korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 312 lektorów.
język angielski podlaskie
  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
71 bettybo angielski
Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem, lubiącą pracę z dziećmi. Moi uczniowie zdobywali wiele wyróżnień w konkursach ogólnopolskch jak i międzynarodowych.
72 blue87 angielski
Nauczanie języka angielskiego sprawia mi ogromną przyjemność. Ze swojej pracy czerpię dużo satysfakcji. Staram się jak najlepiej prowadzić zajęcia a metodę i styl pracy dostosowuję do potrzeb i możliwości językowych ucznia. Jestem osobą cierpliwą i z wielkim zaangażowaniem i starannością wykonuję powierzone mi zadania. Uczniowie dają mi energię do działania i motywację do pracy. Widząc ich zainteresowanie i postępy wiem, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu ;)
73 bobalec angielski
Posiadam dyplom ukończenia Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Ostrołęce oraz tytuł magistra Uniwersytetu Warszawskiego. Praca w charakterze lektora lub nauczyciela odpowiada moim zainteresowaniom oraz kwalifikacjom. Jestem osobą aktywną. Uczestniczyłam w wielu konferencjach, seminariach, warsztatach oraz wykładach metodycznych. Jako studentka otrzymałam stypendium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w ramach projektu Unii Europejskiej „Comenius” i odbyłam praktykę nauczycielską we Włoszech. Zdobyłam tam wiele przydatnych doświadczeń, które pozwalają mi teraz w ciekawy sposób wykonywać pracę nauczyciela. Rozwijam się także jako lektor Direct Method For English nauczając języka angielskiego poprzez konwersacje. Mam doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi, także 50+. Cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi, co pozwala mi na budowanie niezwykle pozytywnych relacji z moimi uczniami. Cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi i młodzieżą. Odbyłam 157 godzin praktyki nauczycielskiej we Włoszech w ramach projektu europejskiego Comenius. Zdobyłam tam wiele ciekawych doświadczeń, które pozwolą mi w sposób efektywny wykonywać pracę nauczyciela. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach, seminariach, warsztatach oraz wykładach metodycznych zorganizowanych przez rozmaite wydawnictwa językowe. Chciałabym pracować z dziećmi i młodzieżą oraz rozwijać moje kompetencje językowe i pedagogiczne.
74 bozennaej angielski
Brak informacji
75 Bursztyn angielski
Jestem osobą, która od zawsze interesowała się językami. Już w gimnazjum wiedziałem, że pójdę na studia językowe. Tak też się stało. Posiadam tytuł magistra z filologii angielskiej (moduł kulturoznawczo-literaturoznawczy) i licencjat z filologii angielsko-rosyjskiej. W programie studiów był zawarty kurs pedagogiczny, wiec posiadam uprawnienia nauczycielskie. Nie posiadam dużego doświadczenia zawodowego, lecz od czegoś trzeba zacząć.
76 business_english_trainer angielski
Jestem osobą przywykłą do pracy pod presją, ambitną, łatwo nawiązującą kontakty, sprawdzoną w wykonywaniu zadań od początku do końca. Ukończyłem dwa kierunki studiów w trybie dziennym /anglistyka i kulturoznawstwo/ a także studia podyplomowe dla tłumaczy. Posiadam również certyfikat FTBE /wydany przez LCCI w Londynie/, potwierdzający moje kwalifikacje do nauczania języka biznesu. Od 3 lat zajmuję sie głównie nauczaniem języka angielskiego biznesowego /Business English/ w firmach na terenie Białegostoku, prowadzę zajecia indywidualne /one-to-one/ i w grupach. Prowadzę własną działalność gospodarczą.
77 Carmen angielski
Witam serdecznie:) Mam 100 słów, więc będę bardzo konkretna. Jako nauczycielka i człowiek jestem: przewidująca, zawsze przygotowana, cierpliwa, wyrozumiała, współczująca (zdarza się, że uczniowie to wykorzystują) czasami niekonsekwentna (pracuję nad tym!), zakręcona na punkcie fonetyki, nieprzychylna pracy z podręcznikiem, gadatliwa i ciągle poszukująca (spędzam godziny przed komputerem szukając ciekawych tekstów, zabawnych obrazków itp., które mogłabym wykorzystać w swojej pracy).
78 Cezarion angielski
W 2011 roku uzyskałem dyplom ukończenia studiów w formie stacjonarnej na kierunku filologia w specjalności nauczanie języka angielskiego wydany przez Uniwersytet Warszawski. W 2013 roku ukończyłem studia II stopnia w formie stacjonarnej na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Uzyskałem tytuł magistra. Jestem nauczycielem kontraktowym. Cechuje mnie: pracowitość, stanowczość, sprawiedliwość, cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość. Potrafię współpracować z innymi. Wyróżnia mnie to, że potrafię przekazać wiedzę w sposób zrozumiały. Pracowałem w klasach zwykłych i integracyjnych. W trakcie pracy przygotowywałem uczniów do wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. angielskiego. Moi uczniowie odnosili sukcesy zdobywając tytuł laureata. Jeden z moich uczniów zajął I miejsce w ogólnopolskim Konkursie English Ace. Moi uczniowie z powodzeniem brali również udział w konkursach piosenek anglojęzycznych.
79 compelling angielski
Brak informacji
80 coolca angielski
Brak informacji