Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Poszukiwany: Product Marketing Manager (język niemiecki – rynek szkolny) w Warszawie; 23.09. - KONIEC REKRUTACJI
2016-09-24
Województwo:mazowieckie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):niemiecki
Informacje dodatkowe: Nowa Era to największe wydawnictwo edukacyjne w Polsce, które od 25 lat tworzy najwyższej jakości materiały edukacyjne dla szkół, nauczycieli i uczniów.

Nowa Era jest również liderem na rynku podręczników do języka niemieckiego. Nasze publikacje wyznaczają standardy oraz wykorzystują autentyczne materiały gwarantujące jakość i wiarygodność.

Do pracy w naszym niezwykłym zespole poszukujemy osoby pełnej pasji i ciekawości świata, która podejmie wyzwanie i będzie z nami wspierać nauczycieli i uczniów języka niemieckiego.

Product Marketing Manager
Język niemiecki – rynek szkolny
Miejsce pracy: Warszawa

Oczekujemy:

• doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego
• udokumentowanej znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 lub wyższym
• chęci odkrywania i rozwoju w obszarach nowoczesnej komunikacji marketingowej
• kreatywności, otwartości i talentów komunikacyjnych oraz biegłości w korzystaniu z nowoczesnych technologii
• prawa jazdy kat. B i gotowości odbywania podróży służbowych
• ciekawości świata i zaangażowania we wspieraniu nauczycieli i uczniów
• otwartości na zmiany i gotowości do pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

• tworzenie i realizacja oryginalnych pomysłów marketingowych, które odpowiadają na potrzeby nauczycieli i uczniów języka niemieckiego
• tworzenie szczegółowych planów marketingowych, zawierających przekaz marketingowy i wykorzystujących różnorodne kanały komunikacji
• tworzenie budżetu i harmonogramu kampanii marketingowych
• realizacja kampanii marketingowych w ramach określonego budżetu oraz harmonogramu
• badanie i monitoring konkurencji oraz otoczenia rynkowego
• obsługa bieżących działań marketingowych wokół oferty produktowej (komunikacja marketingowa, organizacja oraz obsługa konferencji)
• odpowiedzialność za wyniki biznesowe działań
• współpraca z zespołami redakcyjnymi i sprzedażowymi

Co oferujemy:

• Pracę w inspirującym zespole ekspertów edukacji językowej
• Możliwość rozwoju i odkrywania swoich talentów
• Atrakcyjne i stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę

Wymagane dokumenty:

- curriculum vitae (CV)
- oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.

Aplikacje prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres m.laptos@nowaera.pl, w terminie do 23 września 2016.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Warszawie w dniach 27-29 września 2016 r.

www.nowaera.pl
www.nglearning.pl
praca dla lektorów niemieckiego w województwie mazowieckim
korepetycje niemiecki.