korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 312 lektorów.
język angielski podlaskie
  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
11 abc123 angielski
Jestem sumienną i pracowitą, kochającą swój zawód nauczycielką.
12 Abgarnoth angielski
Brak informacji
13 achesa angielski
Brak informacji
14 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
15 aga02-86 angielski
Brak informacji
16 Aga87.elk angielski
Brak informacji
17 agamon angielski
Od kilku lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków. Wymagają często sporej ilości czasu na przygotowanie, ale dają dużo radości, zwłaszcza jak dzieciaki już załapią i chwalą się swoją znajomością słówek.
18 Agata_lektor angielski
Jestem osobą ambitną, zdyscyplinowaną i pracowitą. Wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję sumiennie i z entuzjazmem. Moim dodatkowym atutem jest komunikatywność, skrupulatność oraz pozytywne nastawienie. Łatwo nawiązuję kontakty zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi i młodzieżą. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości.
19 agatham angielski, rosyjski
Jestem osobą otwarta, kreatywną, lubię pomagać innym. Jestem cierpliwa,lubię podejmować nowe wyzwania i zawsze konsekwentnie dążę do wyznaczonego przez siebie celu. Lubię pracę z dziećmi i młodzieżą, czego świadectwem są liczne nagrody.Jestem osobą sumienną i skuteczną w nauczaniu.
20 Agnes_D angielski
Jestem osobą ambitną i obowiązkową. Cechuje mnie także pracowitośc i sumienność. Potrafię doskonale organizować sobie pracę i godzić ze sobą wszystkie obowiązki. Bez trudu odnajduję się w nowych sytuacjach i w nowym środowisku a praca z ludźmi napawa mnie optymizmem. Moją zaletą jest także zdolność i chęć szybkiego uczenia się, dlatego też od października 2011 roku podjęłam uzupełniające studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku Filologia angielska. Praca na stanowisku nauczyciela w szkole spełnia moje ambicje zawodowe i umożliwia dalszy rozwój w tym kierunku.