Poszukiwany: NAUCZYCIEL / LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - RUMIA (Zajęcia od września, rekrutacja teraz)
2016-09-26
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:wejherowski/--wszystkie--
Gdynia/--wszystkie--
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Terminy zajęć:Dni powszednie: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Informacje dodatkowe: Szkoła Językowa w Rumi poszukuje pracownika na stanowisko LEKTORA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Oferujemy:
• Pracę od września 2016 – REKRUTACJA LIPEC/SIERPIEŃ 2016
• elastyczne godziny pracy
• pracę w naszej siedzibie w Rumi oraz możliwość prowadzenia zajęć w innych placówkach na terenie Rumi, Pogórza, Kosakowa oraz Gdyni Pogórzu
• miłą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
• szansę na rozwój swoich umiejętności i zdobycie doświadczenia
• możliwość pracy ze zróżnicowanymi grupami dziecięcymi
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• szkolenia wewnętrzne

Obowiązki:
• prowadzenie zajęć języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą w małych grupach
• prowadzenie dokumentacji związanej z nauczaniem
• możliwość połączenia pracy lektora z pracą administracyjną za dodatkowym wynagrodzeniem
Oczekiwania wobec kandydatów:
• wykształcenie wyższe licencjackie/magisterskie (lub student III/V roku)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
• dyspozycyjność przez rok szkolny 2016/17, godziny pracy do uzgodnienia
• odpowiedzialność i punktualność
• dobra organizacja pracy własnej
• łatwość kontaktu z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat
• Cierpliwość, kreatywność, dużo uśmiechu
• gotowość do rozpoczęcia pracy od września 2016
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim
lektor Gdynia angielski