korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 244 lektorów.
język włoski Warszawa
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 111Poetica włoski
Lubię przekazywać wiedzę ale lubię też ją zdobywać. Ponieważ bardzo lubię poznawać nowych ludzi z czego czerpie przyjemność - przekazywanie im mojej wiedzy o języku staje się obopólną przyjemnością i pożytkiem. Z natury jestem osobą cierpliwą i pracowitą a także miłą i uprzejmą co ułatwia pracę nie tylko w zawodzie nauczyciela
2 123456789 angielski, francuski, włoski
Nauczanie i kontakt z językami obcymi jest moją pasją dotyczy to zwłaszcza j. angielskiego. Oprócz tego lubię pracę z ludzmi ( z dorosłymi jak również z młodzieżą ). Moimi atutami są również punktualność i wysoka kultura osobista.
3 123Beata włoski
Jestem osobą dyspozycyjną i rzetelną. Potrafię nawiązywać kontakty międzyludzkie i pracować w zespole, a wyjazdy zagraniczne potwierdzają, że łatwo dostosowuję się do nowych warunków. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, uczciwość i pracowitość. Jestem otwarta na nowe doświadczenia i konsekwentna w działaniu. Od 1999 roku - praktycznie po dzień dzisiejszy bardzo często przebywam we Włoszech, spędziłam tam wiele lat. Każdy mój pobyt staram się łączyć z praktyczną nauką i doskonaleniem mojej znajomości języka włoskiego oraz z pogłębianiem wiedzy z zakresu kultury i historii Włoch. Uwielbiam kontakt z ludźmi a także nowe wyzwania. Dużo satysfakcji oraz motywacji do pracy dają mi postępy w nauce uczniów. Posiadam doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku – począwszy od dzieci ze szkoły podstawowej aż po studentów Uniwersytetu III Wieku.
4 1948i1961 polski dla cudzoziemców, rosyjski, włoski
Brak informacji
5 1Estera włoski
Jestem nativespeakearem. Doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego obcokrajowców zdobyłam już w trakcie studiów. Posiadam także doświadczenie w szybkim nauczaniu języka włoskiego. Ponadto zajmuję się tłumaczeniami (PL>WŁO). Mam wysoką kulturę osobistą: interesuję się literaturą europejską XX wieku, teatrem i mediami. Znam także łacinę. Moje zajęcia są bardzo intensywne i opierają się przede wszystkim na mówieniu. Przygotuję także osoby przed wyjazdem do Włoch.
6 1monichina włoski
CIAO A TUTTI! :) Czteroletnia praca we Włoszech, studia dzienne na kierunku filologia włoska, roczny pobyt na Uniwersytecie w Bolonii (w ramach programu Erasmus), stały kontakt z żywym językiem, to właśnie dowód na to, że już od ponad 12 lat język włoski oraz kultura Italii są moją wielką pasją, którą z łatwością zarażam moich uczniów. Jestem osobą pracowitą, rzetelną i uczciwą, a jako lektorka jestem otwarta, cierpliwa, ale też wymagająca. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania, z głównym nastawieniem na konwersacje, a także przygotowuję uczniów do egzaminów i wyjazdów do Włoch. Pracuję z osobami w różnym wieku i udzielam zarówno lekcji indywidualnych jak i grupowych, a program nauczania dostosowuję każdorazowo do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Dysponuję dużą ilością różnorodnych materiałów do nauki, w tym: grami, fiszkami, płytami z włoską muzyką oraz licznymi filmami. Gwarantuję owocną naukę połączoną z dobrą zabawą.
7 25kwietnia włoski
Jestem osobą kreatywną i spontaniczną. Lubię kontakt z ludźmi, łączę go z moją pasją którą jest język włoski. Jestem dyspozycyjna i otwarta na wszelkie propozycje, projekty itp. Szanuję ludzi którzy chcą uczyć się języków ponieważ uważam że jest to na prawdę fajna sprawa.
8 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
9 aaa_Marta_FR_IT_EN francuski, włoski
Szanowni Państwo, jestem magistrem Filologii Romańskiej Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność językoznawstwo-język francuski i włoski). W ramach programu Erasmus studiowałam na Universita degli studi di Milano we Włoszech. Wykształcenie i doświadczenie zdobywałam w kraju i za granicą, głównie we Francji i we Włoszech. Od czterech lat regularnie udzielam korepetycji z języka włoskiego, francuskiego i angielskiego. Moją znajomość języka angielskiego poświadcza Certificate in General English Communication wydany przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie pracuję jako lektor języka francuskiego i włoskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 3 lat współpracuję z kancelarią patentową w Warszawie jako tłumacz. Nauczanie języków obcych jest dla mnie prawdziwą pasją. Zapraszam do zapoznania się z moim CV i do współpracy.
10 adabekas włoski
Brak informacji