Poszukiwany: Metodyk / koordynator działu nauczania szkoły językowej online
2023-05-16
Typ nauczania:zdalnie
Województwo:małopolskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Wykształcenie językowe minimalne: magister - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Lubisz rozwijać siebie i innych. Lubisz realizować stawiane Tobie mierzalne wyzwania. Lubisz nauczać - nie robić lekcje, tylko uczyć drugiego człowieka. Lubisz rozmawiać z ludźmi. Lubisz znajdywać nowe rozwiązania w zakresie nauczania. Lubisz mieć wkład w przyszłość. Lubisz rozwiązywać problemy, a nie je stwarzać. Lubisz pomagać. Lubisz czuć się doceniony za to, co robisz dla ludzi. Lubisz?

Jeśli czytasz ten drugi akapit, to znaczy, że pewnie tak. Czy zatem chciał(a)byś zostać metodykiem / koordynatorem działu nauczania w Szkole Językowej Edoo, jednym z liderów nauczania online w Polsce? Oferujemy możliwość ciekawej pracy wśród ludzi, którzy nauczaniem zdalnym zajmują się od 2004 roku, a online – od 2007. Potrzebujemy managera, który dzięki swoim zaangażowaniem i pomysłom będzie ważną częścią naszej szkoły językowej, gdzie będzie miał okazję prowadzić rozwijające projekty w szkole, która łączy kilkuset lektorów z kilkoma tysiącami uczniów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Kontrola standardu nauczania
• Praca nad ulepszeniem usługi (rozwijanie narzędzi i procesów nauczania)
• Rekrutacja lektorów
• Szkolenia lektorów
• Przekazywanie rodzicom informacji dotyczących przebiegu nauki ich dzieci
• Zastępstwa za lektorów języka angielskiego
• Administracja w dziale nauczania (np. zakładanie kont w usługach dla lektorów)

OFERUJEMY

• Praca w biurze w centrum Krakowa lub hybrydowa (minimum 3 dni w biurze)
• Dostępność 12:00 - 20:00 (możliwość podziału czasu pracy w ciągu dnia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę

WYMAGANIA

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum C1;
• Doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci - minimum 3 lata
• Doświadczenie jako metodyk lub osoba zarządzająca w szkole językowej
• Umiejętność pracy w systemie projektowym
• Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość oraz wypracowywania kompromisów
• Analityczne myślenie
• Kreatywność
• Umiejętność komunikowania zarówno pochwał, jak i rzeczy wymagających poprawy
• Dobra organizacja pracy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
praca dla lektorów angielskiego w województwie małopolskim