korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 73 lektorów.
język niemiecki Gdańsk
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 LanguageBox niemiecki
ZAPRASZAM NA TRENING JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO: WYBIERZ ZAJĘCIA, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ: JĘZYK OGÓLNY DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI LUB SPECJALISTYCZNY JĘZYK BRANŻOWY Na zajęciach z języka ogólnego pracujemy przede wszystkim nad rozwijaniem umiejętności komunikacji w języku obcym. Lekcję wypełniamy debatami na bieżące tematy ze świata polityki, nauki, sportu czy kultury. Dyskusje poprzedzamy przeczytaniem artykułu, obejrzeniem filmu czy wysłuchaniem podcastu, który ma zainspirować nas do rozmowy oraz dostraczyć nowego słownictwa używanego na co dzień w zagranicznych mediach. Zajęcia z języka specjalistycznego nakierowane są na podnoszenie kompetencji językowych osób z środowiska biznesowego, finansowego i prawniczego. NA SPECJALISTYCZNYCH ZAJĘCIACH JĘZYKOWYCH: doskonalisz umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim lub niemieckim pogłębiasz fachową wiedzę z danej dziedziny wzbogacasz zasób słownictwa używanego na co dzień w wybranej przez Ciebie branży pogłębiasz znajomość struktur gramatycznych Wybierając zajęcia biznesowe zdobędziesz praktyczne umiejętności, z których na co dzień korzysta się w życiu zawodowym. NA SZKOLENIU Z JĘZYKA FACHOWEGO NAUCZYSZ SIĘ: profesjonalnie mówić o swoim profilu zawodowym prezentować ofertę swojej firmy płynnie wypowiadać się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej prowadzić korespondencję firmową negocjować i argumentować w języku angielskim radzić sobie na wyjeździe zagranicznym prowadzić spotkanie z partnerami zagranicznymi wyrażać opinie na tematy branżowe swobodnie rozumieć prasę anglojęzyczną Kilka słów o mnie: 1. Jestem absolwentką dwóch filologii- angielskiej i germańskiej. Osobom, które uczyły się obu języków często robię porównania między nimi, które w bardzo zabawny, ale zarazem skuteczny sposób pomagają zrozumieć zagwostki gramatyczne :) 2. Skąd zajęcia z języka biznesowego? Drugą dziedziną, która skradła moje serce jest przedsiębiorczość. Aby zgłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności w tym zakresie ukończyłam anglojęzyczne studia International Business. To właśnie tu w języku angielskim poznałam szczegółowo dzidziny takie jak: finanse, rachunkowość, controlling, zarządzanie i marketing, czym dzielę się z tymi, którzy na co dzień potrzebują tej wiedzy w środowisku zawodowym:) 3. Z innej beczki: Pasjonatka samorozwoju i umiejętności miękkich, wiceprezydent klubu wystąpień Publicznych Tricity Toastmasters*, wieloletni PR-owiec klubu, który na swoim koncie ma parę warsztatów, skoleń i prelekcji. Zerknijcie na Facebooka mojej szkółki- Language Box Gdańsk :) Uczniowie mówią, że straszna ze mnie gaduła, ale przynajmniej na konwersacjach nie pownniście się nudzić:) Jeśli czujesz, że bardzo dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego jest niezbędna w Twoim życiu prywatnym lub zawodowym lub po prostu chcesz podtrzymywac i rozwijać znajomość języków plotkując ze mną przy kawie zapraszam do kontaktu Pozdrawiam! Magdalena
2 Joscha niemiecki
Witam, nie jestem klasycznym nauczycielem języka niemieckiego, tylko pasjonatką tego języka którym się posługuję w życiu codziennym i zawodowym od ponad 20 lat. Ukończyłam studia bibliotekoznawstwa w Hamburgu i wiele lat pracowałam w niemieckiej prasie zajmując się lektoratem, weryfikacją i content management dla redakcji. Moja późniejsza praca zawodowa byla powiązana z consultingiem w wielu krajach Europy, gdzie między innymi korzystałam z umiejętności językowych i interkulturalnych wynikających z mojego polskiego pochodzenia. Od kilku lat zajmuje się nauka języka niemieckiego Polaków przebywających w Niemczech, przygotowuję do egzaminów na Goethe Institut, Telc oder DaF. Moje wyczucie językowe oraz umiejętności nativ-speaker w języku polskim i niemieckim nadają moim lekcjom specjalnego charakteru. Zapraszam Państwa do współpracy.
3 michal1979 niemiecki
Witam Państwa. Jestem nauczycielem języka niemieckiego od 2001 roku. Pracę swoją traktowałem i traktuję poważnie. Odpowiedzialnie przystępuję do każdego wyzwania a szczególnie do ucznia, któremu wiedzę przekazuję w najbardziej dostępny i zrozumiały sposób. Cierpliwość i konsekwencja w działaniu to moje cechy, które sprawiają, że ambitni uczniowie osiągną zamierzone cele. Jestem wymagający wobec siebie jak i wobec ucznia, ponieważ są to konieczne warunki do spełnienia, aby nasze przedwsięwzięcie było owocne. Uczniowie osiągają doskonałe rezultaty na egzaminach gimnazjalnych, maturalnych, wstępnych do szkół a także studiach. Atmosfera na zajęciach sprzyja jak najpełniejszemu przyswojeniu wiedzy. Korzystam z materiałów tradycyjnych oraz multimedialnych. Pozdrawiam i oczekuję osób chcących nauczyć się języka niemieckiego.
