczę języków obcych (poza niemieckim mam uprawnienia do nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej i gimnazjum , uczyłam się także języka rosyjskiego i hiszpańskiego). W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu pedagogiki i psychologii, obok tradycyjnych metod nauczania stosuję najnowsze technologie w celu podnoszenia atrakcyjności i efektywności zajęć. Jestem nastawiona na bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia. Mam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, przygotowaniu do wszelkiego rodzaju egzaminów, oraz nauczania od podstaw aż do poziomu zaawansowanego. Moi podopieczni osiągali bardzo dobre wyniki w egzaminach maturalnych, certyfikatowych, robili duże postępy, poprawiali w krótkim czasie oceny, podnosili znacząco poziom swoich umiejętności. Kluczem do sukcesu w nauczaniu jest pełne empatii i zaangażowania podejście do potrzeb ucznia, kursanta oraz konsekwencja, cierpliwość i pasja.
0-100