korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 312 lektorów.
język angielski podlaskie
  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
51 annie_01 angielski
Nauczanie języka obcego jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. Zaangażowanie i kreatywność to cechy które stanowią moje atuty w nauczaniu. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim i zamierzam się nadal rozwijać w danym kierunku. Metody które do tej pory poznałam i pomysły które mam głowie wykorzystuję podczas nauczaniu. Do tej pory miałam możliwość zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, uczniami szkoły podstawowej w której odbywałam praktyki a także osobami dorosłymi prowadząc kurs w zakresie Business English oraz podczas indywidualnych zajęć. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania, pełną zapału do pracy.
52 anntomi angielski
Nauczyciel z wyboru-uwielbiam swoja pracę i osoby z którymi pracuję - moich uczniów, pracując cenię sobie nowe doświadczenia, ciągle się uczę, na bieżąco staram się rozwiązywać ewentualne problemy, . Osoba energiczna, kreatywna, plastyczna, wesoła i sympatyczna, zorganizowana, łatwo nawiązująca kontakty, dobry kontakt z uczniami, pasjonatka kulturą, literaturą i historią Wielkiej Brytanii.
53 Antigua2 angielski
Od wielu lat pracuję z dziećmi. Stosuję metody aktywizujące oparte na ruchu, działaniu, odgrywaniu ról. Używam na zajęciach wiele realnych przedmiotów i zabawek, które pomagają dzieciom w zrozumieniu i stosowaniu całych angielskich fraz. Zauważyłam, że działa to również często w przypadku młodzieży i dorosłych dlatego staram się nadawać moim lekcjom podobieństwo do sytuacji życiowych i pod tym kontem gromadzę potrzebne mi pomoce dydaktyczne. Lubię pracować w małych grupach, kiedy możliwe jest nawiązanie indywidualnego kontaktu z nauczaną osobą i wyzwolenie jej emocji.
54 anula085 angielski
Brak informacji
55 aod111 angielski
Brak informacji
56 arthurhawk angielski, rosyjski
Prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku szkolnym, jak i z osobami dorosłymi, trudno oprzeć się tylko na tym, co dają lekcje lub wykłady ściśle, a nawet sztywnie związane wyłącznie z programem nauczania. Ludzie się różnią ze względu na takie, lub inne potrzeby i możliwości poznawcze. Przy planowaniu swoich lekcji staram się, żeby zajęcia te z jednej strony przeznaczyć do rozwijania zainteresowań uczniów zdolnych, a z drugiej - pomóc uczniom słabszym w opanowaniu wiedzy i umiejętności.
57 Asiaenglish angielski
Jestem nauczycielem pozytywnie nastawionym do życia oraz do innych. Potrafię stworzyć miłą atmosferę taką która nie przypomina tej z ławki szkolnej. Jestem uczciwa, cierpliwa, punktualna, jeśli trzeba wymagająca, dokładna, pomocna. Potrafię przygotować ucznia do konkursu z angielskiego (przygotowałam już 2 dzieci do konkursu piosenki angielskiej i zdobyliśmy dyplom z wyróżnieniem) oraz przekonać do siebie najbardziej nieśmiałe dzieci czy młodzież. Jestem pracowita, na bieżąco śledzę nowości związane z nauczaniem.
58 asior_22 angielski
Jestem osobą otwartą oraz przyjazną bardzo łatwo nawiązuje kontakty. Myślę, że nadaje się do nauczania języka obcego. Za największe osiągniecie w swoim życiu uważam ukończenie studiów.
59 AsiQ19 angielski
Brak informacji
60 asiu37 angielski
Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 25-letnim doświadczeniem pedagogicznym, mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą, co zresztą docenił Pan Dyrektor nominując mnie do prestiżowej nagrody \"Nauczyciel Mądry Sercem\". Jestem egzaminatorem prac maturalnych, byłam też weryfikatorem prac maturalnych przy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Obecnie uczę klasy szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Ukończyłam 10-godzinne szkolenie przeprowadzone przez OKE Łomża, dotyczące przeprowadzania nowej ustnej matury z języka angielskiego, bez określania poziomów. Jestem certyfikowanym edukatorem Microsoft, zajmuję się również prowadzeniem szkoleń w zakresie nowoczesnych aplikacji w nauczaniu oraz narzędzi TIK.