Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Metodyk - Wrocław
2022-03-14
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:dolnośląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:wrocławski/--wszystkie--
Wrocław/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Informacje dodatkowe: Jesteś doświadczonym lektorem / lektorką? Czujesz, że chcesz robić coś więcej niż „tylko uczyć"? Może chcesz rozwinąć swoje kompetencje na stanowisku metodyka nauczania w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej? Jeśli tak, poniższe ogłoszenie jest dla Ciebie!
Zapraszamy osoby:
z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w uczeniu osób na różnych poziomach
ze zdolnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi twórczej i pomysłowej
samozdyscyplinowanej i skrupulatnej
zainteresowanej nowymi technologiami
z angielskim na poziomie tylko CPE i wyższym
chętne do współpracy z osobami pracującymi w dużych międzynarodowych firmach (skąd pochodzi większość naszych kursantów)
z Wrocławia lub okolic (praca hybrydowa - część w biurze, część w trybie online) - ale jesteśmy otwarci na inne propozycje
Zadania do podziału z dwoma innymi metodykami w zespole to:
Tworzenie materiałów / nadzór jakościowy nad materiałami do platformy e-learningowej, dokonywanie poprawek na platformie e-learningowej
Diagnozowanie poziomu językowego studentów
Przypisywanie studentów do grup w zależności od poziomu i celu nauki
Wsparcie w rekrutacji lektorów
Regularne badanie jakości zajęć wśród kursantów poprzez kontakt telefoniczny
Zapoznawanie lektorów z naszym systemem - dziennikiem online, platformą oraz autorskimi narzędziami do tworzenia ciekawych lekcji
Przygotowywanie i pomoc w przeprowadzaniu audytów językowych w firmach u naszych klientów

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 5 - 7 tysięcy brutto + premia raz w roku. Możliwość współpracy B2B!
- Rozwój i ciekawe zadania wraz z międzynarodowymi projektami u klientów
ZAPRASZAMY!
Uprzejmie informujemy, że pierwszym etapem rekrutacji będzie potwierdzenie kryteriów wymaganych przez pracodawcę
praca dla lektorów angielskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław angielski