korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 312 lektorów.
język angielski podlaskie
  1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
31 aleksanew angielski
Swoje powołanie do zawodu nauczycielskiego odkryłem podczas pracy z dziećmi i młodzieżą w trakcie prowadzenia dodatkowych lekcji pozaszkolnych oraz podczas odbywania praktyk nauczycielskich w szkole podstawowej. Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, uczciwą i cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z młodzieżą oraz współpracownikami. Powierzone mi zadania wykonuję dokładnie i rzetelnie. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem pewny, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków. Spedzilem ponad 3,5 roku w Wielkiej Brytanii kazdego dnia poslugujac sie jezykiem angielskiem zarowno w pracy jak i w czasie wolnym, co uwazam za duzy atut.
32 alexis77 angielski
Jestem osobą odpowiedzialną i godną zaufania.
33 alpinka13 angielski
Dzięki pracy w szkole nauczyłam się organizowania swego czasu pracy i pogodzenia wielu obowiązków poprzez nadanie im priorytetów. Lubię aktywność i podejmowanie wyzwań, opierając się na dobrym przygotowaniu teoretycznym. Satysfakcja uczniów i ich rodziców oraz osiąganie lepszych wyników w nauce przez moich uczniów są dla mnie dowodem na efektywność mojej pracy. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, energiczną. Te cechy staram się wykorzystywać w swojej pracy.
34 aneta78 angielski
Brak informacji
35 aneta79 angielski
Brak informacji
36 Anetkoland angielski
Jestem od niedawna nauczycielem, ale całe życie marzyłam żeby nim być. Lubię uczyć i robię to z pasją. Wiem, że młodzież nie jest łatwa w kontakcie ale wierzę, że przy odpowiednim podejściu można jeszcze ją czegoś nauczyć. Uważam, że nauczyciel to nie tylko osoba która uczy i wymaga ale także osoba, która inspiruje i zachęca do ciągłych postępów w tym trudnym procesie zdobywania nowych umiejętności językowych.
37 angielskinaskype angielski
Uczę języka angielskiego online przez Skype, na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowuję do egzaminów Cambridge, prowadzę kurs angielskiego prawniczego.
38 anglistka18 angielski
Brak informacji
39 anglistka1986 angielski
Brak informacji
40 AngSiemietycze angielski
Brak informacji