korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 75 lektorów.
język niemiecki Gdańsk
  1 [2] 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
11 Annniiiaaa niemiecki
Brak informacji
12 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
13 Arnika niemiecki
Brak informacji
14 basiamac niemiecki
Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia licencjackie ukończyłam w Nauczycielskim Kolegium Jęyków Obcych w Wałczu. Odbywając praktyki w szkołach zdobyłam cenne doświadczenie w zakresie metod nauczania i wychowywania młodzieży. Samodzielnie opracowywałam konspekty lekcji, przeprowadzałam testy sprawdzające oraz organizowałam lekcje wychowawcze. Jestem osobą komunikatywną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty z uczniami i dziećmi. Uchodzę za osobę zaradną i bezkonfliktową. Potrafię kreatywnie pracować w zespole a także umiejętnie rozwiązywać ewentualne konflikty na lini uczeń - nauczyciel..
15 bogdan123 łacina, niemiecki
Brak informacji
16 Butterfly8 niemiecki
Jestem osobą kontaktową, odpowiedzialną, systematyczną, kreatywną, oraz odporną na stres. Należę do osób pilnych oraz sumiennych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania.
17 Cyprian_z_Kielc niemiecki
Pasja uczenia, radość z poznawania i budowania więzi z ludźmi, motywowanie i coaching, ciekawostki nie tylko językowe, dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami i obserwacjami zdobytymi w wielu branżach, wysoki poziom kultury i otwartości na obce kultury. Polecam się pamięci.
18 dadaria angielski, niemiecki
Brak informacji
19 dagmara.m.kowalska niemiecki
Brak informacji
20 Darjuszka niemiecki
Witam :) Jeśli oczekują Państwo nauki w miłej atmosferze, której efekty będą widoczne to bedzie mi bardzo miło Państwa lub Państwa dzieci uczyć. P.S. Leniuchów nie przyjmuję ;) Czasem zadaję prace domowe gdyż czasem podczas nauki języka trzeba coś "wkuć na pamięć" szkoda na to czasu podczas naszych zajęć :) Pozdrówki
0-100