korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 130 lektorów.
język polski dla cudzoziemców śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 18062022 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
3 agaja08 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 agamat polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 Agulka83 polski dla cudzoziemców
Witaj, jestem osobą wesołą i energiczną.Języka polskiego jako obcego uczyłam przez 3.5 roku.Korzystałam głównie z metod aktywizujących,które dobrze znam (pisałam na ich temat pracę magisterską),a które rewelacyjnie sprawdzają się w nauczaniu języka polskiego jako obcego.Znam i jestem w posiadaniu również wiele podręczników i materiałów dydaktycznych.
6 Al3ksandra polski dla cudzoziemców
Studia polonistyczne ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Już w czasie studiów interesowałam się prezentacją zagadnień polskich i polonistycznych na tle innych języków i literatur, co skłoniło mnie następnie do podjęcia Podyplomowych Studiów Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego prowadzonych przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Powodem podjęcia tych studiów był ytakże moje zainteresowania językoznawcze skupiające się przede wszystkim na systemie języka polskiego, komunikacji międzykulturowej oraz na języku i kulturze słowiańszczyzny, jak i całego dziedzictwa europejskiego. Jednym z ważnych bodźców podjęcia Studiów Podyplomowych był również mój pobyt na wymianie studenckiej Erasmus na Uniwersytecie im. Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji, gdzie uczęszczałam na zajęcia z historii Polski (pozwalające mi spojrzeć na symbole Polski i polskości z innej perspektywy), kultury (zajęcia porównawcze: tradycje i zwyczaje Polski i Słowacji, polskie i słowackie zachowania grzecznościowe itp.) oraz zajęcia językoznawcze m.in. z lingwistyki tekstowej i frazeologii porównawczej. Inspiracją do decyzji podjęcia starań o możliwość bycia lektorką języka polskiego było m.in. uczestnictwo w konwersacyjnych zajęciach tandemowych ze studentami słowackimi, które przynosiły mi wiele satysfakcji. W czasie Studiów Podyplomowych odbyłam praktykę w grupach na poziomie A2, B1 i B2. Łatwo nawiązuję kontakty ze studentami. Do zajęć przygotowuję się zawsze rzetelnie i sumiennie. Od 2012 roku pracuję jako lektor języka polskiego w Rosji. Prowadzę zajęcia z języka praktycznego, literatury, gramatyki i historii języka polskiego.
7 aleksandra30 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego(lekcje indywidualne i grupowe) oraz języka polskiego jako obcego. Cały czas doskonale się w tym zakresie poprzez kursy i studia podyplomowe. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego poparte 3 - miesięcznym pobytem w Hiszpanii oraz międzynarodowy certyfikat DELE, potwierdzający jego znajomość. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz z dziećmi. Oferuje ciekawe materiały, profesjonalne, indywidualne podejście do każdego ucznia, przyjazną atmosferę. Nauczanie to moja pasja, a obserwowanie postępów moich uczniów to dla mnie największa nagroda.
8 ania5810 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką języka polskiego Uczę i osiągam sukcesy w szkolnictwie.Na swoim koncie ma dyplomy,wyróżnienia i nagrody ,oraz medale. Od dwóch lat uczę obcokrajowców języka polskiego jako obcego Osiągam bardzo dobre wyniki Jestem nauczycielem mobilnym. Mam bardzo dobry kontakt zarówno z dziećmi,młodzieżą jak i z dorosłymi.
9 AnitaAnafora polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 anja_su chorwacki, niemiecki, polski dla cudzoziemców, serbski
Jestem 100% humanistką. Języki to moja pasja. Udało mi się zostać tłumaczem przysięgłym jęzka chorwackiego i serbskiego, nauczycielką i egzaminatorką języka polskiego, lektorką języka niemieckiego.
0-100 100-200