4 Darjuszka niemiecki
Witam :) Jeśli oczekują Państwo nauki w miłej atmosferze, której efekty będą widoczne to bedzie mi bardzo miło Państwa lub Państwa dzieci uczyć. P.S. Leniuchów nie przyjmuję ;) Czasem zadaję prace domowe gdyż czasem podczas nauki języka trzeba coś "wkuć na pamięć" szkoda na to czasu podczas naszych zajęć :) Pozdrówki
5 ela.pedzich niemiecki
Witam :) Jestem osobą z dużym dorobkiem zawodowym, gdyż uczyłam w szkole podstawowej, od 12 lat uczę w szkole średniej oraz mam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi poprzez prowadzenie kursów w szkołach językowych. Dzięki dotacjom z UE miałam możliwość nauczania języka zawodowego. W swojej pracy staram się wykorzystywać metodę komunikatywną, aby uczeń/słuchacz pozbył się bariery językowej, zwracając przy tym uwagę na gramatykę i sposób wypowiadania się. Wykorzystuję różne narzędzia do nauczania, m.in. tablice interaktywne Praca, którą wykonuję od lat, daje mi ogromną satysfakcję. Mam możliwość przekazania swojej wiedzy w sposób praktyczny do wykorzystania, a jednocześnie praca ta wyzwala we mnie chęć ciągłego doskonalenia i dokształcania, inwestowania w siebie.Wykazuję się cierpliwością, systematycznością i konsekwencją.
6 Deutschkuenstler niemiecki
Urodziłam się i mieszkałam przez 26 lat w Aachen. Ukończyłam szkołę o profilu pedagogiczno-socjalnym. Dzięki praktykom w przedszkolu i szpitalu, operuję specjalistycznym słownictwem w tym zakresie. Przez 5 lat pracowałam jako sprzedawca w Rossmannie w Aachen. Obecnie mieszkam w Polsce i kształcę się w kierunku technik masażysta. Uwielbiam podróżować. Gram na pianinie, skrzypcach i saksofonie. Uprawiam sport: jeżdżę na nartach i na rolkach, pływam w morzu, kocham biegać i jeździć na rowerze oraz na łyżwach. Dużo gotuję. Mam jeszcze więcej zainteresowań. Charakteryzuję mnie duże poczucie humoru i cierpliwość. Cieszę się, na możliwość zdobycia nowego doświadczenia jako lektor. Pierwsza 30-minutowa lekcja próbna jest nieodpłatna.
7 johanna_k niemiecki
Ukończyłam Filologię Germańską na Uniwersytecie Gdańskim z oceną bardzo dobrą, od października rozpoczynam Studia Doktoranckie, aby móc dalej rozwijać swoje umiejętności językowe. Półroczne stypendium i praca w Kolonii a także kurs w Jenie dały mi możliwość rozwoju językowego a także bliższego poznania kultury niemieckiej. Podczas studiów odbyłam praktyki nauczycielskie w Collegium Marianum w Pelplinie, gdzie następnie zostałam zatrudniona. Praca w Liceum Katolickim bardzo mnie satysfakcjonowała, jednak z racji, że jestem związana z Trójmiastem i tu mieszkam, szukam pracy w Trójmieście. Od września będę pracować w Zespole Szkół Chłodniczych. Z wielką chęcią podjęłabym również dodatkową pracę. Jako nauczyciel potrafię nawiązać dobry kontakt z uczniami oraz zmobilizować ich i zachęcić do pracy. Staram się w sposób jasny i zrozumiały przedstawić trudne kwestie językowe. Do lekcji przygotowuję się rzetelnie. Samodzielnie przygotowuję prace kontrolne a także pomoce dydaktyczne. Wykonując powierzone mi obowiązki wykazuję pełny stopień samodzielności, inicjatywy i pomysłowości. Z nałożonych mi zadań wywiązuję się sprawnie i terminowo. Jestem osobą dociekliwą i ambitną.
8 madleine niemiecki
UCZENIE niemieckiego to moje HOBBY! Uwielbiam zarażać swoich uczniów moja pasją do kultury Niemiec i języka niemieckiego! Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, wspólnie wybieramy najefektywniejszą dla Ciebie metodę nauki języka. Gwarantuję naukę żywego języka, gdyż po długim pobycie w Niemczech znam język niemiecki na poziomie języka ojczystego.
9 Alika123456 niemiecki
S jak solidność, K jak kreatywność, D jak dyspozycyjność
10 kallas3 angielski, niemiecki
Pracuje wiele lat jako lektor jezyka angielskiego i niemieckiego - ponad 15 lat w Emiratach arabskich, Kuwejcie i Bahrajnie, ost 5 lat na Uniw Chicago w USA
0-100