korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 164 lektorów.
język niemiecki pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 122930 niemiecki
posiadam szerokie doswiadczenie w nauczaniu i w tlumaczeniu. Moje umiejetnosci motywuje tym, iz ukonczylam szkoly w Niemczech, studia magisterskie filologii germanskiej na UG oraz zdobylam wieloletnie doswiadczenie zawodowe uczac w renomowanej szkole jezykow obcych.
2 8801marta niemiecki
Brak informacji
3 adamani12 niemiecki
Brak informacji
4 Adriana0509 niemiecki
Brak informacji
5 ADRIANA23 niemiecki
Ukończyłam 5-cio letnie studia filologiczne na UG w Gdańsku na wydziale Fil-Hist. Językiem wiodącym był niemiecki.Podczas studiów nauczyłam się wielu interesujących zagadnień, słownictwa w języku niemieckim. Czas studiów był również okresem nauczania dzieci w szkole podstwowej w ramach praktyk. Obecnie pracuje w firmie, która zajmuje się produkcja kontenerów,maszyn rolniczych oraz konstrukcji stalowych. Jestem sekretarką a jednym z moich zadań jest tłumaczenie wszelkiego rodzaju korespondencji,zarówno prawnej,ekonomicznej jak i biznesowej Dochodzą tutaj także tłumaczenia ustne. Jestem osoba otwartą,nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, bezstresową. Zawsze spełniam zadania,które sobie stawiam. Jestem stanowcza,odpowiedzialna,konsekwentna.
6 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
7 agaaepyen niemiecki
Brak informacji
8 agatakan niemiecki
Brak informacji
9 AgnieszkaMH niemiecki
Jestem doświadczonym lektorem, nauczycielem i tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Chętnie podejmę współpracę w zakresie nauki języka lub tłumaczeń, szczególnie języka specjalistycznego, ale także języka \"zwykłego\". Wystawiam faktury zwolnione z VAT. Zapraszam do kontaktu.
10 agnieszkarozek niemiecki
Brak informacji
0-100 100-200