korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 75 lektorów.
język niemiecki Gdańsk
  1 2 [3] 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
21 Deutschkuenstler niemiecki
Urodziłam się i mieszkałam przez 26 lat w Aachen. Ukończyłam szkołę o profilu pedagogiczno-socjalnym. Dzięki praktykom w przedszkolu i szpitalu, operuję specjalistycznym słownictwem w tym zakresie. Przez 5 lat pracowałam jako sprzedawca w Rossmannie w Aachen. Obecnie mieszkam w Polsce i kształcę się w kierunku technik masażysta. Uwielbiam podróżować. Gram na pianinie, skrzypcach i saksofonie. Uprawiam sport: jeżdżę na nartach i na rolkach, pływam w morzu, kocham biegać i jeździć na rowerze oraz na łyżwach. Dużo gotuję. Mam jeszcze więcej zainteresowań. Charakteryzuję mnie duże poczucie humoru i cierpliwość. Cieszę się, na możliwość zdobycia nowego doświadczenia jako lektor. Pierwsza 30-minutowa lekcja próbna jest nieodpłatna.
22 Deutschlehrer06 niemiecki
Brak informacji
23 dominika0805 niemiecki
Brak informacji
24 Dorota17 niemiecki
Jestem nauczycielem z doświadczeniem w nauczaniu młodziezy i dorosłych. Cechuje mnie odpowiedzialnośc, sumiennosc,konkretyzm, cenię determinację u osób, które zamierzaja sie uczyc języka obcego.
25 ela.pedzich niemiecki
Witam :) Jestem osobą z dużym dorobkiem zawodowym, gdyż uczyłam w szkole podstawowej, od 12 lat uczę w szkole średniej oraz mam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi poprzez prowadzenie kursów w szkołach językowych. Dzięki dotacjom z UE miałam możliwość nauczania języka zawodowego. W swojej pracy staram się wykorzystywać metodę komunikatywną, aby uczeń/słuchacz pozbył się bariery językowej, zwracając przy tym uwagę na gramatykę i sposób wypowiadania się. Wykorzystuję różne narzędzia do nauczania, m.in. tablice interaktywne Praca, którą wykonuję od lat, daje mi ogromną satysfakcję. Mam możliwość przekazania swojej wiedzy w sposób praktyczny do wykorzystania, a jednocześnie praca ta wyzwala we mnie chęć ciągłego doskonalenia i dokształcania, inwestowania w siebie.Wykazuję się cierpliwością, systematycznością i konsekwencją.
26 errrafal niemiecki
Brak informacji
27 Gdansk2011 niemiecki
Brak informacji
28 Germanlanguage niemiecki
Jestem entuzjastką języka niemieckiego i moją pasją potrafię zarazić także moich uczniów. Potrafię nauczać tego języka w sposób przystępny i przejrzysty, tak iż raz przyswojoną regułę można później bez trudu odtworzyć, bez wkuwania jej wcześniej na pamięć. Dysponuję także dużą wiedzą z zakresu polityki i kultury niemieckiej, którą chętnie się podzielę z zainteresowanymi osobami lub instytucjami. Posiadam także bardzo dobre materiały do nauczania tego języka, które zdobyłam na licznych kursach w Niemczech i Austrii.
29 Grazyna#2 niemiecki
Brak informacji
30 honorataj. niemiecki
Nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego z bardzo dobrą znajomością języka hiszpańskiego i podstawami języka francuskiego podejmie pracę.
0-100