korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 293 lektorów.
język angielski podlaskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 10021972 angielski, portugalski
Brak informacji
2 1985ml angielski
Jestem osoba pracowitą, która podejmie się każdego wyzwania.Praca w Anglii pozwoliła mi nie tylko na udoskonalenie j angielskiego jak również na rozszerzenie wiedzy o kulturze i zwyczajach Brytyjczyków.Posługiwanie się językiem angielskim w pracy jak i w czasie wolnym pozwoliło mi na osiągniecie bardzo dobrego poziomu wiedzy na temat j angielskiego.Nauczanie dzieci i młodzieży,przekazywanie im wiedzy jaką posiadam sprawia mi wielką satysfakcje i czuję się wtedy spełniona zawodowo.Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą jak również z osobami dorosłymi.
3 2014grazynasid angielski
Jestem nauczycielem z powołania i z pasją. Oprócz nauczania języka angielskiego przez wiele lat prowadziłam założony przez siebie Teatr Młodego Widza i sukcesywnie zdobywałam wraz z uczniami nagrody i tytułu laureata w Regionalnych Przeglądach Teatralnych. Ponadto posiadam uzdolnienia artystyczne szczególnie w zakresie malarstwa, rzeźbiarstwa i innych prac manualnych, co potwierdzają moje liczne nagrody i podziękowania z innych szkół i placówek oświatowych. W swoim dorobku mam kilka wystaw swoich prac malarskich w kraju i za granicą (ostatnia w roku 2012). Cechuje mnie kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie, rzetelność i pracowitość, dyspozycyjność, nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista.
4 635343 angielski
Pracuję jako nauczyciel od 16 lat, w tym jako nauczyciel języka angielskiego od 14 lat. Staram się ciągle rozwijać zawodowo, regularnie uczestnicząc w kursach i warsztatach. Interesuję się szczególnie historią i kulturą brytyjską.
5 79Kefirh angielski
Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem. Posiadam statut nauczyciela dyplomowanego. Jestem wpisany do rejestru egzaminatorów OKE - egzamin maturalny, gimnazjalny, sprawdzian ósmoklasisty z języka angielskiego. Posaidam umiejętność tworzenia kursów e-learningowych.
6 94patrycja angielski
Studia filologiczne to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Język angielski to moja pasja, a nauczanie innych to dla mnie czysta przyjemność. Pomimo, że jeszcze nie ukończyłam studiów to wiem, że chcę wiązać przyszłość z tym językiem. Jestem bardzo otwarta, łatwo nawiązuje nowe znajomości, nie boję się wyzwań.
7 a.kalinowska angielski
Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne, licencjat z j. angielskiego, a także ukończyłam Studia Podyplomowe- Metodyka Nauczania Języka Angielskiego. Mam doświadczenie w pracy zarowno jak i z dziećmi, młodzieżą a także osobami dorosłymi.
8 a.maczulajtys angielski
Brak informacji
9 AAA_NJAT angielski
Brak informacji
10 aagusia_zz angielski
Brak informacji