korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 119 lektorów.
język polski dla cudzoziemców śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 AgnieszkaDanek polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 agnieszka_polish polski dla cudzoziemców
Polish for foreigners - all levels, friendly atmosphere, individual course plans. Online classes available. Materials provided. Group and individual lessons. Help with pronunciation, translations, business language.
4 Agulka83 polski dla cudzoziemców
Witaj, jestem osobą wesołą i energiczną.Języka polskiego jako obcego uczyłam przez 3.5 roku.Korzystałam głównie z metod aktywizujących,które dobrze znam (pisałam na ich temat pracę magisterską),a które rewelacyjnie sprawdzają się w nauczaniu języka polskiego jako obcego.Znam i jestem w posiadaniu również wiele podręczników i materiałów dydaktycznych.
5 Al3ksandra polski dla cudzoziemców
Studia polonistyczne ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Już w czasie studiów interesowałam się prezentacją zagadnień polskich i polonistycznych na tle innych języków i literatur, co skłoniło mnie następnie do podjęcia Podyplomowych Studiów Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego prowadzonych przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Powodem podjęcia tych studiów był ytakże moje zainteresowania językoznawcze skupiające się przede wszystkim na systemie języka polskiego, komunikacji międzykulturowej oraz na języku i kulturze słowiańszczyzny, jak i całego dziedzictwa europejskiego. Jednym z ważnych bodźców podjęcia Studiów Podyplomowych był również mój pobyt na wymianie studenckiej Erasmus na Uniwersytecie im. Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji, gdzie uczęszczałam na zajęcia z historii Polski (pozwalające mi spojrzeć na symbole Polski i polskości z innej perspektywy), kultury (zajęcia porównawcze: tradycje i zwyczaje Polski i Słowacji, polskie i słowackie zachowania grzecznościowe itp.) oraz zajęcia językoznawcze m.in. z lingwistyki tekstowej i frazeologii porównawczej. Inspiracją do decyzji podjęcia starań o możliwość bycia lektorką języka polskiego było m.in. uczestnictwo w konwersacyjnych zajęciach tandemowych ze studentami słowackimi, które przynosiły mi wiele satysfakcji. W czasie Studiów Podyplomowych odbyłam praktykę w grupach na poziomie A2, B1 i B2. Łatwo nawiązuję kontakty ze studentami. Do zajęć przygotowuję się zawsze rzetelnie i sumiennie. Od 2012 roku pracuję jako lektor języka polskiego w Rosji. Prowadzę zajęcia z języka praktycznego, literatury, gramatyki i historii języka polskiego.
6 aleksandra30 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego(lekcje indywidualne i grupowe) oraz języka polskiego jako obcego. Cały czas doskonale się w tym zakresie poprzez kursy i studia podyplomowe. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego poparte 3 - miesięcznym pobytem w Hiszpanii oraz międzynarodowy certyfikat DELE, potwierdzający jego znajomość. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz z dziećmi. Oferuje ciekawe materiały, profesjonalne, indywidualne podejście do każdego ucznia, przyjazną atmosferę. Nauczanie to moja pasja, a obserwowanie postępów moich uczniów to dla mnie największa nagroda.
7 Aleksandra_30 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 Aleksandra_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką filologii polskiej. Aby poszerzyć zdobytą wiedzę zdecydowałam się na podjęcie studiów podyplomowych w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego. Nowy kierunek pozwolił mi odkryć, jaką radość niesie ze sobą uczenie cudzoziemców nowych słów i zwrotów. Dzięki studiom podyplomowym poznałam niekonwencjonalne metody nauczania, których wykorzystanie w czasie zajęć pozwala na zainteresowanie studentów i czyni lekcję przyjemną zarówno dla ucznia, jak i dla lektora. Przygotowywanie ciekawych i urozmaiconych ćwiczeń sprawia mi wiele radości. Dodatkowe atuty to cechy charakteru, jakie posiadam: cierpliwość, sumienność, odpowiedzialność, kreatywność. Istotna jest także znajomość języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego.
9 ania5810 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką języka polskiego Uczę i osiągam sukcesy w szkolnictwie.Na swoim koncie ma dyplomy,wyróżnienia i nagrody ,oraz medale. Od dwóch lat uczę obcokrajowców języka polskiego jako obcego Osiągam bardzo dobre wyniki Jestem nauczycielem mobilnym. Mam bardzo dobry kontakt zarówno z dziećmi,młodzieżą jak i z dorosłymi.
10 AniaAJ polski dla cudzoziemców
POLISH FOR FOREIGNERS Dlaczego ja? Co mnie wyróżnia? * KWALIFIKACJE - od października 2018 r. studiuję podyplomowo nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. * DOŚWIADCZENIE DYDAKTYCZNE - posiadam kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne jako nauczycielka akademicka: prowadziłam zajęcia m.in. z kultury języka polskiego. Przez wiele lat prowadziłam również korepetycje z j. polskiego. * DOŚWIADCZENIE JĘZYKOWE - od kilkunastu lat udoskonalam swoją znajomość języka polskiego, pracując jako tłumaczka książek (z j. angielskiego) oraz wykonując redakcję językową tekstów różnego typu. * ŚWIADOMOŚĆ RÓŻNIC KULTUROWYCH - mam świadomość różnic kulturowych, z jakimi mogą borykać się cudzoziemcy w naszym kraju, ponieważ jestem absolwentką kulturoznawstwa (spec. kultura literacka). * NOWOCZESNE METODY DYDAKTYCZNE - potrafię wykorzystywać angażujące i innowacyjne metody dydaktyczne w procesie nauczania, ponieważ ukończyłam również studia podyplomowe z arteterapii oraz liczne kursy. * CUDZOZIEMCY W RODZINIE - w mojej rodzinie jest już 3 cudzoziemców z 3 różnych krajów (Walid z Egiptu, Stuart z Anglii i Mattias z Niemiec). :-) * JEZYK MEDIUM: ANGIELSKI - osoby początkujące mogą liczyć na komunikację pomocniczą w j. angielskim (język medium).
0-100 100-200