korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 75 lektorów.
język niemiecki Gdańsk
  1 2 3 [4] 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
31 Jakmietek niemiecki
W pracy staram się ograniczać pracę z podręcznikiem na rzecz gier językowych, materiałów własnych, a także kontaktu z żywym językiem (mówienie).
32 jezykniemieckiniemiecki niemiecki
Brak informacji
33 jfandrey niemiecki
Brak informacji
34 Joanna2018 niemiecki
Brak informacji
35 joanna9769 niemiecki
Jestem doświadczonym nauczycielem, lektorem i pedagogiem. Moja praca sprawia mi wiele satysfakcji. Bardzo angażuję się w to co robię. Jetem komunikatywna i łatwo nawiązuję kontakt z grupą.
36 joannagol2310 niemiecki
Jestem osobą ambitną, szybko nawiązuję kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
37 joannawielepiej123 niemiecki
jestem osoba bilingwalną, mój ojciec jest Niemcem. Pracując i studiując w Niemczech nabyłam wielu umiejętności metodycznych, które do tej pory nie zostały wprowadzone w Polsce. Metody te doskonale sprawdzają się w nauce komunikacji w języku obcym. Praktyczne użycie języka jest bardzo często umiejętnością zaniedbywaną w polskich szkołach. Posiadam wiele materiałów, za pomocą których bardzo skutecznie nauczam, jak płynnie mówić w języku niemieckim. Bardzo chętnie pomogę w przygotowaniu do wszelakich egzaminów, również ustnych. Z przyjemnością pomogę także w nadrobieniu zaległości na każdym etapie kształcenia szkolnego. Merytorycznie i językowo mogę także pomóc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich z zakresu metodyki, językoznawstwa, literatury i filozofii (XVIII w), gramatyki.
38 johanna_k niemiecki
Ukończyłam Filologię Germańską na Uniwersytecie Gdańskim z oceną bardzo dobrą, od października rozpoczynam Studia Doktoranckie, aby móc dalej rozwijać swoje umiejętności językowe. Półroczne stypendium i praca w Kolonii a także kurs w Jenie dały mi możliwość rozwoju językowego a także bliższego poznania kultury niemieckiej. Podczas studiów odbyłam praktyki nauczycielskie w Collegium Marianum w Pelplinie, gdzie następnie zostałam zatrudniona. Praca w Liceum Katolickim bardzo mnie satysfakcjonowała, jednak z racji, że jestem związana z Trójmiastem i tu mieszkam, szukam pracy w Trójmieście. Od września będę pracować w Zespole Szkół Chłodniczych. Z wielką chęcią podjęłabym również dodatkową pracę. Jako nauczyciel potrafię nawiązać dobry kontakt z uczniami oraz zmobilizować ich i zachęcić do pracy. Staram się w sposób jasny i zrozumiały przedstawić trudne kwestie językowe. Do lekcji przygotowuję się rzetelnie. Samodzielnie przygotowuję prace kontrolne a także pomoce dydaktyczne. Wykonując powierzone mi obowiązki wykazuję pełny stopień samodzielności, inicjatywy i pomysłowości. Z nałożonych mi zadań wywiązuję się sprawnie i terminowo. Jestem osobą dociekliwą i ambitną.
39 Jolie93 angielski, niemiecki
Brak informacji
40 Joscha niemiecki
Witam, nie jestem klasycznym nauczycielem języka niemieckiego, tylko pasjonatką tego języka którym się posługuję w życiu codziennym i zawodowym od ponad 20 lat. Ukończyłam studia bibliotekoznawstwa w Hamburgu i wiele lat pracowałam w niemieckiej prasie zajmując się lektoratem, weryfikacją i content management dla redakcji. Moja późniejsza praca zawodowa byla powiązana z consultingiem w wielu krajach Europy, gdzie między innymi korzystałam z umiejętności językowych i interkulturalnych wynikających z mojego polskiego pochodzenia. Od kilku lat zajmuje się nauka języka niemieckiego Polaków przebywających w Niemczech, przygotowuję do egzaminów na Goethe Institut, Telc oder DaF. Moje wyczucie językowe oraz umiejętności nativ-speaker w języku polskim i niemieckim nadają moim lekcjom specjalnego charakteru. Zapraszam Państwa do współpracy.
0-100